MacGyver - Season 1 (série)

Akční / Dobrodružný / Drama

USA, 2016–2017, 17 h 36 min (Minutáž: 43–60 min)

Keith Power

Lucas Till, George Eads, Sandrine Holt, Ruman Kazi, Tristin Mays, Amy Acker, Billy Blair, Carlos Guerrero, Preston James Hillier, Jocko Sims, Bianca Malinowski, Yorgo Constantine, Sonia Rockwell, Ian Gregg, Vinnie Jones, Tracy Spiridakos, Oliver Cooper, Kasha Kropinski, Jarreth J. Merz, Jessica Roth, Josh Ventura, Emerson Brooks, Juan Gaspard, Niko Nicotera, Lobo Sebastian, Raoul Max Trujillo, Thomas Kopache, Sam Medina, Tim Sitarz, Aimee Carrero, David Dastmalchian, Alicia Coppola, Hunter Burke, Garrett Kruithof, John Heard, Luke Arnold, Amiah Miller, Jeremy London, Michael Michele, Sammi Rotibi, Darla Delgado, Zulay Henao, Keith Jardine, Meredith Eaton, Siobhan Fallon Hogan, Gary Weeks, Frank Whaley, Michael Graziadei, Lance Gross, Sheryl Lee Ralph, Christopher Heyerdahl, Brandon O'Dell, Bill Stinchcomb, Daniel Dae Kim, Grace Park, Taylor Wily, Camille Chen, C.S. Lee, François Chau, Aly Michalka, Bill Posley, Assaf Cohen, Michael Harding, William Mapother, Candace Moon, Mark Sheppard, Lawrence Gilligan, Keith Meriweather, Nicholas Guest, Elya Baskin, Evette Young, Matt Mercurio, Danielle Deadwyler, Javicia Leslie, Cheyenne Haynes, Joe Ando-Hirsh, Sara Naby Kim, Michael Tow, Farshad Farahat
  • janesX

Starý Mac Gyver je už klasika, a ja som si zo zvedavosti pozrel jednu novú epizódu (ZNOVUZRODENiE / THE RiSiNG) - spackali to teda, alebo nie? Samozrejme. Starého dobrého MacGyvera spoznať v TV za 2-3 sekundy, toho nového už nie - to čaro sa tu stratilo , pochovali ho pod zem. Vizuálne až veľmi komerčné, točené podľa dnešných (tá posledná dekáda) seriálových šablón - čo pre niekoho môže byť aj celkom hnus. Pred titulkami chytľavá nápaditá akcia, potom keci na porade s kolegami pred počítačom. No ale teraz ma podržte: ktorý PC v dnešnej dobe (alebo hociktorej inej) vydáva tak trápne pípacie zvuky pri každom použití klávesnice? Preboha, to je naozaj vrchol trápnosti, normálne chcem vedieť ktorý idiot toto vymyslel a presadil! Niekedy to počuť v sci-fi filmoch na prístrojovkách kozmických lodí, a je to veeľmi trápne.. To sa tak hodí asi len do Miazgovcov, ešte aj tam to znie lepšie! Keby môj PC vydával na každý podnet tieto zvuky, putoval by nie do koša, ale von oknom.. Akcie sú celkom nápadité, možno aj vtipné. Herci: Sem-tam si niesom istý či sú toto všetko herci, alebo model-y/-ky od Vercace.. "Ach JOJ" zase som kvôli hodinovým reklamám nedopozeral koniec, ale nevadí - aj tak ma už vôbec nezaujímal! 28%.(25.7.2018)