Sink Hole (TV film)

Tajomná diera

Sink Hole

Sci-Fi

USA, 2013, 90 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

• LIVINGDEAD

OBSAH: Obrovská díra pohlcuje skoro celé město. Nedaleko nacházející se autobus je v převisu a drží jen na části zničené kanalizace. Jeden pohyb může způsobit katastrofu a autobus spadne na dno propasti. Všichni mladí cestující jsou těžce raněni. Učni mohou spoléhat pouze na sebe a bojují o přežití. MÉ HODNOCENÍ: Na film jsem se těšil. Fascinuje mne koukat na fotky na webu: SINK HOLE GUATEMALA. Děsivá díra. Bohužel, film stál za hovno. Nudný film a celá záchrana autobusu záleží na důchodci a psychicky narušené doktorce.(26.4.2014)

• Ryuuhei

Tak tohle ne. Snižujeme na celkových 9% (by mě zajímalo, co za blázny tomu mezitím pomohlo na 15%), protože takovou hovadinu jsem prakticky ani nedokoukal. Co to mělo být? Očekával jsem dle názvu nějaký hluboce psychologický, nepochopitelný film, jednající s něčím nadpřirozeným. Z toho bylo splněno jediné a to ten nepochopitelný prvek. Z postav mě štvaly prakticky všechny, od protivné, inteligentně nejednající ekologické blbky, přes jejího idiotského „bejvalého“, až po členy záchranářského týmu. Nic ve filmu nedávalo smysl, nic nemělo myšlenku, je to hodina a půl napěchované debility.(30.8.2016)

• brasek

Takéto filmy sú ako za trest! Nezmyselné mučenie diváka pošahaným príbehom, hercami a dialógmi.(30.8.2016)