poster

David Guetta & Chris Willis feat. Fergie & LMFAO: Gettin Over You (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2010, 3 min

Režie:

Rich Lee

Hudba:

David Guetta

Hrají:

Fergie

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (7)

 • kingik
  ***

  Překozatělá Fergie sice dala Duhamelovi a ne mně, ale nemám jí to za zlé a rozhodně se to nepodepíše na konečném verdiktu nad tímto multi hudebním počinem ve kterém spojili síly kromě ní ještě Chris Willis, excentrické seskupení LMFAO a syntezátorový virtuos David Guetta. Od podobného zajímavého sloučení různorodých hudebních umělců bych čekal i víc. Fergie v něm diváky dráždí vyzývavým dekoltem, jak je u ní zvykem, a její živočišná aura doslova spase vše kolem. Písničce chybí ještě větší náboj a větší zaujetí pro posluchače, který, podobně jako já, zareaguje hlavně na jméno známé zpěvačky, než na mimořádné hudební kvality písničky, které Guetta vyflusuje jak na běžícím páse. Každé spojení s nějakou známou osobností z řad hudebního světa nepřináší hudební vavříny, ale ani o žádných trnech nemůže být řeč. Písnička u které nějakou dobu trvá než ji naposloucháte a je dost možné, že se vám to ani při velkém úsilí, až tak nepovede. Mé hodnocení: 50%(15.1.2014)

 • corpsy
  **

  Rádoby coolový vizuálny prednes. Na hopsacie videoklipy už zrejme nikto tak neletí.(8.12.2018)

 • Prochy38
  **

  Tohle ani není nějaké filmové umění. Když vezmu Guettovo She Wolf, tak tohle se vůbec nedá srovnat. Klasický nijaký videoklip. Písnička spíše průměrná. Stacy krásná, i když tradičně maskérkou zprasená...(28.10.2014)

 • J*A*M*A*L
  ****

  Kdo poslouchá Guettu, tak skáče radostí. Je však samozřejmost, že tohle video se skvělým trackem nemůže mít dobré hodnocení, když se tu většinou poslouchá rock and roll.(14.4.2013)

 • Trancetino
  ***

  https://www.youtube.com/watch?v=hWjrMTWXH28(25.3.2017)

 • ludva10
  ***

  Znám lepší Guettovo písničky a i klip tedy nic moc.(7.2.2016)

 • PatrikP4
  ****

  Celkem slušná věc, které začíná decentě a končí celoměstskou párty...(29.7.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace