Máme rádi Česko (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2013, 44x80 min

Michael Čech

Libor Bouček

Libor Bouček, Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Gabriela Partyšová, Martin Dejdar, Jitka Čvančarová, Leoš Mareš, Jiří Mádl, Jiří Krampol, Leona Machálková, Kristýna Nováková-Fuitová, Miroslav Etzler, Tereza Kostková, Naďa Konvalinková, Aleš Háma, Milan Šteindler, Lukáš Pavlásek, Tereza Kerndlová, Zdeněk Pohlreich, Jana Doleželová, Ondřej Hejma, Miloš Knor, Václav Vydra nejml., Dana Batulková, Jan Maxián, Jana Boušková, Otakar Brousek ml., Kristýna Leichtová, Oldřich Navrátil, Ladislava Něrgešová, Martin Kraus, Taťjana Medvecká, Petra Horváthová, Michal Kavalčík, Dana Morávková, František Ringo Čech, Andrea Kerestešová, Josef Alois Náhlovský, Luděk Sobota, Veronika Žilková, Agáta Prachařová, Michal David, Maroš Kramár, Olga Lounová, Martin Procházka, Marek Taclík, Miloš Pokorný, Monika Absolonová, Janek Ledecký, Roman Ondráček, Bohumil Klepl, Ewa Farna, Petr Vondráček, Jan Révai, Radoslav Banga, Ilona Csáková, Ivo Šmoldas, Michaela Kuklová, Karel Vágner, Michal Novotný, Lenny Trčková, Radim Uzel, Matěj Ruppert, Diana Kobzanová, Zbigniew Czendlik, Petr Bende, Kateřina Kaira Hrachovcová, Antonín Panenka, Sandra Pogodová, Kamila Nývltová, Štěpán Mareš, Tomáš Měcháček, Václav Kopta, Lucie Benešová, Pavla Tomicová, Tomáš Matonoha, Berenika Kohoutová, Vojtěch Záveský, Adam Mišík, Michal Malátný, Patricie Solaříková, Vanda Hybnerová, Roman Vojtek, Jitka Schneiderová, Petra Janů, Ondřej Ruml, Michaela Doubravová, Marek Ztracený, Marta Jandová, Petr Janda, Zdeněk Piškula, Vojtěch Kotek, Lenka Krobotová, Anna Šišková, Gabriela Kratochvílová, Roman Šebrle, Jitka Smutná, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Václav Noid Bárta, Patrik Hezucký, Kateřina Kristelová, Vilém Čok, Markéta Hrubešová, Vincent Navrátil, Karel Voříšek, Alexander Hemala, Dalibor Janda, Michaela Maurerová, Jan Brožek, Jan Čenský, Petr Vágner, Marek Vašut, Monika Zoubková, Josef Laufer, Filip Čapka, Petr Vacek, Miluše Bittnerová, Lukáš Langmajer, Lenka Termerová, Karel Zima, Barbora Mottlová, Petra Černocká, Anna Kulovaná, Petr Jablonský, Pavel Trávníček, Yvetta Blanarovičová, Petr Kolečko, Zdeněk Chlopčík, Barbora Štěpánová, František Straka, Jan Onder, Šárka Kašpárková, Ota Jirák, Pavel Šimčík, Ivana Jirešová, Jožka Šmukař, Jakub Uličník, Anežka Rusevová, Markéta Konvičková, Jan Přeučil, Sandra Parmová, Dagmar Patrasová, Miroslav Šimůnek, Monika Leová, Pavlína Mourková, Ladislav Hampl, Jakub Štáfek, Leoš Noha, Aneta Vignerová, Boris Hybner, Jitka Sedláčková, Veronika Petrová, Jaroslav Svěcený, Daniel Rous, Andrea Kalivodová, Ivan Vodochodský, Tereza Bebarová, Richard Nedvěd, Varhan Orchestrovič Bauer, Eliška Bučková, Ondřej Pavelka, Lukáš Hejlík, Nikol Moravcová, Pavel Rímský, Filip Cíl, Tomáš Jeřábek, Jakub Žáček, Aneta Krejčíková, Dagmar Pecková, Filip Švarc, Jitka Boho, Věra Špinarová, Roman Šmucler, Jitka Zelenková, Kryštof Michal, Valérie Zawadská, Pavel Nový, Lejla Abbasová, Hana Gregorová, Martin Zounar, David Kraus, Oto Klempíř, Tonya Graves, Ondřej Brzobohatý, Pavel Nečas, Klára Doležalová, Albert Černý, Jan Pirk, Andrea Verešová, Ben Cristovao, Eva Pilarová, Yemi Akinyemi, Zora Jandová, Hana Křížková, Daniela Šinkorová, Mariana Prachařová, David Suchařípa, Jitka Asterová, Michael Foret, Jan Dolanský, Richard Genzer, Michal Suchánek, Lucie Polišenská, Irena Máchová, Mahulena Bočanová, Filip Tomsa, Pavel Soukup, Olga Želenská-Drápalová, Lumír Olšovský, Radka Pavlovčinová, Eva Perkausová, Terezie Kašparovská, Hana Kynychová, Tomáš Hauptvogel, Josef Klíma, Ivana Korolová, Emanuel Ridi, Petr Kotvald, Olga Šípková, Vendula Pizingerová, Jan Rosák, Žofie Dařbujánová, Miloslav Mejzlík, Monika Timková, Eva Čížkovská, David Prachař, Radim Schwab, Eva Decastelo, Ivan Vyskočil, Sandra Černodrinská, Roman Mrázik, Zuzana Slavíková, Kristýna Kociánová, Daniela Choděrová, Martina Pártlová, Veronika Arichteva
  • tynusxxx_

Zdá se mi to, nebo poslední dobou české (komerční) televize vysílají čím dál tím větší stupidity? Není to vtipné, účinkující ze sebe dělají magory a to publikum, které tleská po každém kecu Prachaře či Dejdara, působí opravdu veeeelmi přiřozeně... Tu jednu hvězdičku uděluji za zajímavý nápad, který stejně asi nakonec bude převzatý ze zahraničí. Problémem je, že tady u nás v Čechách zkrátka neumíme dělat zábavné pořady...(9.6.2016)

• haWranka

Nápad by to špatnej nebyl. Jenže jsou tu dva obří problémy. Ten první, to je šílenej dřevák Bouček, kterej to moderování absolutně nezvládá. Nedokáže si soutěžící ukočírovat, jeho rádobyvtipné průpovídky mě jenom nutí zvednout obočí. A druhej problém, ještě větší, je to, že pravidla nejsou tak úplně domyšlená. A když jsou domyšlená, tak se nehledí na jejich dodržování. Hra bez dodržovaných pravidel, případně s pravidly, který se mění v průběhu, je k ničemu... O trapnosti kapely se ani rozepisovat nebudu.(21.4.2013)

• Ellesime

Soutěž má celkem dobrý potenciál, který je ale úplně zabitý nesmyslnými pravidly. Soutěž se v podstatě rozhoduje v posledním kole; proč celou dobu bojují o body, když si pak potipují pár statistických dat, zatočí kolem a všechno je naráz jinak? Mám ráda deskovou hru Česko, ale tento pořad bohužel nevyužil své možnosti. Navíc, dávat to každý týden je opravdu moc. Atd.(12.5.2013)

• Dromed

Mohla by to být normální soutěž, kdyby tam Mareš netahal ty svoje manýry z novy a kdyby nebyl Bouček nejnesympatičtější moderátor v republice a kdyby komparzní zaplacené a totálně znuděné publikum bylo úplně normální publikum. Hágen Lou opravdu nevypadá, že by se bavil, asi u toho jeho punková duše pláče ale za ty prachy. Naštěstí se Dejdar snažil chovat slušně. Jedině Prachař se v té trapárně pohyboval jako ryba ve vodě. Uvidíme jak bude vypadat další díl s jinými hosty.(8.4.2013)

• castor

Pět minut pryč, dalších deset, následuje dalších pět minut, reklama, a furt nic. Žádný vtip, žádná přidaná hodnota, nic, co by mě přimělo se podívat i příště. Snad nejhorší na tom nicméně zůstává skutečnost, jak se účinkující křečovitě hlídají, aby se při každém džouku nezapomněli chytat za břicho a bouřlivě tleskat.(22.3.2015)

• - Máme rádi Česko na TV Prima vychází z formátu pořadu I Love My Country, se kterým přišel holanďan John de Mol, který má na svém kontě již takové pořady jako je Big Brother či Hlas apod. (Paity)

• - V první epizodě při zadání třetí filmové ukázky mluví moderátor Libor Bouček o filmu Ucho (1970), který byl v kinech uveden až o 20 let později. V soupisu otázky ve spodní části obrazovky je pak ale rok promítání uveden špatně. (jakear)

• - Prakticky stejný formát televizní show už v roce 2008 uvedla na televizní obrazovky konkurenční TV Nova, která pořad pojmenovala I love Česko (od r. 2008). (Paity)