Reklama

Reklama

Nesprávní chlápci

(seriál)
  • Velká Británie The Wrong Mans
Trailer

Série(2) / Epizody(8)

Komediální thriller o dvou idiotech s dobrými úmysly, kteří jsou nečekaně zapleteni do velmi nepravděpodobné – ale smrtelně vážné – sítě zločinu, spiknutí a korupce poté, co Sam zvedne opuštěný zvonící telefon v místě autonehody... Seriál Nesprávní chlápci se soustředí na Sama Pinketta a Phila Bourneho, úředníky pracující pro krajskou radu v Berkshire. Jeden náhodný telefonát a případ podivuhodné záměny totožnosti však obrátí jejich nudný život vzhůru nohama. Poté, co se Sam stane jediným svědkem autonehody na zapadlé venkovské silnici, zvedne opuštěný mobil a vyslechne si zprávu, která zjevně nebyla určena jemu – “Pokud se nedostavíte do páté hodiny, zabijeme vaši ženu.” Když ho poslíček z podatelny Phil přesvědčí, že by se z nich mohli stát hrdinové dne, dvojice se brzy zaplete do velmi nepravděpodobné – ale smrtelně vážné – sítě zločinu, spiknutí a korupce. (HBO Europe)

(více)

Videa (18)

Trailer

Recenze (16)

Thomick 

všechny recenze uživatele

Velmi příjemný překvapení. Neokoukanej tandem Baynton-Corden svýma Wrong Mans docela směle aspiruje na neoficiální nálepku (konvenčnějších) pokračovatelů proslulýho dua Pegg-Frost. Ve stylu Hot Fuzz si tu přece nijak intenzivně, ale dostatečně zábavně střílí z "kultovních" akčňáků o 100+1 honičkách, a přitom mu vůbec nedochází dech. Po každym díle prostě musíte pokračovat, okamžitě. A třebaže poslední kousek atraktivní skládanky byl tim vůbec nejslabšim, nebojim se, že druhá řada důstojně naváže. Držim palce, pánové! --- "Stop suggesting the recovery position for dead people!!" --- Edit po 2. sérii: A vskutku, jaký to rozkošný auf Wiedersehen! Povyšuju na pět hvězdiček. --- "And anyway, maybe it's not shit happening to us. Maybe it's us happening to shit." ()

redwik 

všechny recenze uživatele

Aj keď nie som príliš seriálový fanúšik, Wrong Mans som pozerať začal (aj keď to bolo najmä tým, že majú len 6 častí). Polhodinové epizódy ale plynuli rýchlo, seriál nasadil diabolské tempo a až do konca nepoľavil. Možno by to bolo lepšie rozdeliť ešte do pár kratších epizód, lebo takto bolo tých twistov v každej časti priveľa. Ale inak slušná zábava a napätie, okorenené stálymi nečakanými zvratmi, iba kúsok chýba k dokonalosti. Mathew Baynton - Sam /:/ James Corden - Phil /:/ Sarah Solemani - Lizzie /:/ Tom Basden - Noel /:/ Emilia Fox - Scarlett /:/ Benedict Wong - Lau /:/ Stephen Campbell Moore - Smoke /:/ Karel Roden - Marat /:/ Dougray Scott - Walker ()

Reklama

Gogo333 

všechny recenze uživatele

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 23 Dokoukáno: 1+1 Zahozeno: 13_Velmi příjemné překvapení. Každá epizoda přišla s něčím novým a překvapila. Seriál je zábavný a nabitý akcí. Potěšil Roden, který opět hraje Rusa. Hodně slušný. 70% Druhá série má jen čtyři epizody nebo spíše dvě dvojepizody, ale je nabušenější akcí než první. Kluci se rozhodnou z utajení vrátit dom, ale jsou zatčení. Z vězení je unesou v domněnce, že jsou to vědci, kteří pro ně mají udělat bombu a tak to pokračuje než se kluci dostanou zpět. Konec je uzavřen, takže třetí série nás asi nečeká. Druhá série se mi líbila víc než první a tak ji patří 75%. ()

geklon 

všechny recenze uživatele

Blbý a blbější na Guyritchie způsob? Spíš seriálová verze Jedna ruka netleská. Atmosféra pěkně prdí temnou mlhu a místy ta komédie je i koukatelná, ale bohužel, nic co by mě vyděsilo svou originalitou, či naléhavostí. Od třetího dílu, ale dostává nuda na prdel a tam kde nestačí sedm Cliffhangerů za dvacet minut, zaapeluje jazykem na hrudníček neodolatelný Karel Roden, který v roli Marata připomíná Jana Saudka víc, než v jeho biografickém snímku. Jsem moc zvědavej na druhou řadu. Má to koule, i když dobrejch vtípků poskromnu. ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

První řada - Docela slušná zábava, kdy se dvojice nýmandů dostane do soukolí politicky korupčního a mafiánského vyřizování účtů, ale že bych si to po pár dnech dokázala vybavit do detailů, tak to zase ne. Odsýpá to, zvraty jsou překvapivé, ale někdy příliš náhlé a nepřehledné. Abych nezapomněla, Karel Roden si tady vystřihl psychopatického mafiána z Východu se špetkou na dně srdce ukryté dobroty, jak z partesu. ()

Galerie (81)

Reklama

Reklama