Máme rádi Česko (TV pořad)

Komedie / Soutěžní

Česko, 2013, 54x80 min

Michael Čech

Libor Bouček

Účinkují:

Libor Bouček, Jakub Prachař, Lou Fanánek Hagen, Martin Dejdar, Jan Dolanský, Vojtěch Kotek, Gabriela Partyšová, Jitka Čvančarová, Leoš Mareš, Jiří Mádl, Jiří Krampol, Leona Machálková, Kristýna Nováková-Fuitová, Miroslav Etzler, Tereza Kostková, Naďa Konvalinková, Aleš Háma, Milan Šteindler, Lukáš Pavlásek, Tereza Kerndlová, Zdeněk Pohlreich, Jana Doleželová, Ondřej Hejma, Miloš Knor, Václav Vydra nejml., Dana Batulková, Jan Maxián, Jana Boušková, Otakar Brousek ml., Kristýna Leichtová, Oldřich Navrátil, Ladislava Něrgešová, Martin Kraus, Taťjana Medvecká, Petra Horváthová, Michal Kavalčík, Dana Morávková, František Ringo Čech, Andrea Kerestešová, Josef Alois Náhlovský, Luděk Sobota, Veronika Žilková, Agáta Prachařová, Michal David, Maroš Kramár, Olga Lounová, Martin Procházka, Marek Taclík, Miloš Pokorný, Monika Absolonová, Janek Ledecký, Roman Ondráček, Bohumil Klepl, Ewa Farna, Petr Vondráček, Jan Révai, Radek Banga, Ilona Csáková, Ivo Šmoldas, Michaela Kuklová, Karel Vágner, Michal Novotný, Lenny Trčková, Radim Uzel, Matěj Ruppert, Diana Kobzanová, Zbigniew Czendlik, Petr Bende, Kateřina Kaira Hrachovcová, Antonín Panenka, Sandra Pogodová, Kamila Nývltová, Štěpán Mareš, Tomáš Měcháček, Václav Kopta, Lucie Benešová, Pavla Tomicová, Tomáš Matonoha, Berenika Kohoutová, Vojtěch Záveský, Adam Mišík, Michal Malátný, Patricie Solaříková, Vanda Hybnerová, Roman Vojtek, Jitka Schneiderová, Petra Janů, Ondřej Ruml, Michaela Tomešová, Marek Ztracený, Marta Jandová, Petr Janda, Zdeněk Piškula, Lenka Krobotová, Anna Šišková, Gabriela Kratochvílová, Roman Šebrle, Jitka Smutná, Dalibor Gondík, Adéla Gondíková, Václav Noid Bárta, Patrik Hezucký, Kateřina Kristelová, Vilém Čok, Markéta Hrubešová, Vincent Navrátil, Karel Voříšek, Alexander Hemala, Dalibor Janda, Michaela Maurerová, Jan Brožek, Jan Čenský, Petr Vágner, Marek Vašut, Monika Zoubková, Josef Laufer, Filip Čapka, Petr Vacek, Miluše Bittnerová, Lukáš Langmajer, Lenka Termerová, Karel Zima, Barbora Mottlová, Petra Černocká, Anna Kulovaná, Petr Jablonský, Pavel Trávníček, Yvetta Blanarovičová, Petr Kolečko, Zdeněk Chlopčík, Bára Štěpánová, František Straka, Jan Onder, Šárka Kašpárková, Ota Jirák, Pavel Šimčík, Ivana Jirešová, Jožka Šmukař, Jakub Uličník, Anežka Rusevová, Markéta Konvičková, Jan Přeučil, Sandra Parmová, Dagmar Patrasová, Miroslav Šimůnek, Monika Leová, Pavlína Mourková, Ladislav Hampl, Jakub Štáfek, Leoš Noha, Aneta Vignerová, Boris Hybner, Jitka Sedláčková, Veronika Petrová, Jaroslav Svěcený, Daniel Rous, Andrea Kalivodová, Ivan Vodochodský, Tereza Bebarová, Richard Nedvěd, Varhan Orchestrovič Bauer, Eliška Bučková, Ondřej Pavelka, Lukáš Hejlík, Nikol Moravcová, Pavel Rímský, Filip Cíl, Tomáš Jeřábek, Jakub Žáček, Aneta Krejčíková, Dagmar Pecková, Filip Švarc, Jitka Boho, Věra Špinarová, Roman Šmucler, Jitka Zelenková, Kryštof Michal, Valérie Zawadská, Pavel Nový, Lejla Abbasová, Hana Gregorová, Martin Zounar, David Kraus, Oto Klempíř, Tonya Graves, Ondřej Gregor Brzobohatý, Pavel Nečas, Klára Doležalová, Albert Černý, Jan Pirk, Andrea Verešová, Ben Cristovao, Eva Pilarová, Yemi Akinyemi, Zora Jandová, Hana Křížková, Daniela Šinkorová, Mariana Prachařová, David Suchařípa, Jitka Asterová, Michael Foret, Richard Genzer, Michal Suchánek, Lucie Polišenská, Irena Máchová, Mahulena Bočanová, Filip Tomsa, Pavel Soukup, Olga Želenská-Drápalová, Lumír Olšovský, Radka Pavlovčinová, Eva Perkausová, Terezie Kašparovská, Hana Kynychová, Tomáš Hauptvogel, Josef Klíma, Ivana Korolová, Emanuele Ridi, Petr Kotvald, Olga Šípková, Vendula Pizingerová, Jan Rosák, Žofie Dařbujánová, Miloslav Mejzlík, Monika Timková, Eva Čížkovská, David Prachař, Radim Schwab, Eva Decastelo, Ivan Vyskočil, Sandra Černodrinská, Roman Mrázik, Zuzana Slavíková, Kristýna Kociánová, Daniela Choděrová, Martina Pártlová, Veronika Arichteva, Michaela Gemrotová, Pavel Callta, Sabina Křováková, Josef Polášek, Klára Vytisková, Sebastian Navrátil, Richard Tesařík, Václav Knop, Alena Doláková, Eva Burešová, Petr Salava, Kamil Střihavka, Daniel Hůlka, Radek Štěpánek, Jan Mühlfeit, Marcela Březinová, Lukáš Příkazký, Jarmil Škvrna, Dagmar Čárová, Jan Kříž, Světlana Nálepková, Imran Musa Zangi, Jaromír Bosák, Petra Vraspírová, Denisa Pfauserová, Denisa Nesvačilová, Radek Balaš, Michal Dvořák, Bára Basiková, Anna Julie Slováčková, Dasha, Marek Holeček, Jiřina Bohdalová, Vojtěch Drahokoupil, Taťána Chvojka, Kateřina Neumannová, Zdeněk Maryška, Petr Lexa, Mikolas Josef, Petr Vojnar, Bohdan Tůma, Petra Nesvačilová, Adam Kraus, Josef Váňa, Petr Pěknic, Jana Krausová, Jan Pokorný, Jolana Voldánová, Marek Adamczyk, Ladislav Křížek, Simona Lewandovská, Petr Svěcený, Milan Peroutka ml., Bořek Slezáček, Vilma Cibulková, Tomáš Dastlík, Nikol Štíbrová
  • Ellesime

Soutěž má celkem dobrý potenciál, který je ale úplně zabitý nesmyslnými pravidly. Soutěž se v podstatě rozhoduje v posledním kole; proč celou dobu bojují o body, když si pak potipují pár statistických dat, zatočí kolem a všechno je naráz jinak? Mám ráda deskovou hru Česko, ale tento pořad bohužel nevyužil své možnosti. Navíc, dávat to každý týden je opravdu moc. Atd.(12.5.2013)

• Celuška

Mě se tenhle pořad líbí* a Libor Bouček mi tam naprosto perfektně sedí (a pro mě je to rozhodně lepší moderátor než kdysi všudypřítomný a trapný Leoš Mareš). Míra zábavy toho kterého dílu se samozřejmě odvíjí od složení týmů, nicméně od výměny nesympatického Fanánka Hagena za Martina Dejdara nastal posun o nejméně jednu hvězdu nahoru... Pro fanoušky téhle zábavné hry rozhodně doporučuju shlédnutí "sesterské" slovenské verze "Milujem Slovensko" s Adélou Banášovou a Dano Dangelem jako kapitány!!! * Po prvním díle další série z března 2015 musím bohužel snížit hodnocení o jednu hvězdu... Projev Libora Boučka se mi tentokrát vůbec nelíbil (mmj. jeho poněkud nepochopitelné přidělování bodů) a p. Prachař se tam pořád jen rozčiloval (chtělo by to větší nadhled). A co bylo naprosto strašné, tak to je hudební doprovod - hádané písničky nebyly k poznání (i po jejich "odhalení") a zpěvák (vypadlo mi jméno - snad Dvořák?) zpívá fakt dost falešně :((23.4.2014)

Zhlédnuty tři díly a buď moje hormony poslední dobou prodělávají revoluci, nebo mi to nepřišlo až tak hloupé, jak jsem čekal od všeho, co se vysílá v českých televizích... Bouček snad pochopil, že nepatří do studia Ligy Mistrů a já snad poznal, která česká rádoby "sele-brita" je totálně tupá a která má přeci jenom za ušima. V odpadu české televizní tvůrčí tvorby mě to kupodivu (jako kulisa) zaujalo. 5/10.(22.4.2013)

Když se sejdou dobří lidé, tak je to příjemný pořad, při kterém se člověk může i něco dozvědět o naší zemičce. Bouček je dobrý moderátor a Prachař je dobrý hráč. Bohužel mě nesmírně irituje Dejdar, který neumí ani prohrávat, ani vyhrávat. Mnohem lepší to bylo s Fanánkem, který je chytrý chlap a hlavně kliďas. To byla celá hra pohodová a přátelská. Ten Dejdar se dá překousnout, ale i tak mi chybí Hagen.(13.2.2016)

• Segrestor

Jo, to jsem se smál, až jsem z toho dostal ischias. Pokud někdo chce nostalgicky zavzpomínat na Kufr, Riskuj, Kolotoč, Bingo, Milionáře, Zpívá celá rodina, Hubo Bubo kokot show atd. apod. najde ve sledování této převzaté zábavy to pravé ořechové nebo jádro pudla. Hele, to je mi jedno, co tam najde. Bavit se bude. Leč, jinak to vypadá na další televizní zrůdnost pro přestárlé pěstitelky koček. A když říkám převzatá zábava, tak tím myslím, že to je asi z nějakého jiného formátu. Asi, Máme rádi USA nebo co... Ne, tudy cesta nevede, Češi.(20.5.2013)

• - Máme rádi Česko na TV Prima vychází z formátu pořadu I Love My Country, se kterým přišel holanďan John de Mol, který má na svém kontě již takové pořady jako je Big Brother či Hlas apod. (Paity)

• - V první epizodě při zadání třetí filmové ukázky mluví moderátor Libor Bouček o filmu Ucho (1970), který byl v kinech uveden až o 20 let později. V soupisu otázky ve spodní části obrazovky je pak ale rok promítání uveden špatně. (jakear)

• - Prakticky stejný formát televizní show už v roce 2008 uvedla na televizní obrazovky konkurenční TV Nova, která pořad pojmenovala I love Česko (od r. 2008). (Paity)