Go Goa Gone (festivalový název)

• Indie

Go Goa Gone

• Indie

गो गोवा गॉन

Komedie / Horor / Dobrodružný / Akční

Indie, 2013, 112 min

Výborná zombie komedie, která sice úplně nedosahuje kvalitky Zombrilandu nebo Juana - vybíječe příbuzných, ale vysmát se u ní dá bez jakýhokoliv přemáhání se. Film sice vsází na všechny otřepaný móresy typu hulení, sjíždění kokešu, paření, děvek, ale kdo si připustí k tělu takovou malinkou parodii na Ibizu ve smyslu pařícího ostrova, kde po 72 hodinové pařbě vypadají všichni taky jako zombies, musí být spokojený. Na plnou palbu to není, ale Indouši ukazují, že je neradno je přehlížet. Jsem potěšen! 80% Btw. protikuřácký spoty během filmu jsou větší hardcore než všecky hororové prvky ve filmu. SMOKING IS INJURIOUS TO HEALTH, SO ALCOHOL AND DRUGS AND GUNS AND A LOT OF OTHER SHIT.....SO.....GO EASY!!!! :D(5.11.2013)

Odľahčená indická zombie komédia, ktorá má v mnohých smeroch pobavila. Je tu síce badateľná inšpirácia Shaun of the Deadom a Go Goa Gone tento úspešný britský kúsok v niektorých momentoch dokonca vyslovene vykráda, ale komu by už len v dnešnej dobe, keď je práve originalita v hororovom žánri úzkoprofilovým artiklom vadila takáto malichernosť?(6.11.2013)

Je to o jednom snílkovi,ktorý zachvilu precitne a o jeho kamarátovi,ktorý by ošukal asi aj veveričku.Tak oni dvaja vyrazia na party na jeden ostrov a zoberu ešte jedného zúfalca.Tento film má silu v čiernom humore a na moje štastie je ho tu veľa a to mi velmi vyhovovalo.Tí traja si vyrazia na ostrov za dobrodružstvom a na párty,ktora sa razom zmeni na boj o holý život.Lebo na tej párty sa podávali tabletky a po zjedení sa z ludí stávali zombie.A tak tí dvaja boli v riadnom prúseri.Som spokojní aj čo sa týka kamery.Keď prišiel na scénu Boris- akčný king a tak to začalo mat aj drsno akčný pod tón.Zombie boli niekedy komické inokedy strach nahaňajúce.Celkove vynikajúce prevedenie,vobec som nespoznal,že to je indický film.Tento film je velmi silný aj v dialogoch.Tento film sa velmi podobal na Chuan delos muertos.A ten vyhuleničkový klip,bol príjemným spestrením tohto filmu.(17.8.2014)

• Frajer42

Bollywoodské filmy mám poslední dobou celkem v oblibě. Tenhle však mezi ty extrémně vydařené rozhodně nezařadím. Líbilo se mi to asi pouze do doby, než se ti tři čmoudi dostali na typicky ruskou párty. Poté už následovala pouze nefalšovaná uspávací nuda. Takže zhruba po hodince jsem si musel hodit kratší mikrospánek, abych ten zbytek nějak strávil. Vůbec nejvtipnější byla asi velmi silná protikuřácká kampaň, která proběhla před filmem, v půlce filmu a aby náhodou na lidské trosky, které nám byly ukázány člověk jen tak nezapomněl, tak prakticky celý snímek provázela jedna varující věta v levém dolním rohu. I jako zarputilému nekuřákovi mi to prostě vadilo. Tedy jen ta otravná věta. Samotné záběry byly docela vtipné. V momentě kdy borec bývalému borcovi ustřelí hlavu a na 5 minut začne přednáška o kouření, to člověka prostě pobaví. Indičtí hrdinové byli sympaťáci, jako kráva. Tady byla chyba asi v absolutně nudném příběhu, který se na ostrově zastavil a nikam se nehýbal. Od toho okamžiku bylo vtipných pasáží minimálně. Přes hvězdičku se asi nedovedu překlenout.(13.11.2014)

Celkem zajímavá zombie komedie. Na Bollywood hodně odvážná hudba. Speciální efekty a zombíci sice nejsou zrovna prvotřídní, ale už jsem viděl i horší. Hlavní trojka kámošů mě neskutečně baví - hází jednu hlášku za druhou. Takhle ulítlost si rozhodně zaslouží 3* + přidám jednu za to, že jsem byl příjemně překvapen a že mi tenhle počin dal zavzpomínat na Zombieland.(5.2.2014)

• - Na konci filmu místo "The End" poslední karta zní "The End is Near". (filmsim)

• - V průběhu filmu se titul Go Goa Gone objeví po "kartách" (1.Go 2.Go Goa 3.Go Goa Gone) podle toho, co se ve filmu právě děje. (filmsim)

• - Soha Ali Khan, která ve filmu hraje cameo jako Hardikova (Kunal Khemu) imaginární ex-přitelkyně, je s hercem v reálném životě zasnoubená. (filmsim)