Reklama

Reklama

Máme rádi Česko

(pořad)
všechny plakáty
Zábavný / Soutěžní
Česko, 2013, 126x85 min

Režie:

Michael Čech

Scénář:

Libor Bouček

Účinkují:

Libor Bouček (moderátor), Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Gabriela Partyšová, Jitka Čvančarová, Leoš Mareš (více)

Obsahy(1)

Prima family přichystala velkolepou zábavnou show Máme rádi Česko, která prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti hvězdných soutěžících z řad celebrit. Večerem bude provázet populární a ostřílený moderátor Libor Bouček. Sekundovat mu budou dva „kapitáni" v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se budou střídat, ale kapitáni zůstanou ve všech dílech stejní. Prvním bude oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujme muž s nevídaným přehledem, úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, zkrátka muž mnoha tváří – Lou Fanánek Hagen! Hvězdní soutěžící z řad našich oblíbených celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé! Jak moc jsou osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého showbusinessu Česka znalí? To uvidíme v show Máme rádi Česko! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (243)

Jaxx84 

všechny recenze uživatele

Zhlédnuty tři díly a buď moje hormony poslední dobou prodělávají revoluci, nebo mi to nepřišlo až tak hloupé, jak jsem čekal od všeho, co se vysílá v českých televizích... Bouček snad pochopil, že nepatří do studia Ligy Mistrů a já snad poznal, která česká rádoby "sele-brita" je totálně tupá a která má přeci jenom za ušima. V odpadu české televizní tvůrčí tvorby mě to kupodivu (jako kulisa) zaujalo. 5/10. ()

Lachtaan 

všechny recenze uživatele

U tohoto pořadu jsem si nikdy nebyl jistý, jestli mi vadí, že zabírá hlavní sobotní vysílací čas a překáží mi ve sledování vyhlížených filmových titulů na jiných kanálech nebo mi opravdu baví natolik, že všechny filmy jdou stranou. Bouček je dle mého názoru v rámci našeho českého výběru skvělý moderátor s památným hlasem a Prachař, Dejdar či posléze i Dolanský jsou sympatickými herci, kteří dokázali tento pořad držet od hranic trapnosti, i když si to spousta místních "kritiků" nemyslí. Já jsem se dobře bavil u většiny dílů, obzvláště u sekce s dárkovou bombou. ()

Reklama

Davanity 

všechny recenze uživatele

Z novodobých českých pořadů u mě obstála tahle vědomostní soutěž jako jedna z nejlepších :) člověk se toho něco naučí a zrelaxuje navíc pořad je opravdu zásobený zajímavými discpilínami a někdy ne uplně lehkými otázkami o česku. Je pravda, že u první dvojce kapitánů mě to tolik nebavilo, ale Dejdar a Prachař prostě mě to baví. Libor Bouček je podle mě jeden z nejlepších moderátorů a na tuhle soutěž naprosto vhodně vybraný, kdo ví třeba kdyby Bouček dělal i QI nebylo by to tak zmrvené jako s Marešem, ale to už je jiná pohádka. ()

Slartibarkfast 

všechny recenze uživatele

Je to již tisíckrát viděná estráda pro chudý prostý lid; potrava, kterou panovníci krmili své poddané v dobách svých přešlapů, aby odvrátili pozornost. I zde tento pořad plní podobnou funkci a snaží se odvrátit pozornost diváka od ostatního televizního hnoje a pečlivě směrovat jeho vkus tím často "správným" a "slunečným" směrem. Nic světoborného ani originálního zde k nalezení není. Mnohokrát zde zazní trapný vtip a stojící publikum jako stádo ovcí pobroukává větrem ošlehanou píseň mnohdy zemřelých českých bardů. Věčný souboj pitvořících se Kotka a Prachaře doplňují (občas i bystré) tváře českého šoubyznysu, aby předvedly své (ne)znalosti, což je někdy skutečná zábava. Spíš než vědomostní soutěž bych to tedy označil za vkusně trapné divadlo, ale to už k naší české povaze tak nějak patří, tedy bych to okamžitě nezavrhoval. A když přivřete obě oči, i to kuří, je to i stravitelné, což samozřejmě záleží na skvadře nalosovaných hostů v obou týmech. Bouček je asi jediný stabilně kladný aspekt této záležitosti, jenž svým typicky Rosákovským humorem drží vysoký standard. V mých očích si Máme rádi Česko zaslouží průměrné hodnocení. Je to tak mezi dvěma a třemi hvězdami, tak trochu přihodím, aby nám umělci nebrečeli. 50% ()

ZnalecH 

všechny recenze uživatele

Docela mě to bavilo. To je jediný důvod, proč to ode mě nedostane odpad. Hra sama o sobě je zábavná a zajímavá, ale ta show je koncipovaná jako obvyklý pořad pro spoustu lidí, kde dochází k nevkusným vtipům, scénám a celé mi to připadalo takové poslepované. Krom toho obvyklé charisma herců jsem nějak postrádal... ()

Galerie (51)

Zajímavosti (6)

  • Máme rádi Česko na TV Prima vychází z formátu pořadu I Love My Country, se kterým přišel holanďan John de Mol, který má na svém kontě již takové pořady jako je Big Brother či Hlas apod. (Paity)
  • Prakticky stejný formát televizní show už v roce 2008 uvedla na televizní obrazovky konkurenční TV Nova, která pořad pojmenovala I love Česko (od r. 2008). (Paity)
  • V první epizodě při zadání třetí filmové ukázky mluví moderátor Libor Bouček o filmu Ucho (1970), který byl v kinech uveden až o 20 let později. V soupisu otázky ve spodní části obrazovky je pak ale rok promítání uveden špatně. (jakear)

Reklama

Reklama