Máme rádi Česko (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2013, 44x80 min

Michael Čech

Libor Bouček

Libor Bouček, Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Gabriela Partyšová, Martin Dejdar, Jitka Čvančarová, Leoš Mareš, Jiří Mádl, Jiří Krampol, Leona Machálková, Kristýna Nováková-Fuitová, Miroslav Etzler, Tereza Kostková, Naďa Konvalinková, Aleš Háma, Milan Šteindler, Lukáš Pavlásek, Tereza Kerndlová, Zdeněk Pohlreich, Jana Doleželová, Ondřej Hejma, Miloš Knor, Václav Vydra nejml., Dana Batulková, Jan Maxián, Jana Boušková, Otakar Brousek ml., Kristýna Leichtová, Oldřich Navrátil, Ladislava Něrgešová, Martin Kraus, Taťjana Medvecká, Petra Horváthová, Michal Kavalčík, Dana Morávková, František Ringo Čech, Andrea Kerestešová, Josef Alois Náhlovský, Luděk Sobota, Veronika Žilková, Agáta Prachařová, Michal David, Maroš Kramár, Olga Lounová, Martin Procházka, Marek Taclík, Miloš Pokorný, Monika Absolonová, Janek Ledecký, Roman Ondráček, Bohumil Klepl, Ewa Farna, Petr Vondráček, Jan Révai, Radoslav Banga, Ilona Csáková, Ivo Šmoldas, Michaela Kuklová, Karel Vágner, Michal Novotný, Lenny Trčková, Radim Uzel, Matěj Ruppert, Diana Kobzanová, Zbigniew Czendlik, Petr Bende, Kateřina Kaira Hrachovcová, Antonín Panenka, Sandra Pogodová, Kamila Nývltová, Štěpán Mareš, Tomáš Měcháček, Václav Kopta, Lucie Benešová, Pavla Tomicová, Tomáš Matonoha, Berenika Kohoutová, Vojtěch Záveský, Adam Mišík, Michal Malátný, Patricie Solaříková, Vanda Hybnerová, Roman Vojtek, Jitka Schneiderová, Petra Janů, Ondřej Ruml, Michaela Doubravová, Marek Ztracený, Marta Jandová, Petr Janda, Zdeněk Piškula, Vojtěch Kotek, Lenka Krobotová, Anna Šišková, Gabriela Kratochvílová, Roman Šebrle, Jitka Smutná, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Václav Noid Bárta, Patrik Hezucký, Kateřina Kristelová, Vilém Čok, Markéta Hrubešová, Vincent Navrátil, Karel Voříšek, Alexander Hemala, Dalibor Janda, Michaela Maurerová, Jan Brožek, Jan Čenský, Petr Vágner, Marek Vašut, Monika Zoubková, Josef Laufer, Filip Čapka, Petr Vacek, Miluše Bittnerová, Lukáš Langmajer, Lenka Termerová, Karel Zima, Barbora Mottlová, Petra Černocká, Anna Kulovaná, Petr Jablonský, Pavel Trávníček, Yvetta Blanarovičová, Petr Kolečko, Zdeněk Chlopčík, Barbora Štěpánová, František Straka, Jan Onder, Šárka Kašpárková, Ota Jirák, Pavel Šimčík, Ivana Jirešová, Jožka Šmukař, Jakub Uličník, Anežka Rusevová, Markéta Konvičková, Jan Přeučil, Sandra Parmová, Dagmar Patrasová, Miroslav Šimůnek, Monika Leová, Pavlína Mourková, Ladislav Hampl, Jakub Štáfek, Leoš Noha, Aneta Vignerová, Boris Hybner, Jitka Sedláčková, Veronika Petrová, Jaroslav Svěcený, Daniel Rous, Andrea Kalivodová, Ivan Vodochodský, Tereza Bebarová, Richard Nedvěd, Varhan Orchestrovič Bauer, Eliška Bučková, Ondřej Pavelka, Lukáš Hejlík, Nikol Moravcová, Pavel Rímský, Filip Cíl, Tomáš Jeřábek, Jakub Žáček, Aneta Krejčíková, Dagmar Pecková, Filip Švarc, Jitka Boho, Věra Špinarová, Roman Šmucler, Jitka Zelenková, Kryštof Michal, Valérie Zawadská, Pavel Nový, Lejla Abbasová, Hana Gregorová, Martin Zounar, David Kraus, Oto Klempíř, Tonya Graves, Ondřej Brzobohatý, Pavel Nečas, Klára Doležalová, Albert Černý, Jan Pirk, Andrea Verešová, Ben Cristovao, Eva Pilarová, Yemi Akinyemi, Zora Jandová, Hana Křížková, Daniela Šinkorová, Mariana Prachařová, David Suchařípa, Jitka Asterová, Michael Foret, Jan Dolanský, Richard Genzer, Michal Suchánek, Lucie Polišenská, Irena Máchová, Mahulena Bočanová, Filip Tomsa, Pavel Soukup, Olga Želenská-Drápalová, Lumír Olšovský, Radka Pavlovčinová, Eva Perkausová, Terezie Kašparovská, Hana Kynychová, Tomáš Hauptvogel, Josef Klíma, Ivana Korolová, Emanuel Ridi, Petr Kotvald, Olga Šípková, Vendula Pizingerová, Jan Rosák, Žofie Dařbujánová, Miloslav Mejzlík, Monika Timková, Eva Čížkovská, David Prachař, Radim Schwab, Eva Decastelo, Ivan Vyskočil, Sandra Černodrinská, Roman Mrázik, Zuzana Slavíková, Kristýna Kociánová, Daniela Choděrová, Martina Pártlová, Veronika Arichteva

