Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Eduarda (Mark Waschke) a Edurne (Verónica Echegui) svede dohromady malá nehoda na schodišti v budově Evropského parlamentu. Oba naneštěstí skončí s rukou v sádře, ale to není nic, co by stálo v cestě jejich začínajícímu vztahu. Přestože je homosexuál, Eduard se do temperamentní Španělky zamiluje a nastěhuje si ji do svého domu. Brzy ale do jejich zdánlivě idylického vztahu přibude nový přítel Richard (Teun Luijkx), mladík, který jim pomáhal na nohy po oné prvotní srážce na schodech. (bllm)

(více)

Recenze (2)

W.Wicki.W 

všechny recenze uživatele

Když jsem koukala na obal DVD kde byly hodnocení filmu 4*, docela mě to překvapilo, říkala jsem si, že to bude dost dobrý. Bohužel na konci filmu mi přijde že ty 4* jsou kapku moc... Snaží se to být zajímavým, ale scénář zrovna žádná pecka není, příběh taky nějak "nedopadl" a tak jsem zklamaná... Co mi hodně vadilo, bylo, že oni vůbec nemluvili o tom co cítí... ona brečí...a jediné co se jí Eduard zeptá je, jestli se chce vrátit dolů nebo jestli má on odejít ? A vůbec nic se neřeší... Přijde do "party" cizí kluk, hned 2.ráno si k nim lehne do postele - ale to víš že jo, proč ne taky.. to je "normální" přeci... Čekala jsem,že hlavní hrdinka se bude trošku vyvíjet, měnit se...ale na konci mi přišlo, že ona celou dobu nevěděla absolutně co chce... Prostě jela "do světa" za dobrodružstvím a ...?? Eduard byl trošku vyrovnanější, ale přesto, čekala bych od toho, jak se nejdřív vyvíjel, víc, mnohem víc ráznosti nebo prostě konat ! Richard mi byl nesympatický, ze začátku jsem ho jakoby litovala, ale pak mě...slušně řečeno "vadil" :D ! Ona nevěděla co chce ? Richard byl nad věcí a Eduard byl pak jako by mu bylo všechno šumák... Musím se na to podívat ještě několikrát abych to asi pochopila, abych byla schopná dát tomu taky ty "4*", protože se to zdá být zajímavý film, jen je prostě "mrtvý" .... a chybí mi tam konec, ten byl asi nejvíc odfláknutý, přijde mi, že Edurne jako kdyby Eduarda vůbec nemilovala, jako kdyby měla ráda jen tu iluzi TRIA a jakmile se Richard odpojil už jí to "přestalo" bavit... EDIT- Po 3.shlédnutí .... 4* ()

bllm 

všechny recenze uživatele

Bizzare, slovo, které Edurne pořád dokola říká až jí vynese přezdívku od Eduarda, docela dobře vystihuje celý film. PODIVNÝ. A podivné, nelogické a neobjasněné jsou pro mě často pohnutky postav. Proč si Eduard nastěhuje po pár dnech do domu tu praštěnou španělskou holku? Co sleduje Edurne tím, že pozve Richarda? O co vlastně jde Richardovi? atd. atd. Přesto má film několik krásných, takových křehkých momentů, například když Eduardovi krvácí pořezaná ruka, nebo když se klukovsky prohání po prázdné budově. Každopádně herecký výkon Marka Waschkeho dalekosáhle předčí jeho kolegy (Verónica Echegui neustále tak strašně třeští oči, že už jsem čekala, kdy jí vystřelí z důlků). Být to trochu jemnější příběh s hlubším ponorem do oněch třech postav, mohl to být parádní film. A nakonec chválím několik pěkných písniček. Ještě jsem úplně zapomněla - co proboha jako měl bejt ten pitomej konec? ()

Reklama

Galerie (7)

Reklama

Reklama