poster

Cupcakes (festivalový název)

 • Izrael

  Bananot

 • USA

  Cupcakes

 • Velká Británie

  Cupcakes

Komedie

Izrael, 2013, 90 min

Režie:

Eytan Fox

Scénář:

Eytan Fox

Scénografie:

Arad Sawat
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lucifrid
  *****

  Přijde vám Eurovize jako trapná soutěž plná patosu? Už se na ni nikdy nebudete dívat stejně! Tahle izraelská komediální satira lehce křísnutá rodinným dramatem, hýřící barvami a optimismem vás nepustí, stejně jako ten milý song, který z hlavy jen tak nedostanete.(27.8.2016)

 • Kristyn-K
  ****

  Skvělá a svěží komedie. Parodie na soutěž Eurovision, kde nejde ani tak o to, kdo co zpívá, ale jak u toho vypadá a hlavně, aby to mělo tu nejlepší show. Do tohoto kolotoče vstoupí šest "obyčejných" lidí, kteří mají nejblíže ke zpěvu pravidelným sledováním této soutěže. Každý se rozhodne do tažení za svou vizí z jiného důvodu. Zajímavý námět, sem tam vtipná narážka na židovské reálie a povedená komedie je na světě. Bavila jsem se od začátku do konce a jejich písničku nemůžu dostat z hlavy ;) (FebioFest2014)(23.3.2014)

 • dr.fish
  ***

  Určitě tam byly závany svěžího větru, některé scény se povedly, ale závěr šel úplně do kytek. Doufám, že to tvůrci naprosto nemysleli vážně, takže dávám s ulehčením 55%(19.3.2017)

 • evulienka3
  ****

  Bezprostredne po dopozeraní, som bola presvedčená, že tomuto filmu nasolím päťku. Ako sa však niekedy stáva ráno je múdrejšie večera a ja som sa z prvotného očarenia do rána vyspala. Napriek tomu ale platí, že je to nesmierne roztomilý film. Príbeh rieši náhodný postup šestice mladých ľudí do finále pesničkovej súťaže, parodujúcej súťaž Eurovize v ktorej už dávno platí, že nevyhráva spev, ale show. Eytan Fox ma opäť raz nesklamal.(27.7.2015)

 • bllm
  **

  Už jsem hodně dlouho neviděla něco tak moc zbytečnýho. Není to ani komedie, ani pořádná parodie, jediná vtipná věc je ruský soutěžní pár a to je přece jen docela dost málo. Ikdyž filmy Eytana Foxe vždycky trochu amatersky zavání, všechny mají něco do sebe a vůbec nejsou špatný, ale komedie evidentně není Foxova parketa.(7.6.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace