poster

Než se staneš superstar

 • Austrálie

  Garage Days

 • Slovensko

  Než sa staneš superstar

 • Slovensko

  Kým sa staneš superstar

Komedie / Drama / Hudební

Austrálie, 2002, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • GodComplex
  **

  Nejen, ze je to bez debat nejhorsi Proyasuv film, on je to i jeho jediny vylozene spatny kousek. Clovek by neveril, ze z atraktivniho hudebniho prostredi, vztahu v kapele atd. se da natocit takhle stupidni a nudny film. Je to ale vina predevsim vylozene debilniho scenare, Proyas se to snazil zachranit obcasnym vizualnim korenim, ale nestaci to. V takhle nesympaticke kapele bych nevydrzel ani minutu. Bonusovou druhou hvezdu pridavam za dvojitou porci The Cure. 3/10(20.10.2010)

 • peetriss
  **

  Slabý scénář, herecké výkony taktéž nejsou nikterak oslnivé, co se humoru týká - občas jsem se překvapivě i jemně pousmál, ale celkově vše poměrně slabé a balancující občas až na hraně trapnosti. Hvězdičku navíc dávám za poměrně dobře vyvedenou výtvarnou stránku a pěkné hrátky tvůrců se zpomalenými záběry. A opět: zvolené české distribuční názvy mi někdy pěkně pijí krev!!!(26.10.2009)

 • HMTD
  **

  Velmi nevyvážené, skvělé pasáže, se super muzikou(spíš jako podklad než s hudebních nástrojů skupiny o které film vypráví), střídají otřesné nudné místa které způsobilo i to že jsem film ve 3/4 přepnul. Pasáže s názvem zábava s drogou 1,2 pro moc zábavné nebyli i když po vizuální stránce super. Žádné drogy jsem sice nikdy nezkoušel, ale i tak pochybuji že si tvůrci promluvili s uživateli LSD.(12.5.2011)

 • RedBoryyys
  ****

  Pro ty co mají rádi jen hollywoodskou produkci,tenhle film moc není,ale pro fajnšmekry,kteří ví,že dobrej film se dá natočit i jinde je tohle určitě k zamyšlení.Řekl bych klasická komedie z netradičního prostředí,která si na nic nehraje,naopak utahuje celkem slušně z hudebního showbusinessu.Navíc natočená v reálných ulicích Austrálie a takové filmy jsou podle mě nej,pro ty co to zajímá jak se žije jinde jsou takovéhle filmy jako naučné.Vyústění v tom,že drogy jsou špatné zde není,ale naopak scéna s hracími automaty je výborná a navíc to vypadá,že nebyl použit kaskadér,takže opět reál jako skoro celý film.Co dodat,na deštivé odpoledne film jak dělaný.(19.7.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Než se staneš superstar, tak se ti může stát cokoli. Třeba se můžeš zamilovat do holky kytaristy z tvojí kapely, tvoje holka si to zatím může rozdávat s přivázaným bubeníkem a občas se můžeš chtěně či nechtěně zkouřit. V tomto zlehka podivném snímku je zkrátka možné i to, že ti možnost vystoupit před nažhaveným davem sežene spíše hambatá slečna u tyče než věhlasný producent, ale ačkoli bych tomuto snímku dokázal brilantně vmést do libovolného z filmových okének všechny jeho nedostatky, tak nudným se mi rozhodně nejevil.(20.12.2012)

 • - Natáčelo se v Austrálii ve městě Sydney. (BMW12)