poster

Go Goa Gone (festivalový název)

 • Indie

  Go Goa Gone

 • Indie

  गो गोवा गॉन

Komedie / Horor / Dobrodružný / Akční

Indie, 2013, 112 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  *

  Saifa jsem si postupně velmi oblíbila, jen co je pravda. Ale včetně jeho scén, které jsou vtipné asi tak na 2 hvězdy, je GGG pro mě největší bolly fail vůbec. Starší filmy jsou jednoduše jiné, někdy se zkrátka příliš nebavím, ale určitá pozitiva najdu. Ale tady není vůbec nic. #festivalbollywoodskehofilmu(12.10.2013)

 • Dexter1
  ****

  Go Goa Gone, prvý výlet bollywoodu do zombie sveta, dopadol veľmi obstojne. Celý film sa nesie v odľahčenom, humornom tempe a vtípky sa berú z osvedčenej premisy marihuany a alkoholu. Keď sa to však celé zvrtne a z drogových orgii sa stanú zombieci, tejto jednohubke vôbec nedochádza dych, humorné násilie, dobré hlášky a pomerne slušné zábery sú skvelými esenciami. Avšak treba povedať, že tento film nemilosrdne vykráda celý žáner (najviac však Shaun of the Dead, ako zábermi tak aj strihom, dokonca v jednom zábere bol zombie Shaun) a nič nového neprináša.(9.11.2013)

 • Frajer42
  *

  Bollywoodské filmy mám poslední dobou celkem v oblibě. Tenhle však mezi ty extrémně vydařené rozhodně nezařadím. Líbilo se mi to asi pouze do doby, než se ti tři čmoudi dostali na typicky ruskou párty. Poté už následovala pouze nefalšovaná uspávací nuda. Takže zhruba po hodince jsem si musel hodit kratší mikrospánek, abych ten zbytek nějak strávil. Vůbec nejvtipnější byla asi velmi silná protikuřácká kampaň, která proběhla před filmem, v půlce filmu a aby náhodou na lidské trosky, které nám byly ukázány člověk jen tak nezapomněl, tak prakticky celý snímek provázela jedna varující věta v levém dolním rohu. I jako zarputilému nekuřákovi mi to prostě vadilo. Tedy jen ta otravná věta. Samotné záběry byly docela vtipné. V momentě kdy borec bývalému borcovi ustřelí hlavu a na 5 minut začne přednáška o kouření, to člověka prostě pobaví. Indičtí hrdinové byli sympaťáci, jako kráva. Tady byla chyba asi v absolutně nudném příběhu, který se na ostrově zastavil a nikam se nehýbal. Od toho okamžiku bylo vtipných pasáží minimálně. Přes hvězdičku se asi nedovedu překlenout.(13.11.2014)

 • rollman1
  ****

  Pro mě je GGG určitě překvapení. Čekal jsem nudnou slátaninu a ono to mělo dobrý spád až jsem z toho spad. Ikdyž je to prej horor, převládá zde hlavně komediální část, hlášky, momenty, to vše se synchronizuje s komedií. Hlavní postavy Hardick ( pořád tvrdej) a Luv ( ještě není ta chvíle ?) jsou sympatické, vtipné a mají mezi sebou skvělou chemii. Smál jsem se opravdu často, na to jak je film dlouhý bych to vůbec nečekal. Snímek nenudí a dokáže skvěle pobavit. Efekty a zombie nevypadají špatně, na to že je to z Indie. Nečekejte horor, ale vtipnou survival komedii.(7.9.2013)

 • *CARNIFEX*
  ****

  Partia troch kamarátov sa po pozvaní od náhodnej známosti ocitá na opustenom ostrove, kde Ruská mafia usporiada párty pre vyvolených. Na tento večer nikto z nich tak ľahko nezabudne. Pohodový večer plný chľastu, drog, či sexu sa náhle mení na krutý boj o život so zombie. Úsmevná hororová komédia, ktorá si určite zaslúži hodnotenie na úrovni lepšieho priemeru. Atmosférických pasáži sa síce nedočkáte, ale gore či humoru určite áno - 70%(3.8.2013)