Než se staneš superstar

Kým sa staneš superstar

Komedie / Drama / Hudební

Austrálie, 2002, 100 min

• Malarkey

Tady hvězdy fanouškům rockové muziky do cesty hodně šlapaly. A já být součástí tý kapely, tak už dávno uteču. Koukalo se na to dobře, bylo to stylově natočené, ale nebylo to vtipné. Jenže to mělo šťávu a já tomu nakonec stejně dal dvě hvězdy. Ten příběh, ti herci, ty postavy tam totiž byly fakt hodně přehnaný. Drogy nehráli žádnou roli. Už to je divný. Vidět tohle Sid Vicious, tak to asi ani nepochopí.(10.1.2010)

• GodComplex

Nejen, ze je to bez debat nejhorsi Proyasuv film, on je to i jeho jediny vylozene spatny kousek. Clovek by neveril, ze z atraktivniho hudebniho prostredi, vztahu v kapele atd. se da natocit takhle stupidni a nudny film. Je to ale vina predevsim vylozene debilniho scenare, Proyas se to snazil zachranit obcasnym vizualnim korenim, ale nestaci to. V takhle nesympaticke kapele bych nevydrzel ani minutu. Bonusovou druhou hvezdu pridavam za dvojitou porci The Cure. 3/10(20.10.2010)

• peetriss

Slabý scénář, herecké výkony taktéž nejsou nikterak oslnivé, co se humoru týká - občas jsem se překvapivě i jemně pousmál, ale celkově vše poměrně slabé a balancující občas až na hraně trapnosti. Hvězdičku navíc dávám za poměrně dobře vyvedenou výtvarnou stránku a pěkné hrátky tvůrců se zpomalenými záběry. A opět: zvolené české distribuční názvy mi někdy pěkně pijí krev!!!(26.10.2009)

Než se staneš superstar, tak se ti může stát cokoli. Třeba se můžeš zamilovat do holky kytaristy z tvojí kapely, tvoje holka si to zatím může rozdávat s přivázaným bubeníkem a občas se můžeš chtěně či nechtěně zkouřit. V tomto zlehka podivném snímku je zkrátka možné i to, že ti možnost vystoupit před nažhaveným davem sežene spíše hambatá slečna u tyče než věhlasný producent, ale ačkoli bych tomuto snímku dokázal brilantně vmést do libovolného z filmových okének všechny jeho nedostatky, tak nudným se mi rozhodně nejevil.(20.12.2012)

• HMTD

Velmi nevyvážené, skvělé pasáže, se super muzikou(spíš jako podklad než s hudebních nástrojů skupiny o které film vypráví), střídají otřesné nudné místa které způsobilo i to že jsem film ve 3/4 přepnul. Pasáže s názvem zábava s drogou 1,2 pro moc zábavné nebyli i když po vizuální stránce super. Žádné drogy jsem sice nikdy nezkoušel, ale i tak pochybuji že si tvůrci promluvili s uživateli LSD.(12.5.2011)