Pokušenie

Slovensko, 1996

Účinkují:

Michal Ďuriš st.

kaposlav

Nebolo to nepozeratelné, ale keď niečo opakujú po iných TV, tak aspoň nech to spravia podobne dobré, alebo nech sa na to vykašlu. ()

majo25

Svojho času najsamlepšia vedomostná súťaž, ktorú ostatní iba viacmenej kopírovali. Skvelý - prísny a charizmatický Ďuriš - odviedol peknú robotu. 75% ()

provitamin

Kedysi som túto vedomostnú reláciu občas pozerával a človek sa tam čo-to aj naučil. Avšak 4 hviezdy by som nedal, keby som tam sám nevyhral. Aj keď len v prémiovom kole, ale potešilo. Takže v tomto prípade je moje hodnotenie mierne subjektívne. Som zažil svojich 15 minút slávy :) ()

Antaeus

Kedysi som túto vedomostnú reláciu občas pozerával a človek sa tam čo-to aj naučil. Avšak 4 hviezdy by som nedal, keby tam PROVITAMIN nevyhral. Aj keď len v prémiovom kole, ale potešilo nás to pri pive. Takže v tomto prípade je moje hodnotenie silne subjektívne. Som zažil provitaminových 15 minút slávy. Raz o tom poviem vnúčatám :)) ()

AxelWers

Kedysi veľmi veľmi dávno som to sledoval, ale na priebeh si spomínam už len veľmi matne. Toho času to však bola celkom obstojná relácia, na ktorú sa dalo pozerať. ()

tatka

A jéééjééé, aj ja som vyhrala v Pokušení 4000 korún a ešte som sa viezla s Ďurišom domov. Takže ja dám 5 hviezd. Škoda tejto súťaže, bola jedna z najlepších. ()

andykanadan

V období rokov 1996-2006, kedy bola táto na tú dobu skvelá kvízová (vedomostná) súťažná relácia vysielaná, to bol okrem Milionára môj najobľúbenejší program na Markíze. ()

shushen

Pamätám si, že najviac ma vždy fascinovala hlavná cena - strieborná Felicia (neskôr Fabia), ktorá počas celého programu blikala na štvorblinkri a ja som len čakal kedy sa vybije baterka. ()