Viděli jste ten díl s Janou Kratochvílovou? Viděli? No tak viděli?!!!(15.7.2013)

• GeusX

Jeden exot větší než druhej. Jen pro silné žaludky. Rádobyhumor, že by se jednomu udělalo zle... Těch pár normálních mezi těmi ostatními magory musí pěkně trpět... 0%(30.5.2013)

• kingik

Vařilo se, vařilo. A hostům chutnalo. Divákům už méně. Zkusím najít nějaké klady. Výběr hostů je slabší a odpovídá možnostem tv Barrandov, ale někteří účinkující nebývají poslední dobou až tak často k vidění na obrazovkách. Systém bodování je neobvyklý. Vhazují se mince do prasátka a kdo má po týdnu nejvíc, je vítěz. Odměna je šek na klenoty. Výherce (herec Jaroslav Sypal) ho nikomu nevěnoval, což bylo upřímnější, než by šek z donucení putoval na nějaké konto. Pro lepší hodnocení bych musel vidět více dílů s atraktivnějšími hosty. Mé hodnocení: 40%(8.10.2013)

Nejspíš jsem zrovna narazil na jeden z těch lepších dílů (O.Šípková, O.Ruml, L.Kořínková), proto 3*.(4.6.2013)

• Paity

Beru pořady o celebritách, tedy do té míry, že to plní určitou úlohu záplaty na mediálním trhu. Ale provedení v tomto případě je katastrofální.(21.8.2013)