NinadeL

12/12 Je pravda, že v době premiéry jsem nezaznamenala nejmenší informaci, že by seriál Kirstie vůbec existoval. TV Land holt není pupek světa. Ale zpětně je to pohodová show, která pomalu vrátila Kirstie Alley do světel ramp. Naposledy měla vlastní show Veronica's Closet v letech 1997-2000 na NBC a nešlo o nic menšího, než Bright/Kauffman/Crane produkci. Kirstie je samozřejmě menší, ale kdo miloval Michaela Richardse v Jsem do tebe blázen, Rheu Perlman v Na zdraví, Gillese Mariniho ve 2 $ockách nebo Kristin Chenoweth kdekoli, ten bude spokojený. Ve druhé polovině 1. série se seriál našel, vtípky kolem divadelní kariéry zesílily a celé to bylo hodně fajn. Ale české titulky se zasekly v polovině, takže si vyberte. ()

Lacike

Videl som len pilot a epizodu s Johnom Travoltom. Je to neuveritelne nudny serial s tym najprimitivnejsim typom humoru, ktory prestal byt zabavny najneskôr tak pred dvadsiatimi rokmi. Len vdaka epizode s Travoltom davam jednu hviezdicku. Chemia medzi nim a Kirstie Alley stale funguje na jednotku aj v takomto mizernom serialy. 1/10. ()