Reklama

Reklama

Djesus Uncrossed

všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie
USA, 2013, 2 min

Obsahy(1)

Velkolepý fiktivní trailer odkazující na neexistjící film o pomstě (ne)ukřižovaného Ježíše Krista. Ježíš vstal z mrtvých, vrátil se a je připravený na vše - kromě odpouštění. Za podpory svatého Petra se ve svých sandálech vydává na dlouhou a krvavou cestu za pomstou. (Estrellita)

Recenze (54)

karlik4801 

všechny recenze uživatele

Já se u toho nesmírně bavil, originální nápady na parodii Tarantinových filmů v té slušné podobě. Vše je shrnuto do skoro tří minut, o tu chvíli zábavy není nouze. Ty tři minutky za to stojí. A uznávám Christopha Waltze že má takovýto smysl pro humor. Jinak už se těším až z toho vznikne celovečerák. ()

Psema 

všechny recenze uživatele

SNL v lepší formě... P.S.: Pro podstatnou část zdejších mentálně postižených. Tohle Tarantino fakt netočil, kapiš? P.S.: Skrk je krásnej důkaz retardovaný wannabe intelektuální husičky. Ale i tak mě těší, že si vzal moji radu k srdci a třeba se začne i na S(aturday) N(ight) L(ive) dívat, aby nebyl za legračního idiota. ()

Reklama

korbitch22 

všechny recenze uživatele

A sakra, ne všechno co tenhle geniální pán natočí, je geniální.Zatraceně nevtipné a to sem jeho velkej fanoušek.Tarantino není bůh a natočil i špatný filmy, jako je např. tenhle krátkometráž, kterej se dal s odkazy na jeho tvorbu určitě udělat zatraceně vtipněji.Waltz je sice boží, ale to nestačí.Slabé :/ 40%. ()

JohnMiller 

všechny recenze uživatele

Paródia na film Django Unchained akeď sa to tak zobere vlastne aj na Kill Bill a Inglorious Basterds ktorá sa neberie vážne. Je to pekná sranda v ktorej hrá samotný Christoph Waltz. Spracovanie nie je síce najlepšie a niekde to vyzerá dosť amatérsky ale na tv program Saturday Night Live kde to bolo vysielané to bolo slušné .Na krátku stopáž pekne nadupané hláškami "you get to heaven say hi to my dad" Ja som sa bavil. ()

vyfuk 

všechny recenze uživatele

Natempovaný "trailer" na velkolepé úspěchy mistra Tarantina s Waltzem jako mužem, který hraje všechny role. Vykutálený pohled na filmy Quentnina Tarantina v níž se Waltz jako Ježíš stane Nespoutaným Djangem. Geniálně nás dostane do situací kde se na vše odkazuje a vidíme, jak si dokáže sám ze sebe dělat srandu!!! "Ježíši, tvá prdel pozná starý zákon!" ()

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama