Máme rádi Česko (TV pořad)

Zábavný / Soutěžní

Česko, 2013, 91x85 min

Michael Čech

Libor Bouček

Účinkují:

Libor Bouček (mod.), Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Gabriela Partyšová, Jitka Čadek Čvančarová, Leoš Mareš, Jiří Mádl, Jiří Krampol, Leona Machálková, Kristýna Badinková Nováková, Miroslav Etzler, Tereza Kostková, Naďa Konvalinková, Aleš Háma, Milan Šteindler, Lukáš Pavlásek, Tereza Kerndlová, Zdeněk Pohlreich, Jana Doleželová, Ondřej Hejma, Miloš Knor, Václav Vydra nejml., Dana Batulková, Jan Maxián, Jana Boušková, Otakar Brousek ml., Kristýna Leichtová, Oldřich Navrátil, Ladislava Něrgešová, Martin Kraus, Taťjana Medvecká, Petra Horváthová, Michal Kavalčík, Dana Morávková, František Ringo Čech, Andrea Růžičková, Josef Alois Náhlovský, Luděk Sobota, Veronika Žilková, Agáta Hanychová, Michal David, Maroš Kramár, Olga Lounová, Martin Procházka, Marek Taclík, Miloš Pokorný, Monika Absolonová, Janek Ledecký, Roman Ondráček, Bohumil Klepl, Ewa Farna, Petr Vondráček, Jan Révai, Radek Banga, Ilona Csáková, Ivo Šmoldas, Michaela Kuklová, Karel Vágner, Michal Novotný, Lenny Trčková, Radim Uzel, Matěj Ruppert, Diana Kobzanová, Zbigniew Czendlik, Petr Bende, Kateřina Hrachovcová, Antonín Panenka, Sandra Pogodová, Kamila Nývltová, Štěpán Mareš, Tomáš Měcháček, Václav Kopta, Lucie Benešová, Pavla Tomicová, Tomáš Matonoha, Berenika Kohoutová, Vojtěch Záveský, Adam Mišík, Michal Malátný, Patricie Pagáčová, Vanda Hybnerová, Roman Vojtek, Jitka Schneiderová, Petra Janů, Ondřej Ruml, Michaela Tomešová, Marek Ztracený, Marta Jandová, Petr Janda, Zdeněk Piškula, Lenka Krobotová, Anna Šišková, Gabriela Lašková, Roman Šebrle, Jitka Smutná, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Václav Noid Bárta, Patrik Hezucký, Kateřina Kristelová, Vilém Čok, Markéta Hrubešová, Vincent Navrátil, Karel Voříšek, Alexander Hemala, Dalibor Janda, Michaela Maurerová, Jan Brožek, Jan Čenský, Petr Vágner, Marek Vašut, Monika Zoubková, Josef Laufer, Filip Čapka, Petr Vacek, Miluše Bittnerová, Lukáš Langmajer, Lenka Termerová, Karel Zima, Barbora Mottlová, Petra Černocká, Anna Kulovaná, Petr Jablonský, Pavel Trávníček, Yvetta Blanarovičová, Petr Kolečko, Zdeněk Chlopčík, Bára Štěpánová, František Straka, Jan Onder, Šárka Kašpárková, Ota Jirák, Pavel Šimčík, Ivana Jirešová, Jožka Šmukař, Jakub Uličník, Anežka Rusevová, Markéta Konvičková, Jan Přeučil, Sandra Parmová, Dagmar Patrasová, Miroslav Šimůnek, Monika Leová, Pavlína Mourková, Ladislav Hampl, Jakub Štáfek, Leoš Noha, Aneta Vignerová, Boris Hybner, Jitka Sedláčková, Veronika Petrová, Jaroslav Svěcený, Daniel Rous, Andrea Kalivodová, Ivan Vodochodský, Tereza Bebarová, Richard Nedvěd, Varhan Orchestrovič Bauer, Eliška Bučková, Ondřej Pavelka, Lukáš Hejlík, Nikol Moravcová, Pavel Rímský, Filip Cíl, Tomáš Jeřábek, Jakub Žáček, Aneta Krejčíková, Dagmar Pecková, Filip Švarc, Jitka Boho, Věra Špinarová, Roman Šmucler, Jitka Zelenková, Kryštof Michal, Valérie Zawadská, Pavel Nový, Lejla Abbasová, Hana Gregorová, Martin Zounar, David Kraus, Oto Klempíř, Tonya Graves, Ondřej Gregor Brzobohatý, Pavel Nečas, Klára Doležalová, Albert Černý, Jan Pirk, Andrea Verešová, Ben Cristovao, Eva Pilarová, Yemi Akinyemi, Zora Jandová, Hana Křížková, Daniela Šinkorová, Mariana Prachařová, David Suchařípa, Jitka Asterová, Michael Foret, Richard Genzer, Michal Suchánek, Lucie Polišenská, Irena Máchová, Mahulena Bočanová, Filip Tomsa, Pavel Soukup, Olga Želenská-Drápalová, Lumír Olšovský, Radka Pavlovčinová, Eva Perkausová, Terezie Kašparovská, Hana Kynychová, Tomáš Hauptvogel, Josef Klíma, Ivana Korolová, Emanuele Ridi, Petr Kotvald, Olga Šípková, Vendula Pizingerová, Jan Rosák, Zofie Dares, Miloslav Mejzlík, Monika Timková, Eva Čížkovská, David Prachař, Radim Schwab, Eva Decastelo, Ivan Vyskočil, Sandra Černodrinská, Roman Mrázik, Zuzana Slavíková, Kristýna Kociánová, Daniela Choděrová, Martina Pártlová, Veronika Arichteva, Michaela Gemrotová, Pavel Callta, Sabina Křováková, Josef Polášek, Klára Vytisková, Sebastian Navrátil, Richard Tesařík, Václav Knop, Alena Doláková, Eva Salvatore Burešová, Petr Salava, Kamil Střihavka, Daniel Hůlka, Radek Štěpánek, Jan Mühlfeit, Marcela Březinová, Lukáš Příkazký, Jarmil Škvrna, Dagmar Čárová, Jan Kříž, Světlana Nálepková, Imran Musa Zangi, Jaromír Bosák, Petra Vraspírová, Denisa Pfauserová, Denisa Nesvačilová, Radek Balaš, Michal Dvořák, Bára Basiková, Anna Julie Slováčková, Marek Holeček, Jiřina Bohdalová, Vojtěch Drahokoupil, Taťána Chvojka, Kateřina Neumannová, Zdeněk Maryška, Petr Lexa, Mikolas Josef, Petr Vojnar, Bohdan Tůma, Petra Nesvačilová, Adam Kraus, Josef Váňa, Petr Pěknic, Jana Krausová, Jan Pokorný, Jolana Voldánová, Marek Adamczyk, Ladislav Křížek, Simona Lewandovská, Petr Svěcený, Milan Peroutka ml., Bořek Slezáček, Vilma Cibulková, Tomáš Dastlík, Nikol Štíbrová, Kateřina Kněžíková, Jiří Prager, Adéla Elbel, Anna Kadeřávková, Jaroslava Obermaierová, Michal Hrůza, Stanislava Jachnická, Vladimír Šmicer, Zdeněk Mahdal, Jan Antonín Duchoslav, Lukáš Duy Anh Tran, Anna Polívková, Veronika Freimanová, Vendula Příhodová, Jakub Ondra, Antonín Procházka, Přemek Forejt, Eva Krejčířová, Tereza Mašková, Jakub Kotek, David Svoboda, Iva Hüttnerová, Vanda Chaloupková, Lenka Nová, Petr Havlíček, Ondřej Havel, Roman Vaněk, Michal Slaný, Sarah Haváčová, Petra Špindlerová, Pavel Zedníček, Nikol Kouklová, Jiří Helekal, Dominika Býmová, Dasha, Gabriela Gunčíková, Adam Plachetka, Honza Dědek, Zorka Hejdová, Ladislav Vízek, Kateřina Marie Fialová, Saša Rašilov nejml., Igor Chmela, Kristýna Frejová, Klára Cibulková, Jan Nedbal, Petr Ryšavý, Iva Pazderková, Martin Písařík, Terezie Kovalová, Jíří Procházka, Roman Tomeš, Jana Plodková, Erika Stárková, Marek Cpin, Jan Hřebejk, Aňa Geislerová, Markéta Fialová, Pavlína Wolfová, Jaromír Hanzlík, Jan Koller, Andrea Kalousová, Jiří Langmajer, Richard Krajčo, Daniela Písařovicová, Gabriela Koukalová, Marek Dědík, Jakub Kohák, Radek Jaroš, Andrea Bezděková

U tohoto pořadu jsem si nikdy nebyl jistý, jestli mi vadí, že zabírá hlavní sobotní vysílací čas a překáží mi ve sledování vyhlížených filmových titulů na jiných kanálech nebo mi opravdu baví natolik, že všechny filmy jdou stranou. Bouček je dle mého názoru v rámci našeho českého výběru skvělý moderátor s památným hlasem a Prachař, Dejdar či posléze i Dolanský jsou sympatickými herci, kteří dokázali tento pořad držet od hranic trapnosti, i když si to spousta místních "kritiků" nemyslí. Já jsem se dobře bavil u většiny dílů, obzvláště u sekce s dárkovou bombou.(22.9.2018)

• stration

Některé otázky fajn, někteří účinkující fajn, ale proč ty zdlouhavé písničky a debilní fórky za každou cenu? Do toho kupa reklam a natahování všeho do neúnosných mezí. Mádle, ty kurva nevíš, kdy vzniklo Československo? Po druhém díle snižuju hodnocení na jednu hvězdu. Další už neuvidím. Debilita tohoto pořadu a věčné hádky o body mě totálně odradily.(8.4.2013)

• Ydrosten

Tak, a je to definitvně všechno venku. Jsme národ imbecilů a idiotů, kteří neumí nic, ve všem se jen opičíme po VELIKÉM SVĚTĚ TAM ZA VELIKOU LOUŽÍ a samotné nás nic nenapadne. Dohadování ( odhadování ) v této show, bohužel spěje k jedinému. Celý svět bude vědět že jsme zaostalí troubové bez jakýchkoliv znalostí. Za mě odpad jak když vyšije.(8.4.2013)

• Mopped

Je až neuvěřitelné, co za sračky dokáže třiadvacet let po revoluci vyprodukovat televize. Jestli někdo očekával nějakou opravdovou vědomostní soutěž o našem státě, tak musel být padlý na hlavu. „Velkolepá zábavná show, plná hvězdných osobností“, nasrat na ně i na jejich produkci a pitvoření se. Takové soutěže nehráli ani pionýři a to byli nějací vocasové. Pokud se tohle bude lidem líbit, tak je mé království opravdu z jiného světa. Ty vole ono to pojede každý týden. No tak to jste s tím koncem světa Mayové posrali, teď by opravdu bodl.(7.4.2013)

• Hannibal1913

Odpad, 5%, jedna z největších příšerností co jsem viděl v poslední době. Mám rád Českou Republiku. Miluji Moravu. Nesnáším označení "Česko" - co to má vlastně znamenat? Čechy? Fanánek ať už nikdy nevstupuje na podium se skupinou Tři sestry, tedy se skupinou, která vždy proti podobným "prachy rejžujícím" sračkám" bojovala. Dejdar se asi taky potřebuje zabezpečit na důchod, jinak nerozumím proč leze do podobných pořadů pro nenáročné. A Jitka Čvančarová? Jako jediná Moravačka ze všech hostujících selebrit byla označena za pražačku - asi se stala někde ve výběrech chyba a bohužel se na scénu dostala nechtěná osoba - osoba z Moravy... PS: Narodil jsem se a žiju na Vysočině (kraj z části v Čechách a z části na Moravě).(13.10.2013)

• - V první epizodě při zadání třetí filmové ukázky mluví moderátor Libor Bouček o filmu Ucho (1970), který byl v kinech uveden až o 20 let později. V soupisu otázky ve spodní části obrazovky je pak ale rok promítání uveden špatně. (jakear)

• - Prakticky stejný formát televizní show už v roce 2008 uvedla na televizní obrazovky konkurenční TV Nova, která pořad pojmenovala I love Česko (od r. 2008). (Paity)

• - Máme rádi Česko na TV Prima vychází z formátu pořadu I Love My Country, se kterým přišel holanďan John de Mol, který má na svém kontě již takové pořady jako je Big Brother či Hlas apod. (Paity)