Iron Man: Vzestup techniky

Japonsko / USA, 2013, 88 min

Předloha:

Don Heck (komiks)
  • Saraph

Ne. Prostě ne. Tony Stark už se ani nechová jako Tony Stark, sotva se na světě objeví takovýto génius a najednou jako naschvál má někdo lepší technologii než on. Něco mi říká, že s tímhle mohli přijít jen Japonci. To je věčně samé mecha a když pak dostanou do rukou Iron Mana, nemohou si odpustit tam nenajebat hlavnímu nepříteli miliardu strojů, co dokáže bůh ví co. Děs běs.(14.6.2013)

Nesmyslně dlouhé a nudné dialogy, akce nic moc a animace, kterou ani polovina týmu Avengers nezachránila. Snahu a odvahu napodobit filmové Iron many oceňuji, ale tohle prostě nebylo ono. Během celého filmu jsem očekávala kdy nastane nečekaný zvrat nebo dobrý vtip. Nic. Od začátku jste věděli jak to skončí. Tony samozřejmě zase zachrání svět sám. Žádnou spolupráci Avengers nečekejte.(9.5.2013)

• HellFire

Nějaký hloupý scénárista dostal perfektní nápad. Co kdyby Iron Man tři čtvrtě filmu bojoval se svými přáteli? Můžu to proložit rádoby smysluplnými scénami s malým hochem, který kolem sebe háže filozofické hlášky. A nějaký hlupák v Hollywoodu mu na to skočil. Pan scénárista se teď užívá svou jedinou filmovou výplatu.(18.4.2013)

• kaylin

Marvelovští hrdinové v japonském akčním anime stylu, ale přesto s tupými dialogy a špatnou zápletkou, která se sice tváří dynamicky a skvěle, ale přitom je to jen další variace na "Extremis". Tohle je prostě strašně málo. Navíc té akce je někdy až tolik, je nic moc přehledná, že dáte přednost poklidu komiksových okének.(29.10.2013)

• SaNcHeZ_cz

Tak takhle teda ne. Nejen, že Tonymu prostě tahle animace, stejně jako v případě téměř všech Marvel Anime, jednoduše nesedí, Rise of Technovore je poměrně nudnou a nezajímavou animovanou odnoží, která kromě účasti části Avengers a Punishera nic moc velkého nepředvede. Potenciál by tu ale byl.(7.4.2013)