poster

Please Like Me (TV seriál)

Komedie / Drama

Austrálie, 2013–2016, 13 h 35 min (Minutáž: 25–28 min)

 • Eseter
  ****

  Tenhle seriál jsem slupla jak malinu a nevím, jestli si to úplně zasloužil! Téma je úžasné a bavilo mě, Josh mě ale někdy pěkně štval a všechny postavy někdy zněli děsně uměle, jako by je jen někdo napsal (čím to bude, že). Jindy to ale byla velká sranda, i když zápletky jednotlivých dílů mnohdy nejsou vůbec originální, přesto je to takové roztomilé.(14.5.2014)

 • Herriotka9
  *****

  I'll be fiiiiiiine, yeah yeah yeah yeah!!! Ale titulní písnička není to jediné, co mě na tomhle seriálu chytlo. Perfektně napsaný scénář (:*****), skvělé komediální, ale i vážné momenty, prostě život. Taky díky tomu, že nestaví jenom na hlavní postavě, ale dává prostor i těm "vedlejším" (Tom & Niamph forever :D) Celý jsem ho skoukla během 2 týdnů a trošku toho lituju, protože takových věcí tu zatím moc není. Snad třetí série ;D(15.2.2015)

 • santiamén
  ***

  Z australských seriálů, zdá se mi, vždycky vyleze takový nemastný neslaný průměr. Please Like Me na mě působí jako poněkud křečovitá snaha vytvořit správně ulítlé charaktery, ale kupodivu jsou do jednoho naprosto nezajímaví. Pokud se mělo jednat o jakousi parodii na telenovely (homosexualita, deprese a pokusy o sebevraždu, předstírané těhotenství), něco se tvůrcům nepovedlo.(4.8.2014)

 • Bukk
  *****

  To je něco tak krásnýho vidět po několika mých celkem občas depresivních seriálech takovou lehkou chuťovku, která prostě pobaví svým zvláštním awkward způsobem (což mi připomíná, jak se Josh zmínil, že prvně nechápal, proč lidi používají s jeho seriálem slovo awkward, když pro něj to jsou věci ze života, tedy normální :D). Fakt jsem teď celá rozjařená jak to tu píšu, když si na to vzpomenu.A Wade mi fakt připomíná Hugh Granta. Je to dobře? A v půlce druhé sezóny můžu říct, že jsem zase totálně v tom, to jak si John píše roli, aby mohl líbat cool guys, snad zatím nejvtipnější díl sérié s křídly, mámina story line...Ohhhhh a teďkom jsme u třetí série. A první díl byl fakt tak moc relatable a zabijácký, až teď mi dochází, jak takovej seriál člověku prostě chybí.(14.1.2014)

 • easaque
  *

  -3* pro 1.sérii, 1* pro druhou tento zatím vysoce hodnocený australský gay sitcom jsem si nemohl nechat ujít. Zatím jsem však s jejím hodnocením po první sérii rozpačitý. Nic výjimečného na něm nevidím, ale aspoň se občas dobře zasměju. Postavy jsou buď hodně pubertální a nebo ujeté. To druhé mi většinou nevadí, ale tady za tím necítím žádný přidaný potenciál a ani žádná mi nepřijde blízká. /// Tak jsem zkusil i druhou sérii a musím konstatovat po třech dílech, že se na to nedá dál dívat. Postavy se chovají furt stejně divně a nepochopitelně, dialogy jsou hrozné a už je to spíš k pláči. Pokud je hlavní postava nejnudnější a humor vychází spíš z vedlejších charakterů, tak bude asi někde problém. A už nemám sílu to dál zkoumat. GAY OVER! [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](4.9.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace