poster

Iron Man: Vzestup techniky

 • Japonsko

  Iron Man: Rise of Technovore

 • Japonsko

  アイアンマン: ライズ・オブ・テクノヴォア

Animovaný / Akční / Sci-Fi

Japonsko / USA, 2013, 88 min

Předloha:

Don Heck (komiks)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lokitre
  ***

  Nesmyslně dlouhé a nudné dialogy, akce nic moc a animace, kterou ani polovina týmu Avengers nezachránila. Snahu a odvahu napodobit filmové Iron many oceňuji, ale tohle prostě nebylo ono. Během celého filmu jsem očekávala kdy nastane nečekaný zvrat nebo dobrý vtip. Nic. Od začátku jste věděli jak to skončí. Tony samozřejmě zase zachrání svět sám. Žádnou spolupráci Avengers nečekejte.(9.5.2013)

 • kaylin
  **

  Marvelovští hrdinové v japonském akčním anime stylu, ale přesto s tupými dialogy a špatnou zápletkou, která se sice tváří dynamicky a skvěle, ale přitom je to jen další variace na "Extremis". Tohle je prostě strašně málo. Navíc té akce je někdy až tolik, je nic moc přehledná, že dáte přednost poklidu komiksových okének.(29.10.2013)

 • Luk Skywalker
  *

  Japonci jsou jiní a divní a tady se to projevilo, že příběh je velká blbost a já to s velkým odporem dokoukal. POZOR SPOILERY: Nevím proč je ve zvyku cpát více hrdinů - tady je u Iron Mana ještě nejen Černá vdova, ale i ten zázračný lukostřelec a navíc Punisher. Kolorit doplňuje strnulý Fury (šetřilo se na animaci) a Hillová. Hlavní záporák byl nudný bo mlel samé kraviny, které nedávaly smysl a podle konce se mu mnohé odehrávalo nejspíš jen v hlavě a přeměny v potvoru jsem taky nepochopil a to husté a slepené sperma byla mimozemská civilizace nebo co?! KONEC SPOILERŮ. Jednou větou řečeno: Nebrat - ruce pryč.(21.5.2013)

 • Saraph
  *

  Ne. Prostě ne. Tony Stark už se ani nechová jako Tony Stark, sotva se na světě objeví takovýto génius a najednou jako naschvál má někdo lepší technologii než on. Něco mi říká, že s tímhle mohli přijít jen Japonci. To je věčně samé mecha a když pak dostanou do rukou Iron Mana, nemohou si odpustit tam nenajebat hlavnímu nepříteli miliardu strojů, co dokáže bůh ví co. Děs běs.(14.6.2013)

 • HellFire
  **

  Nějaký hloupý scénárista dostal perfektní nápad. Co kdyby Iron Man tři čtvrtě filmu bojoval se svými přáteli? Můžu to proložit rádoby smysluplnými scénami s malým hochem, který kolem sebe háže filozofické hlášky. A nějaký hlupák v Hollywoodu mu na to skočil. Pan scénárista se teď užívá svou jedinou filmovou výplatu.(18.4.2013)