poster

Než se staneš superstar

 • Austrálie

  Garage Days

 • Slovensko

  Než sa staneš superstar

 • Slovensko

  Kým sa staneš superstar

Komedie / Drama / Hudební

Austrálie, 2002, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  **

  Tady hvězdy fanouškům rockové muziky do cesty hodně šlapaly. A já být součástí tý kapely, tak už dávno uteču. Koukalo se na to dobře, bylo to stylově natočené, ale nebylo to vtipné. Jenže to mělo šťávu a já tomu nakonec stejně dal dvě hvězdy. Ten příběh, ti herci, ty postavy tam totiž byly fakt hodně přehnaný. Drogy nehráli žádnou roli. Už to je divný. Vidět tohle Sid Vicious, tak to asi ani nepochopí.(10.1.2010)

 • DHDV
  ***

  Tento typ komedií mám docela rád, nic od nich neočekávám a občas se člověk zasměje a relaxuje… Tato komedie se docela staví nadprůměr ostatních s podobnou tématikou. Sem tam nějaký ten originální záběr s originálním vtipem. Dívá se na to pěkně, herecké obsazení také není špatné a celkově je to pohodička film…doporučuju a očekávám, že Pia M. se za pár let probojuje daleko dál…(21.6.2010)

 • giacobbe
  *

  Ve filmu o hudební skupině uslyšíte sakumprásk dohromady 10 taktů muziky od této kapely. Mnohokrát se opakuje modelová situace: Na zkoušce skupina zahraje jako závěrečný akord, úder do činelů a muzikanti spustí stupidní debatu např. : " Tuhle pecku nesmíme hrát ze začátku, až bude publikum rozjetý...." .. Humorné feťácké scény nezapřely inspiraci Trainspottingem......standardní australská produkce(11.1.2010)

 • RedBoryyys
  ****

  Pro ty co mají rádi jen hollywoodskou produkci,tenhle film moc není,ale pro fajnšmekry,kteří ví,že dobrej film se dá natočit i jinde je tohle určitě k zamyšlení.Řekl bych klasická komedie z netradičního prostředí,která si na nic nehraje,naopak utahuje celkem slušně z hudebního showbusinessu.Navíc natočená v reálných ulicích Austrálie a takové filmy jsou podle mě nej,pro ty co to zajímá jak se žije jinde jsou takovéhle filmy jako naučné.Vyústění v tom,že drogy jsou špatné zde není,ale naopak scéna s hracími automaty je výborná a navíc to vypadá,že nebyl použit kaskadér,takže opět reál jako skoro celý film.Co dodat,na deštivé odpoledne film jak dělaný.(19.7.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Než se staneš superstar, tak se ti může stát cokoli. Třeba se můžeš zamilovat do holky kytaristy z tvojí kapely, tvoje holka si to zatím může rozdávat s přivázaným bubeníkem a občas se můžeš chtěně či nechtěně zkouřit. V tomto zlehka podivném snímku je zkrátka možné i to, že ti možnost vystoupit před nažhaveným davem sežene spíše hambatá slečna u tyče než věhlasný producent, ale ačkoli bych tomuto snímku dokázal brilantně vmést do libovolného z filmových okének všechny jeho nedostatky, tak nudným se mi rozhodně nejevil.(20.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace