Le tre rose di Eva

• angličtina Tuscan passion (více)
Drama / Romantický / Mysteriózní
Itálie, (2012–2018), 73 h 22 min (Minutáž: 80–101 min)

Anna Safroncik, Roberto Farnesi, Luca Capuano, Giorgia Wurth, Karin Proia, Licia Nunez, Victoria Larchenko, Elisabetta Pellini, Francesco Arca (více)

Série(4) / Epizody(50)

Hlavná hrdinka Auróra bojuje za svoju slobodu a nezávislosť proti všetkým tým, ktorí ju obviňovali a stále obviňujú zo smrti Lucu Monforteho.S rodinou Monforteovcov bojuje zároveň aj za svoje rodné miesto. Rivalitu medzi oboma rodinami zahalenú tajomstvom, sprisahaním a hriechom, ešte viac vyostrí bratský boj o lásku k tej istej žene. Príbeh vsadený do krásneho prostredia Toskánskych viníc odkrýva aj svoju temnú stránku, ukrývajúcu pod povrchom. (RTVS)

vecnaAmbra

No toto, niečo ako talianska telenovela, to tu ešte nebolo. Musím skonštatovať, že toľko krásavcov pohromade u nás nestretnem ani za celý rok. Ešte aj ten farár na začiatku bol fešný. Nie je to až tak zlé. ()

Piri

Nie som priaznivcom romantických seriálov ani telenoviel, ale vidno, že všetci čo dali hodnotenie menej ako 2*, sú absolútne lamy vo filmovej kritike a posudzovali to len na oko, aby mali ďalšie hodnotenie vo svojom profile. Seriál je natočený veľmi dobre, technika, výborné obsadenie aj prostredie. Príbeh je obstojný, ktorý má občas svoje muchy - tieto typy seriálov treba brať s rezervou. Napokon skoro žiadny seriál neodráža realitu, tak sa to dá brať aj ako pekná romanticko-tragická rozprávka pre dospelých. Keby sa u nás točili takéto seriály (po takejto technickej stránke), tak by sme boli happy a považovali by sme sa za top filmárov. Najvýraznejším hercom bol Luca Ward, ktorý na svoju rolu sadol ako riť na šerbel. Najkrajšou ženou pre mňa bola Karin Proia. Nemožno neopomenúť ani perfektný slovenský dabing v podaní Jany Majeskej, Reného Jankoviča, Ivana Gogála a ďalších, réžia Pavel Gejdoš. ()

kolemjdouc odpad!

O vášni nemůže být ani řeč.Aurora je jak leklá ryba, filmaři zřejmě vsadili asi na její sexepíl?Nemá v sobě tu italskou jiskru.Prostě není rodilá Italka.Navléknutá do titěrných šorteček a kozaček uprostřed italského léta je jen aby něco učinkovalo.Ostatní baby taky asi jen nalíčí  oblečou do nějakých skoupě zahalujících hadříků postaví je na plac ony odříkají repliky a finito.Čekala jsem od Italů mnohem víc ale tohle je naprostý odpad.Béčko a stejně odpad.Se scénářem šlo popracovat kvalitněji kdyby se víc věnovala pozornost výběru herců.V první epizodě jsem čekala že Aurora bude všechny kosit jakože pomsta a ona jen prochází dějem a vrhá usoužené pohledy na všechny strany. ()

greenwitch

Tento čistě romantický seriál je o vášni, touze, zradě a předsudcích. Nechápu, proč někdo hned píše, že je to odpad. Vážně by mě zajímalo, jestli ho vůbec viděli celý nebo alespoň jeden díl. Je z mého oblíbeného prostředí vinic a vinařství, odkud také pocházím. A kdo se stydí za projevy citů, tak by měl zajít k psychologovi. ()