Než se staneš superstar

Kým sa staneš superstar

Komedie / Drama / Hudební

Austrálie, 2002, 100 min

• HMTD

Velmi nevyvážené, skvělé pasáže, se super muzikou(spíš jako podklad než s hudebních nástrojů skupiny o které film vypráví), střídají otřesné nudné místa které způsobilo i to že jsem film ve 3/4 přepnul. Pasáže s názvem zábava s drogou 1,2 pro moc zábavné nebyli i když po vizuální stránce super. Žádné drogy jsem sice nikdy nezkoušel, ale i tak pochybuji že si tvůrci promluvili s uživateli LSD.(12.5.2011)

Příjemná oddechovka, která neurazí ani nenadchne a občas překvapí velmi slušným vizuálem. Příběh se navíc aspoň snaží vyvarovat některých klišé, pročež má smysl se občas zamyslet, co bude dál. Bohužel herci se mi jaksi nedostali pod kůži, holt se nesešla sympatická parta, ale celkově mě to bavilo a rozhodne se nedá říct, že by to byl promarněnej čas..(26.4.2010)

• Malarkey

Tady hvězdy fanouškům rockové muziky do cesty hodně šlapaly. A já být součástí tý kapely, tak už dávno uteču. Koukalo se na to dobře, bylo to stylově natočené, ale nebylo to vtipné. Jenže to mělo šťávu a já tomu nakonec stejně dal dvě hvězdy. Ten příběh, ti herci, ty postavy tam totiž byly fakt hodně přehnaný. Drogy nehráli žádnou roli. Už to je divný. Vidět tohle Sid Vicious, tak to asi ani nepochopí.(10.1.2010)

• giacobbe

Ve filmu o hudební skupině uslyšíte sakumprásk dohromady 10 taktů muziky od této kapely. Mnohokrát se opakuje modelová situace: Na zkoušce skupina zahraje jako závěrečný akord, úder do činelů a muzikanti spustí stupidní debatu např. : " Tuhle pecku nesmíme hrát ze začátku, až bude publikum rozjetý...." .. Humorné feťácké scény nezapřely inspiraci Trainspottingem......standardní australská produkce(11.1.2010)

• GodComplex

Nejen, ze je to bez debat nejhorsi Proyasuv film, on je to i jeho jediny vylozene spatny kousek. Clovek by neveril, ze z atraktivniho hudebniho prostredi, vztahu v kapele atd. se da natocit takhle stupidni a nudny film. Je to ale vina predevsim vylozene debilniho scenare, Proyas se to snazil zachranit obcasnym vizualnim korenim, ale nestaci to. V takhle nesympaticke kapele bych nevydrzel ani minutu. Bonusovou druhou hvezdu pridavam za dvojitou porci The Cure. 3/10(20.10.2010)