I Survived a Zombie Holocaust

Wesley práve ukončil štúdium na filmovej škole, pričom ihneď naberá skúsenosti pri natáčaní hororu o zombie apokalypse. Keď na "pľaci" nečakane spoznáva ženu svojich snov, sympatickú Susan, zdá sa že je v správnu chvíľu na správnom mieste. Nečakaný zlom nastáva v momente, keď si všetci zúčastnení razom uvedomia, že ilúzia zo snímky "Crew" nastupuje do ich životov ako krutá realita. Podarí sa plachému Wesleymu a jeho vysnívanej láske prežiť skutočnú inváziu nemŕtvych? (*CARNIFEX*)

Wild_man

Doporučuji větší dávku alkoholu pro sledování tohoto filmu, pokud za jeho shlédnutí budete muset zaplatit určitě to nedělejte. Je to natolik ulítlé až je to vtipné. ()

*CARNIFEX*

Wesley práve ukončil štúdium na filmovej škole, pričom ihneď naberá skúsenosti pri natáčaní hororu o zombie apokalypse. Keď na "pľaci" nečakane spoznáva ženu svojich snov, sympatickú Susan, zdá sa že je v správnu chvíľu na správnom mieste. Nečakaný zlom nastáva v momente, keď si všetci zúčastnení rázom uvedomia, že ilúzia zo snímku "Crew" nastupuje do ich životov ako krutá realita! Podarí sa plachému Weslimu a jeho vysnívanej láske prežiť skutočnú inváziu nemŕtvych? Zas tak čierno by som tento snímok určite nevidel. A to tí čo ma už nejakú dobu poznajú, vedia, že som asi taký fanúšik amatérskej tvorby, ako Mourinhovej Chelsei Londýn. So zdvihnutým prstom pravej ruky dávam do pozornosti horor (obzvlášť fanúšikom zombie subžánru) - splatteru - ktorý najmä vďaka množstvu krvi, skutočne vydareným gore záberom, poteší ich neukojené oko. Nemôžem si pomôcť, no taktiež priznávam, že som sa miestami naozaj zabavil. Áno, je to herecky lacné, možno miestami trápne a kamera netradične ostrá, ale v tomto duchu som vzhliadol omnoho horšie nepodarky. Keď nebudete očakávať Hollywood kvalitu ala "W.W.Z", neverím že budete vyslovene sklamaný. Opakujem však, že tento snímok je vhodný a hlavne, kadečo mu odpustia, najmä milovníci subžánru - 55% ()

Dellamorte

Docela hezká zombie tancovačka. Horda narážok na uplynulé horrory / celkom vkusný cast ( central chlpáč ! zapasoval ) OK scenár / Prdel z horrorov premačkaných vo všetkých formátoch " God Have Me 2 Hands " triko, jako kdyby napovedalo. Na Britské homohorr to nepobírá, ale snahu si cením a bavilo to.Plynulá mutácia filmárčiny horrorov do šedej kôry so všetkými následkami. Kećupovky zázračne neva. Pluska tam musí být. 3+ ()

kaylin

Hororová komedie „I Survived a Zombie Holocaust“ mi padla do noty, i když si jsem téměř stoprocentně jistý, že už se na ni asi nikdy nepodívám. Není to ten z filmů, které si budete chtít připomínat, možná hlavně proto, že na druhé pokoukání by vám přišly skutečně blbé. Takhle ale na první podívání zafungovaly a já jsem se sem tam zasmál. Ne zase moc, ale ke spokojenosti to stačilo. ()