Série(4) / Epizody(32)

Když se s 20letým Joshem rozejde jeho dívka, zjistí, že je vlastně gay, najde si atraktivní známost a nastěhuje se k němu i se svou matku, která má sebevražedné sklony. (Netflix)

Recenze uživatele easaque k tomuto seriálu (1)

Please Like Me (2013)

-3* pro 1.sérii, 1* pro druhou tento zatím vysoce hodnocený australský gay sitcom jsem si nemohl nechat ujít. Zatím jsem však s jejím hodnocením po první sérii rozpačitý. Nic výjimečného na něm nevidím, ale aspoň se občas dobře zasměju. Postavy jsou buď hodně pubertální a nebo ujeté. To druhé mi většinou nevadí, ale tady za tím necítím žádný přidaný potenciál a ani žádná mi nepřijde blízká. /// Tak jsem zkusil i druhou sérii a musím konstatovat po třech dílech, že se na to nedá dál dívat. Postavy se chovají furt stejně divně a nepochopitelně, dialogy jsou hrozné a už je to spíš k pláči. Pokud je hlavní postava nejnudnější a humor vychází spíš z vedlejších charakterů, tak bude asi někde problém. A už nemám sílu to dál zkoumat. GAY OVER! [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()