poster

Údajný vrah

 • USA

  Assumed Killer

 • USA

  Assumed Memories

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2013, 87 min

 • Malarkey
  odpad!

  Jelikož u nás doma probíhal vánoční úklid, tak jsem prostě zapnul televizi a jediný film, který jsem neznal, byla tahle sračka. Film debilní jak ucpaná žumpa. Nechápu, že Casper Van Dien hrál ve Hvězdný pěchotě. I když...do toho béčka jeho ksicht docela padnul.(2.12.2017)

 • RetroMan
  *

  S vypětím všech sil jsem dokoukal tento skvost a těšil se hlavně na přítomnost Armanda a Erica. Pan režisér a jeho první větší filmařský počin, opřený o jím napsanou knihu. Dále jsou koproducenty pořadu jeho manželka a sám velký herec Casper. Jinak co se týče dvou výše zmíněných postav, tak Armand vystupuje ve filmu třikrát asi tak na 2-3 minuty. A Eric v roli zahradníka se objeví taky třikrát, ale vždy jen na 5 vteřin. Herečka v hlavní roli Barbie Castro zde na ČSFD není ani uvedena, ale je těžce pracující žena a producentka, jak jsem zjistil na IMDb. Jinak obě herecká esa Casper a Eric mě začínají zajímat, protože v případě Erica účinkovat v několika filmech ročně je fakt záhul. Zatímco Casper stihne jen 3-6 filmů ročně, tak Eric např. v roce 2013 stihl účinkovat v 36 filmech a dvou seriálech.(13.1.2014)

 • maverick10
  odpad!

  Lituji promarnenych a pronudenych 87 minut meho zivota. Kez bych se venoval necemu vice smysluplnemu, napriklad lesteni me sady porcelanovych slonu.(24.11.2014)

 • Wacoslav1
  *

  A kurva noha. Neskutečně lacinej a neoriginální thriller. Ten kdo psal scénář pravděpodobně ani neztratil paměť jako hrdinka filmu, ale spíš prodělal celkovou lobotomii když dokázal vůbec něco takovýho sepsat. No a jméno Eric Roberts poslední dobou varuje. Začíná totiž fakt být téměř jistou zárukou kurevský (ne)kvality.10%(28.1.2014)

 • LiVentura
  odpad!

  Zas jednou B-C thriller... hrozné, za co nenažraní Američané utrácejí..(14.1.2014)

 • - Natáčení probíhalo v americkém státě Florida. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace