První řada - Docela slušná zábava, kdy se dvojice nýmandů dostane do soukolí politicky korupčního a mafiánského vyřizování účtů, ale že bych si to po pár dnech dokázala vybavit do detailů, tak to zase ne. Odsýpá to, zvraty jsou překvapivé, ale někdy příliš náhlé a nepřehledné. Abych nezapomněla, Karel Roden si tady vystřihl psychopatického mafiána z Východu se špetkou na dně srdce ukryté dobroty, jak z partesu.(29.3.2016)

Hodně příjemné překvapení. Čekal jsem přiblblý sitcom založený na dialogu, The Wrong Mans ale bodoje vlastním formátem se spoustou akce a verbálního i vizuálního vtipu – prostě paráda. V ději je skoro víc zvratů než v Utopii, ačkoliv tady jsou samozřejmě poplatné komedii. Výborné ústřední duo doplňují známé tváře jako Dougray Scott nebo Karel Roden v povedených rolích, parodujících klišovité postavy ze špionážních filmů, a střídání vážných scén s černohumornými funguje naprosto brilantně. Podruhé by se to nemuselo povést, proto doufám, že další sezóny nevzniknou a tahle minisérie se stane kultem, jak se patří.(8.9.2014)

Úžasné překvapení! Nejdřív jsme jedním dechem sfoukli všech 6 dílů a teprve pak si všimli, že hlavní hrdinové si taky všechno sami napsali. A geniálně. Baynton s Cordenem se inspirovali u akčních filmů, převrátili je naruby a je z toho neuvěřitelná prča. Základ zní tuctově, jako každá správná střelená parodie: úředník městského odboru pro regulaci hluku se z neuvěřitelného smolaře, pletoucího se do podivných obchodů podvratných živlů, propracuje až k odhalování kukaček mezi agenty tajných služeb či podvodů vysoce postavených úředníků. Nicméně nejde jen o obyčejnou bláznivou komedii. Ty často upozadí příběh na úkor zábavy a vyzdvihnou jen jeden typ humoru. Wrong mans humor kombinují, díky dějové lince jim nechybí napínavost a jsou plní odkazů na velmi známé akční scény či filmové okamžiky, např. když se Sam Pinkett musí rozloučit se svým Frodem Philem Bournem :-) Nebo náš Karel Roden jako ruský mafián: Marat je mrtev! Určitě doporučuju.(1.9.2014)

Aj keď nie som príliš seriálový fanúšik, Wrong Mans som pozerať začal (aj keď to bolo najmä tým, že majú len 6 častí). Polhodinové epizódy ale plynuli rýchlo, seriál nasadil diabolské tempo a až do konca nepoľavil. Možno by to bolo lepšie rozdeliť ešte do pár kratších epizód, lebo takto bolo tých twistov v každej časti priveľa. Ale inak slušná zábava a napätie, okorenené stálymi nečakanými zvratmi, iba kúsok chýba k dokonalosti. Mathew Baynton - Sam /:/ James Corden - Phil /:/ Sarah Solemani - Lizzie /:/ Tom Basden - Noel /:/ Emilia Fox - Scarlett /:/ Benedict Wong - Lau /:/ Stephen Campbell Moore - Smoke /:/ Karel Roden - Marat /:/ Dougray Scott - Walker(5.2.2014)

Velmi příjemný překvapení. Neokoukanej tandem Baynton-Corden svýma Wrong Mans docela směle aspiruje na neoficiální nálepku (konvenčnějších) pokračovatelů proslulýho dua Pegg-Frost. Ve stylu Hot Fuzz si tu přece nijak intenzivně, ale dostatečně zábavně střílí z "kultovních" akčňáků o 100+1 honičkách, a přitom mu vůbec nedochází dech. Po každym díle prostě musíte pokračovat, okamžitě. A třebaže poslední kousek atraktivní skládanky byl tim vůbec nejslabšim, nebojim se, že druhá řada důstojně naváže. Držim palce, pánové! --- "Stop suggesting the recovery position for dead people!!" --- Edit po 2. sérii: A vskutku, jaký to rozkošný auf Wiedersehen! Povyšuju na pět hvězdiček. --- "And anyway, maybe it's not shit happening to us. Maybe it's us happening to shit."(1.11.2013)