V komédii O tri svadby viac túži Ruth (Inma Cuesta) po nájdení osobného šťastia a muža, ktorý ju bude milovať. Nevie si ani predstaviť horší priebeh napĺňania týchto cieľov, než rozhodnutie jej priateľa opustiť ju na veľkej oslave. Po traumatickom zážitku má pocit, že sa proti nej spriahol celý svet, a jej jedinou útechou je pieseň z 80. rokov minulého storočia zvaná Carrie, ktorú si pravidelne púšťa vo svojom aute.  Na univerzite, kde pracuje, má za kolegyne samé ženy, preto sa príjemne prekvapí, keď jej vedenie za praktikanta pridelí pekného mladíka Daniho (Martiño Rivas). Keď ju postupne na svadbu pozvú traja z jej bývalých priateľov a ona nemôže povedať nie, v náhlom popude požiada Daniho, aby ju sprevádzal. Ako sa to dá čakať, všetky tri svadby sa skončia katastrofou – no nie nutne a len pre Ruth. (Incantator)

Trailer 2

anderson

ČESKOSLOVENSKÁ VOD PREMIÉRA: VAPET = 6.5.2021, réžia českého znenia (AW STUDIO Praha pro VAPET) = GUSTAV BUBNÍK (10.5.2021) ()

Kamca_

Skvělá španělská komedie ze života. Výborně jsem se bavila a chvílema jsem se v hlavní postavě viděla. Moc super film. Škoda jen, že jsem nenašla české titulky, ale i s anglickýma se to dalo pochopit. 80%. ()

Lacike

Španielska variácia na 4 svadby? Tak trochu. Proste mix komédie a romantiky v ktorej kým sa dá ústredný pár dokopy, tak zažije kopu vtipných situácií. Niektoré ma fakt rozosmiali a väčšinu času som mal aspoň dobrú náladu. K tomu je ústredná hrdinka fakt pekná a ten jej kamarát sympaťák. Nie je to nejaká extra pecka ale taký príjemný jednoduchý film, ktorý nenudí a dostatočne zabaví. 6/10. ()

pulula

Nenáročná ale moc příjemná komedie. Ve zkratce: Španělská Bridget mínus 4 svatby lomeno pláž a slunce. ()

mira007

Španělská komedie s Inmou Cuestas, která podnikne road trip se svým podřízeným po třech svátbách svých ex, takže otázka s kým nakonec skončí je jasná. Snaží se to být svěží, vtipné, svižné aj ztřeštěné s rychlými a otevřenými dialogy, ale já nevím jestli je ten španělskej smysl pro humor pro mne taková španělská vesnice, ale já se vůbec nezasmál. Dvě hvězdy za ten úplně poslední vtip v poslední scéně. ()