Máme rádi Česko (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2013, 54x80 min

Michael Čech

Libor Bouček

Libor Bouček, Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Gabriela Partyšová, Jitka Čvančarová, Leoš Mareš, Jiří Mádl, Jiří Krampol, Leona Machálková, Kristýna Nováková-Fuitová, Miroslav Etzler, Tereza Kostková, Naďa Konvalinková, Aleš Háma, Milan Šteindler, Lukáš Pavlásek, Tereza Kerndlová, Zdeněk Pohlreich, Jana Doleželová, Ondřej Hejma, Miloš Knor, Václav Vydra nejml., Dana Batulková, Jan Maxián, Jana Boušková, Otakar Brousek ml., Kristýna Leichtová, Oldřich Navrátil, Ladislava Něrgešová, Martin Kraus, Taťjana Medvecká, Petra Horváthová, Michal Kavalčík, Dana Morávková, František Ringo Čech, Andrea Kerestešová, Josef Alois Náhlovský, Luděk Sobota, Veronika Žilková, Agáta Prachařová, Michal David, Maroš Kramár, Olga Lounová, Martin Procházka, Marek Taclík, Miloš Pokorný, Monika Absolonová, Janek Ledecký, Roman Ondráček, Bohumil Klepl, Ewa Farna, Petr Vondráček, Jan Révai, Radek Banga, Ilona Csáková, Ivo Šmoldas, Michaela Kuklová, Karel Vágner, Michal Novotný, Lenny Trčková, Radim Uzel, Matěj Ruppert, Diana Kobzanová, Zbigniew Czendlik, Petr Bende, Kateřina Kaira Hrachovcová, Antonín Panenka, Sandra Pogodová, Kamila Nývltová, Štěpán Mareš, Tomáš Měcháček, Václav Kopta, Lucie Benešová, Pavla Tomicová, Tomáš Matonoha, Berenika Kohoutová, Vojtěch Záveský, Adam Mišík, Michal Malátný, Patricie Solaříková, Vanda Hybnerová, Roman Vojtek, Jitka Schneiderová, Petra Janů, Ondřej Ruml, Michaela Tomešová, Marek Ztracený, Marta Jandová, Petr Janda, Zdeněk Piškula, Lenka Krobotová, Anna Šišková, Gabriela Kratochvílová, Roman Šebrle, Jitka Smutná, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Václav Noid Bárta, Patrik Hezucký, Kateřina Kristelová, Vilém Čok, Markéta Hrubešová, Vincent Navrátil, Karel Voříšek, Alexander Hemala, Dalibor Janda, Michaela Maurerová, Jan Brožek, Jan Čenský, Petr Vágner, Marek Vašut, Monika Zoubková, Josef Laufer, Filip Čapka, Petr Vacek, Miluše Bittnerová, Lukáš Langmajer, Lenka Termerová, Karel Zima, Barbora Mottlová, Petra Černocká, Anna Kulovaná, Petr Jablonský, Pavel Trávníček, Yveta Blanarovičová, Petr Kolečko, Zdeněk Chlopčík, Bára Štěpánová, František Straka, Jan Onder, Šárka Kašpárková, Ota Jirák, Pavel Šimčík, Ivana Jirešová, Jožka Šmukař, Jakub Uličník, Anežka Rusevová, Markéta Konvičková, Jan Přeučil, Sandra Parmová, Dagmar Patrasová, Miroslav Šimůnek, Monika Leová, Pavlína Mourková, Ladislav Hampl, Jakub Štáfek, Leoš Noha, Aneta Vignerová, Boris Hybner, Jitka Sedláčková, Veronika Petrová, Jaroslav Svěcený, Daniel Rous, Andrea Kalivodová, Ivan Vodochodský, Tereza Bebarová, Richard Nedvěd, Varhan Orchestrovič Bauer, Eliška Bučková, Ondřej Pavelka, Lukáš Hejlík, Nikol Moravcová, Pavel Rímský, Filip Cíl, Tomáš Jeřábek, Jakub Žáček, Aneta Krejčíková, Dagmar Pecková, Filip Švarc, Jitka Boho, Věra Špinarová, Roman Šmucler, Jitka Zelenková, Kryštof Michal, Valérie Zawadská, Pavel Nový, Lejla Abbasová, Hana Gregorová, Martin Zounar, David Kraus, Oto Klempíř, Tonya Graves, Ondřej Gregor Brzobohatý, Pavel Nečas, Klára Doležalová, Albert Černý, Jan Pirk, Andrea Verešová, Ben Cristovao, Eva Pilarová, Yemi Akinyemi, Zora Jandová, Hana Křížková, Daniela Šinkorová, Mariana Prachařová, David Suchařípa, Jitka Asterová, Michael Foret, Richard Genzer, Michal Suchánek, Lucie Polišenská, Irena Máchová, Mahulena Bočanová, Filip Tomsa, Pavel Soukup, Olga Želenská-Drápalová, Lumír Olšovský, Radka Pavlovčinová, Eva Perkausová, Terezie Kašparovská, Hana Kynychová, Tomáš Hauptvogel, Josef Klíma, Ivana Korolová, Emanuele Ridi, Petr Kotvald, Olga Šípková, Vendula Pizingerová, Jan Rosák, Žofie Dařbujánová, Miloslav Mejzlík, Monika Timková, Eva Čížkovská, David Prachař, Radim Schwab, Eva Decastelo, Ivan Vyskočil, Sandra Černodrinská, Roman Mrázik, Zuzana Slavíková, Kristýna Kociánová, Daniela Choděrová, Martina Pártlová, Veronika Arichteva, Michaela Gemrotová, Pavel Callta, Sabina Křováková, Josef Polášek, Klára Vytisková, Sebastian Navrátil, Richard Tesařík, Václav Knop, Alena Doláková, Eva Burešová, Petr Salava, Kamil Střihavka, Daniel Hůlka, Radek Štěpánek, Jan Mühlfeit, Marcela Březinová, Lukáš Příkazký, Jarmil Škvrna, Dagmar Čárová, Jan Kříž, Světlana Nálepková, Imran Musa Zangi, Jaromír Bosák, Petra Vraspírová, Denisa Pfauserová, Denisa Nesvačilová, Radek Balaš, Michal Dvořák, Bára Basiková, Anna Julie Slováčková, Dasha, Marek Holeček, Jiřina Bohdalová, Vojtěch Drahokoupil, Taťána Chvojka, Kateřina Neumannová, Zdeněk Maryška, Petr Lexa, Mikolas Josef, Petr Vojnar, Bohdan Tůma, Petra Nesvačilová, Adam Kraus, Josef Váňa, Petr Pěknic, Jana Krausová, Jan Pokorný, Jolana Voldánová, Marek Adamczyk, Ladislav Křížek, Simona Lewandovská, Petr Svěcený, Milan Peroutka ml., Bořek Slezáček, Vilma Cibulková

No, musím říct, že tento formát není vůbec špatný, jak se zdá dle hodnocení. Nemusím to vyloženě sledovat, ale když nikde nic není, klidně na to kouknu. Je to celkem zábava, občas dobré hlášky, člověk se něco nenásilně a poutavě i dozví, je to takové uvolněné na oddech, Bouček je fajn a dvojice Prachař-Dejdar po sobě dobře jde. :-) Trošku mi tam vadí ty hudební vložky, ale to už se dá nějak přežít. Takže za mě celkem OK. Howgh!(10.8.2014)

• Mukl007

Zajímavá přímá úměra: Čím více dílů vidíš, tím menší hodnocení dáváš. Po prvním dílu mi to přišlo jako docela zajímavý nový koncept soutěže. Po tom, co jsem viděl asi 4. díl, tak mi to přijde pořád jako ten první díl. Vůbec žádná změna, strašně moc statistik, který jsou zajímavý asi tak vteřinu po tom, co o nich člověk přemýšlí a pak je stejně zapomene. Kdyby to byl jeden díl a tím to skončilo, tak dobrý. Nebál bych se vytasit se 3 hvězdama, ale takhle je to fakt děsná nuda.(5.5.2013)

• chessbeer

Soutěž zajímavá, bohužel dementně bodovaná. Přece jenom se celou dobu snažit získávat body, když v posledním kole si to někdo náhodně vytočí, nemá moc cenu. Potěšil mě Fanánek, který ukázal, že ve znalostech strčí všechny hravě do kapsy. Naopak mě překvapilo, jak hloupé jsou téměř všechny ženy, které jsem měl možnost vidět (i někteří muži) a především D. Morávková je nesympatická hloupá kráva.(21.5.2013)

• mh.mail

20% - Ale jo, nápad není špatný. Proč by neměla být soutěž zaměřená na znalosti naší vlasti, historie a úspěchů? Jenže ta realizace. Proč se mám dívat na to, jaké mezery mají „celebrity“? Navíc volba otázek nastavuje laťku opravdu hodně nízko. A Mádlův les „Řeholec“ byla opravdu pecka. To to jenom hrál anebo je fakt tak blbej? Ale aspoň to má prvky show a kulisy nevypadají tak papundeklově jako např. v pořadu "Zlatý časy“. Ale proč to trvá dvě a půl hodiny, to netuším. Hoďka by bohatě stačila.(22.4.2013)

Jsem Čech a mám rád Česko ! - toto si myslím po zkouknutí pořadu. Hodně jsem se u toho nasmál, pobavil a také jsem nabyl vědomosti. Fanánek mi tam nesedl, lepší to bylo později s Martinem Dejdarem. Osnova je dobrá a celkově pořad je výborný. Nemůžu si pomoct, ale jako jeden z mála tu hodnotím pěti hvězdičkami.(8.11.2014)

• - Prakticky stejný formát televizní show už v roce 2008 uvedla na televizní obrazovky konkurenční TV Nova, která pořad pojmenovala I love Česko (od r. 2008). (Paity)

• - V první epizodě při zadání třetí filmové ukázky mluví moderátor Libor Bouček o filmu Ucho (1970), který byl v kinech uveden až o 20 let později. V soupisu otázky ve spodní části obrazovky je pak ale rok promítání uveden špatně. (jakear)

• - Máme rádi Česko na TV Prima vychází z formátu pořadu I Love My Country, se kterým přišel holanďan John de Mol, který má na svém kontě již takové pořady jako je Big Brother či Hlas apod. (Paity)