Keď sa Mac s Jackom vrátia z kórejskej misie, ihneď dostanú novú. Vo Venezuele musia zachrániť americkú tajnú agentku Sarah Adlerovú, Jackovu bývalú kolegyňu a milenku, ktorú zatkla venezuelská vláda za špionáž.Zároveň musia získať jej flashdisk s informáciami, ktoré môžu pomôcť CIA usvedčiť gangsterského bossa a obchodníka so zbraňami Alfreda Barriosa. Špeciálni  agenti zachránia Sarah z nemocnice, kde ju väznili. Sarah im odovzdá flashdisk, ale odmieta sa s nimi vrátiť domov, pretože chce Barriosa zabiť. Tímu nezostáva iné, len jej pomôcť. Ich cieľom však bude obchodníka so zbraňami zatknúť. (TV JOJ)

kaylin

Je to o malinko lepší než první díl, ale skutečně jen o malinko. Nemůžu si pomoct, ale to, jak je zde všechno popisováno ještě textově, aby si udělal představu i debil o tom, co MacGyver používá, my z toho dělá takovou naivní ptákovinu, a rozhodně ne v dobrém smyslu slova. Třeba se to ještě zvedne, ale oni ani ty epizody nejsou scenáristicky nic moc. ()

CheeseFigure

Teleportujúce postavy ešte strávim, ale teleportujúce výbuchy? Pomocou podomácky vyrobených lúp McGyver, na vzdialenosť niekoľkých metrov, prepáli dieru do drevenej debny s nábojmi (!!!) a vybuchne nákladiak, ktorý stojí vedľa. Čo k tomu dodať? Proste McGyver. ()