MISS Slovensko 2013

(pořad)
všechny plakáty
Reality-TV / Soutěžní
Slovensko, 2013

Najprestížnejšia súťaž krásy Miss Slovensko vám prináša najočakávanejšiu televíznu fashion show roka. Dvanásť finalistiek predvedie značky svetového formátu. Už čoskoro spoznáme jedno meno - meno novej Miss Slovensko 2013, ktorá nás bude reprezentovať na svetovej súťaži Miss World. (oficiální text distributora)

bubblebobble

Toto bolo zaujímavé v 90. rokoch keď neexistoval internet a najčítanejší bulvárny denník ešte nedával každý deň na titulku nejakú ku... no vieme čo. Nie som proti modelingu ako takému pretože ide o prácu ale na čo je dobré toto? To ako keby šiel negramotný vyberať knihu roka... ()

Marek1991

Som proti takýmto anketám, je to pre mňa niečo nezmyselné, spiatočnícke, ako výklad báb na trhu, taký predaj bieleho mäsa. Nakoniec aj tak nevyhráva najkrajšia, ale tá ktorá má kombináciu nejakých požadovaných parametrov o ktorých verejnosť nevie a preto sú víťazky skoro vždy prekvapením a nakoniec sa nevedia umiestniť ani vo svete. Že je to iba obyčajná komercia a vyhodené peniaze sa ukazuje každý rok, ale tú takzvanú našu smotánku treba pobaviť, no pokiaľ na to vyhadzujú peniaze komerčné televízie, ako to bolo v prípade tohto roku, tak sa netreba veľmi znepokojovať. Tohto roku to bola šou vysokej úrovne, za všetko hovorili vystúpenia tanečnej skupiny The Pastels, či efektné vystúpenie Márii Čírovej. Malo to veľmi slávnostný a zábavný charakter aj vďaka profesionálovi svojho oboru Leošovi Marešovi. V hľadisku sa zabávali ľudia ako Harabin, ktorý je predseda Najvyššieho súdu Slovenskej republiky a mnohí veľmi kritizovaní ľudia, ktorých bežní ľud nemá rád, ale tu ich hostili ako pánov. Zahrali sa na Ameriku ako sa vraví, vydarilo sa im to, no za veľké peniaze sa to dalo očakávať. To, že víťazka nie je najkrajšia žena Slovenska za ten daný rok je jasné, však máme dokonca dve hlavné súťaže krásy žien. Je to zvrátené tak, či tak. ()

runner85

Budem asi prvý čo to tu ohodnotí viac ako 2*, ale najprv k samotnému programu, no áno je to vlastné také vystavovanie sa báb na trhu, no čo idú tam dobrovoľne a nič zlého sa tam zas až tak nedeje, trošku sa povrtia v plavkách a v spodnom prádle a to je tak všetko, ako keby ste sa radi nepozreli, mi to príde. Navyše sa mi páčilo že tam hral počas promenády v plavkách skupina Lucie, za to fakt ďakujem, no potom to posrali tým Rytmusom a pastelkami ... ale na to že to bolo na Jojke to bolo dobré a dokonca ani Mareš nebol tak zlý ()

peiton odpad!

Koľko televízií na Slovensku toľko Miss.Už by sa mohli konečne zjednotiť a mať jedinú královnú krásy,a to poriadnu..S ktorou by sme sa mohli pochváliť aj vo svete a nie ako na Miss World,kde sa nedostane ani do prvej desiatky adeptiek.To ako keby sme mali viacerých olympijskych víťazov v jednej disciplíne. ()

tommy187

Pôvodne som chcel napísať súhlasím s peitonom. No potom som chcel napísať, že s Marekom1991 a teraz chcem napísať, že súhlasím so všetkými, ktorí tu napísali doteraz komentár, pretože snáď neexistuje človek, ktorý by sa pri tomto programe bavil. 10% (Aby som neurazil panie ;) ) ()

Paity odpad!

Náš "nejlepší", ale už nikdo nepíše, že značně okoukaný moderátor Leoš Mareš, znovu dokázal, že jeho čas na obrazovce společně s jeho vtipy jsou značně přestárlé. ()

RigorMortis odpad!

Komercia, komercia, komercia. Súhlasím s Peiton, postačí jedna poriadna súťaž Miss. No aspoň súťažiace boli pekné... ()