Go Goa Gone (festivalový název)

• Indie

Go Goa Gone

Komedie / Horor / Dobrodružný / Akční

Indie, 2013, 112 min

Indická pařba, ne však ve Vegas, ale na ostrově plném krvelačných zombíků. Úlet, který musí potěšit všechny, kteří si někdy třeba užili nějakého toho jointa nebo se dokážou smát naprostým kokotinám hurónským smíchem celé hodiny. Tedy přesně něco pro mě. Do chvíle než se objevil blonďatý indoruský mafián jsem vrněl blahem, jeho zjevením Go Goa Gone přece jen trochu zabrousí od marihuanového blbnutí k trapnějším crazy hrátkám. Úsměv mi však nezmizel. Horor jsem vůbec nečekal, čili žádné zklámání. A je vidět, že i bez tanečků lze v Indii natočit dobrej biják. Vysmátá čtyřka. Viděno během Season Challenge tour 2015 (8.9.2015)

Celkem zajímavá zombie komedie. Na Bollywood hodně odvážná hudba. Speciální efekty a zombíci sice nejsou zrovna prvotřídní, ale už jsem viděl i horší. Hlavní trojka kámošů mě neskutečně baví - hází jednu hlášku za druhou. Takhle ulítlost si rozhodně zaslouží 3* + přidám jednu za to, že jsem byl příjemně překvapen a že mi tenhle počin dal zavzpomínat na Zombieland.(5.2.2014)

Fajn zombie komedie, ale žádná bomba se nekonala. Indické prostředí a herci v čele s indickým Neymarem byli příjemně netradiční. Pár hlodů opravdu povedených, dějově to je už slabší. Je to tu srovnáváno s Juan de los muertos, tak na to to dle mě nemá ani náhodou, to je vrchol subžánru. :-) 60%(29.11.2017)

Go Goa Gone, prvý výlet bollywoodu do zombie sveta, dopadol veľmi obstojne. Celý film sa nesie v odľahčenom, humornom tempe a vtípky sa berú z osvedčenej premisy marihuany a alkoholu. Keď sa to však celé zvrtne a z drogových orgii sa stanú zombieci, tejto jednohubke vôbec nedochádza dych, humorné násilie, dobré hlášky a pomerne slušné zábery sú skvelými esenciami. Avšak treba povedať, že tento film nemilosrdne vykráda celý žáner (najviac však Shaun of the Dead, ako zábermi tak aj strihom, dokonca v jednom zábere bol zombie Shaun) a nič nového neprináša.(9.11.2013)

• NinadeL

Saifa jsem si postupně velmi oblíbila, jen co je pravda. Ale včetně jeho scén, které jsou vtipné asi tak na 2 hvězdy, je GGG pro mě největší bolly fail vůbec. Starší filmy jsou jednoduše jiné, někdy se zkrátka příliš nebavím, ale určitá pozitiva najdu. Ale tady není vůbec nic. #festivalbollywoodskehofilmu(12.10.2013)

• - Soha Ali Khan, která ve filmu hraje cameo jako Hardikova (Kunal Khemu) imaginární ex-přitelkyně, je s hercem v reálném životě zasnoubená. (filmsim)

• - Borisovo (Saif Ali Khan) "I'll be back" je parodie na slavnou frázi z filmů Arnolda Schwarzeneggera. (Ryšty)

• - Spoiler: Nemrtví se po celý průběh filmu pohybují pomalu, ale ke konci Ariana (zombie dívka) za Hardikem ((Kunal Khemu) beží. (filmsim)