Ha! Jdu s proudem, nebo proti proudu? Tady to většina hodnotí negativně, lidem kolem mě se to docela líbí. Není to už náhodou zapšklost rádoby intelektuálních uživatelů ČSFD nad televizními zábavními pořady? Já nevím, jen mě to napadá. Možná páprdovatím, ale tento pořad (viděl jsem jen díly s dvojicí Prachař / Dejdar) mě zkrátka baví a nestydím se za to. Hru Česko si s chutí zahraju i doma, tak proč se nezasmát u téhle varianty..?(15.3.2014)

• 2sistem

Jak se mohl Fanánek zaprodat mezi takový stupidní selebrity, nepochopím. Soutěžní smysl vytlačuje obyčejná zábavuhodná šou, jakou člověk vidí o víkend na každým druhým TV programu a spolu s Bůčkem za moderátorským stolkem děla z pořadu nudnou záležitost. Byly tu mnohem lepší soutěže a kdyby tam aspoň pustili soutěžit normalní lidi, bylo by to napínavější a koukatelnější. Pak bych přidal i nějakou tu hvězdu.(26.5.2013)

Zhlédnuty tři díly a buď moje hormony poslední dobou prodělávají revoluci, nebo mi to nepřišlo až tak hloupé, jak jsem čekal od všeho, co se vysílá v českých televizích... Bouček snad pochopil, že nepatří do studia Ligy Mistrů a já snad poznal, která česká rádoby "sele-brita" je totálně tupá a která má přeci jenom za ušima. V odpadu české televizní tvůrčí tvorby mě to kupodivu (jako kulisa) zaujalo. 5/10.(22.4.2013)

• Lukoboss

Já tady ty pořady a soutěže stylu "celebrity pro celebrity" úplně nenávidím. Je to taková fraška, estráda a neskutečná debilovina, že se to opravdu nedá. A to jsem si myslel, že tyhle šílenosti u nás frčely v 90. letech. No bohužel, jak se tak dívám, objevuje se to i v roce 2013, resp. 2014. Je to opravdu smutný, že do něčeho tak příšernýho dá někdo peníze... achjo.(1.2.2014)

• walkingdead

Potenciál tady určitě byl, bohužel 1. díl ho nijak nevyužil. Dá se říct, že Prima "nezklamala" a splnila očekávání. Za prvé netuším, proč všechny pořady na této TV musí moderovat Bouček (i když sem se přecejen hodí trochu víc než do studia Ligy mistrů, protože o fotbalu podle všeho ví jen to, že fandit Spartě je "cool"). Přijde mi, že česká televizní tvorba je stále x let za opicema - zatímco estrády TV Nova z 90. let vypadaly, jakoby byly z 80. let, tenhle pořad vypadá jako z 90. let... Už chyběl jen Petr Novotný coby moderátor - a viděl bych ho tam snad radši než Boučka, nejzajímavější na pořadu by potom mohlo být sledování a počítání toho, kolikrát si PN otře kapesníkem zpocené čelo. V podstatě jediný, kdo mě na prvním dílu překvapil pozitivně, byl Mareš - protože jsem od něj nic nečekal. Na Fanánkovi bylo vidět, že ho to nebaví a šel do toho jen kvůli prachům. Celkově ten pořad působí, jako když pejsek a kočička pekli dort - hodně ingrediencí, ale... Snad už by konečně mohli poslanci jednou hnout prdelí a zakázat Primě s Novou jakokouli vlastní tvorbu:)(9.4.2013)

• - Prakticky stejný formát televizní show už v roce 2008 uvedla na televizní obrazovky konkurenční TV Nova, která pořad pojmenovala I love Česko (od r. 2008). (Paity)

• - V první epizodě při zadání třetí filmové ukázky mluví moderátor Libor Bouček o filmu Ucho (1970), který byl v kinech uveden až o 20 let později. V soupisu otázky ve spodní části obrazovky je pak ale rok promítání uveden špatně. (jakear)

• - Máme rádi Česko na TV Prima vychází z formátu pořadu I Love My Country, se kterým přišel holanďan John de Mol, který má na svém kontě již takové pořady jako je Big Brother či Hlas apod. (Paity)