Aiura (TV seriál)

Aiura

Animovaný / Komedie

Japonsko, 2013, 12x4 min

Šúsei Murai

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

• Dragoni

Krátké příběhy tří středoškolaček, které osud svedl dohromady těsně před nástupem do školy a nyní spolu prožívají své volné chvíle. Příběh je na motivy mangy. 30 %(8.9.2013)

Taká škoda, že to boli tak krátke epizódy. Kanaka bola fantastická postava s veľkým potenciálom aby si ma získala, čo si vlastne aj získala ale mala tak málo priestoru. No vlastne všetky tri dostali toho priestoru málo. Škoda a ešte raz škoda. Ale zas na druhú stranu mi to celkom dobre padlo, zhliadnuť celú sériu za tak krátky čas. Lepšie 3*...(3.2.2014)

• Gogo333

Většinou mě moc tyhle 3 minutový jednohubky neberou, ale tohle docela ušlo. Animace pěkná a občas sem se i pobavil. Určitě řadím k lepšímu průměru mezi jednohubkami.(26.6.2013)

Japonské umění minimalismu ve zkratce. I co se humoru týče. Myslím, že tohle málo lidí (vyjma obyvatel země tisíce ostrovů) skutečně docení.(9.6.2018)