poster

Please Like Me (TV seriál)

Komedie / Drama

Austrálie, 2013–2016, 13 h 35 min (Minutáž: 25–28 min)

 • Bukk
  *****

  To je něco tak krásnýho vidět po několika mých celkem občas depresivních seriálech takovou lehkou chuťovku, která prostě pobaví svým zvláštním awkward způsobem (což mi připomíná, jak se Josh zmínil, že prvně nechápal, proč lidi používají s jeho seriálem slovo awkward, když pro něj to jsou věci ze života, tedy normální :D). Fakt jsem teď celá rozjařená jak to tu píšu, když si na to vzpomenu.A Wade mi fakt připomíná Hugh Granta. Je to dobře? A v půlce druhé sezóny můžu říct, že jsem zase totálně v tom, to jak si John píše roli, aby mohl líbat cool guys, snad zatím nejvtipnější díl sérié s křídly, mámina story line...Ohhhhh a teďkom jsme u třetí série. A první díl byl fakt tak moc relatable a zabijácký, až teď mi dochází, jak takovej seriál člověku prostě chybí.(14.1.2014)

 • voldemorf
  *****

  Realistické dialogy, uvěřitelné reakce a chování postav v různých situacích. Zkrátka ta správná poetika trapnosti. Líbí se mi, že nejde o coming-out story, ani o hledání pravé lásky. Josh hledá především sám sebe. Je to jedna z těch postav, které jsou tak nechutně uvěřitelně nesympatičtí, plní chyb a lidskosti, že si je nakonec musíte zamilovat. Ve druhé sérii prošel vnitřním vývojem, pomaloučku se učí dospívat, myslet na druhé a čelit odpovědnosti. Bonusové body za úžasný smysl pro humor, které tento seriál rozhodně má. Těším se na třetí sérii.(12.5.2015)

 • Herriotka9
  *****

  I'll be fiiiiiiine, yeah yeah yeah yeah!!! Ale titulní písnička není to jediné, co mě na tomhle seriálu chytlo. Perfektně napsaný scénář (:*****), skvělé komediální, ale i vážné momenty, prostě život. Taky díky tomu, že nestaví jenom na hlavní postavě, ale dává prostor i těm "vedlejším" (Tom & Niamph forever :D) Celý jsem ho skoukla během 2 týdnů a trošku toho lituju, protože takových věcí tu zatím moc není. Snad třetí série ;D(15.2.2015)

 • pretorij
  *****

  Jednoznacne 5* Ne kvuli tomu, ze by se jednalo o klasickou komercni brecku, ktere ma garantovanou min. 4-8% sledovanost, ale kvuli tomu, ze to proste ma dej. Nemuzu si pomoct, ale pripomina mi to trochu samotare. Smejete se od zacatku do konce, ale vlastne to casto neni je docela smutne. Myslim ze se to proste povedlo.(22.5.2016)

 • Eseter
  ****

  Tenhle seriál jsem slupla jak malinu a nevím, jestli si to úplně zasloužil! Téma je úžasné a bavilo mě, Josh mě ale někdy pěkně štval a všechny postavy někdy zněli děsně uměle, jako by je jen někdo napsal (čím to bude, že). Jindy to ale byla velká sranda, i když zápletky jednotlivých dílů mnohdy nejsou vůbec originální, přesto je to takové roztomilé.(14.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace