Reklama

Reklama

Smetánka v bryndě

  • Mexiko Nosotros los Nobles
Trailer 1

Film vypráví příběh stavebního magnáta Germana Nobleho, který se rozhodne předstírat, že přišel na buben, aby si jeho tři rozmazlené děti našly práci. V této rodinné komedii sledujeme příběh velice úspěšného podnikatele a vdovce, jenž vychovává tři děti, kterým dává absolutně vše, co chtějí. Ale ne to, co potřebují. Když si uvědomí svou chybu, zinscenuje bankrot a začne s nimi žít v příšerném domě v zanedbané čtvrti. Zhýčkaní životem se služebnictvem, kuchaři a šoféry jsou zcela otřeseni tím, že si musí nalézt práci. Ve změti vtipných epizod zjišťují, kým skutečně jsou bez rodinných majetků. Konečně pochopí hodnotu lásky, rodiny a přátelství, aniž by k tomu potřebovali jediný pěťák. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (32)

kinghome 

všechny recenze uživatele

Ono to není tak špatný jak by se mohlo podle názvu zdát, ale je tu jeden velkej problém, kterej prostě nemůžu přehlídnout, a to je děj. Prostě od začátku jste o několik minut před příběhem a celý to začne bejt po chvíli nudný. Pár vtipů je dobrejch a herci nejsou špatný, ale ten děj je příšerně předvídatelnej, tohle se moc nepovedlo. ()

Nufa 

všechny recenze uživatele

Příjemný film, který by měl být inspirací pro dnešní bohaté rodiče, jež akorát rozmazlují svoje děti. Zábavy sice poskromnu, takže se to dá těžko nazývat komedie, ale i tak si dokáže film diváka získat. Především pak díky scénáři, který je opravdu výborný a není tak minuta, kdy bych se nudil. Večer rozhodně nepokazí. ()

Reklama

Icefist 

všechny recenze uživatele

Pokud hledáte ptákovinu, kterou byste si ukrátili dlouhou chvíli, když zrovna nemáte nic jiného ke shlédnutí, tak to berte. Vidět se to dá, přestože nic extra originálního vás nečeká. Ale utíká to a neplácá se to přespříliš ve vztazích. Navíc Karla Souza je kus. 60 % Oblíbená část- soudce u počítače ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Nejdřiv mi v práci jeden kolega říká, že Mexičanky jsou super. Takový malý, drobounký, ale super. No a pak víkend na to v televizi naladím jeden mexický film, kde mi tohle pravidlo potvrdí skvělá Karla Souza. Na ní byla fakt radost koukat. Vlastně jsem na film koukal hlavně kvůli Karle. Karla byla špice! Ale i ostatní byli fajn, dokonce i příběh byl v pohodě. Celé to ve výsledku vlastně bylo neskutečně příjemné setkání s mexickou kulturou. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Vstávám každé ráno těsně před polednem, pak si nechám střevy protáhnout nějakou tu laskominu od mého osobního kuchaře, potom projedu svou bugatku veyronku po závodním okruhu, zaletím si na golf pokecat s holohlavým Willisem a večer nechám nějakou milou slečnu zamilovat se od mých zlatých platebních karet. Umím zkrátka žít svůj prostý život, ale když se pak probudím. tak pro mne neexistuje větší zábava, než sledování zparchantělých potomků bohatých předků, kterak musí své ruce zapojit do pracovního procesu v prostředí individuí, která ani neumí správně přečíst číslo označující zůstatek na jejich bankovních kontech. Prostřední část snímku mi zkrátka hodně sedla, ale počáteční navozování situace i závěrečné moralizování byli fádní tak, jak umí být jen latinskoamerické telenovely. ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama