Matthew se setká s dívkou svých snů. Na koleji, v zaseknutém výtahu a bez světel… se vášnivě pomilují. Ačkoliv Matthew její tvář nikdy nespatřil, tajemná dívka mu poplete hlavu. Na druhý den, když se po horké noci probudí ve své ložnici, je dívka pryč. Jednoduše mu zdrhne z postele. Romantik Matthew o ní ví jen to, že bydlí na místní dívčí koleji. Nezajímá ho, zda má neznámá o další setkání zájem, rozhodne se ji za každou cenu vypátrat. No, zrovna lehké to nebude. Na koleji ho čeká výslech stovky "podezřelých" a navíc sladkých dívek. Podaří se láskou šílenému Matthewovi opět najít v moři děvčat tu pravou? (Intersonic)

BačaXXX

Čekal jsem film nízké úrovně, ale tento film mě příjemně překvapil.Rozhovory Matta s dívkama mě zaujaly, ale konec filmu byl celkově slabší.Myslím, že zaslouženě 3* ()

sulda007

No, co si budeme povídat, je to taková oddechovka po dlouhých náročných dnech ve škole/práci. Žádnou intelektuální hloubku nemůžeme čekat, i když, zas tak hrozné to není, rozdíly mezi muži a ženami jsou zde rozebrány poměrně výstižně, chvílemi (i když ne moc často) i celkem vtipně. Ale Katherine Heigl jako takovou mužatka - nebrat. ()

Adámo

Tak tohle se povedlo! Jestli k tomu někdo přistupuje jako k stupidní teen komedii (a že jich je) ještě dříve než to uvidí a zastíní to nakonec jeho úsudek, měl by se vzápětí podívat na něco jako Holky to chtěj taky. Hodnotit tenhle film * nebo ** jen kvůli tomu, že je to ze stejného žánrnu, je bída... A jinak to přesně vystihl KarelR - "Proč se na CSFD skvosty žánru maskují u 55%?" Když jim můžeme dát 4* =))) | 3/2008 ()

rob_troy

Další taková kravina stylu prcičky, ale zde s výjimkou, že hlavní postava matthewa měla něco málo do sebe a jeho názory mě občas chytly. Od tohoto filmu nemůže člověk moc očekávat, ale výsledek mu nakonec bude zřejmě stačit. ()

Mire

Trochu moc ukecané zbytočnými úvahami o ženách od hlavného hrdinu, po čase mi to už začalo trochu liezť na nervy. Ale inak to ušlo, dievčatá boli väčšinou sexy, záporák s nikotínovou žuvačkou pobavil, spolubývajúci s jeho debilnými závažiami na penis vyslovene nebavil/nasieral. Ale nasledovník tohto filmu 100 Women sa mi páčil o kúsok viac, pričom nerozumiem tomu priepastnému rozdielu hodnotenia od užívateľov medzi týmito dvoma filmami. ()

Napoleon-B

Překvápko............ Výborné dialogy které sem nečekal. Prostě takový reálný náhled mladých lidí na svět. Čekal sem podprůměrné odpolední béčko ale vyklubal se z toho opravdu fajn film. ()

Juri-Sai.

Tak po dlouhé době mě zklamal český dabing a to na plné čáře! Tak hrůzné fráze by nedalo dohromady snad ani dítě. Když sem viděl film v originále s titulkama bavil sem se mnohem víc ba sem se i často zasmál. S českým dabingem mi zbyla jen fráze WTF? film 5 dabing -3 ()

GoldenGecko

Oproti jiným teenage komediím se tohle docela zdařilo. Neříkám, že by byl film kdovíjak zábavný, ale aspoň nás ušetřil trapáren jako šukání jablečnýho koláče. Nuda to taky nebyla a film napínal a dopadl nečekaně. Takže docela dobrá zábava. ()

lobo87

Ďalšia z amerických tínedžerských komédií, ktoré v tom čase neskutočne leteli. A bohužiaľ, ďalšia priemerná. Plusom je, že sa nesnažila tlačiť na pílu príliš vulgárnym humorom a ponúkla celkom zaujímavé úvahy o vzťahoch medzi mužmi a ženami... 55% ()

radekfm odpad!

Tak něco takového jsem už dlouho neviděl. Mizerné herecké výkony, především Tuckerův. Mizerný dabing. K ději se nemá smysl moc vyjadřovat, snad jen že Tucker dělá ostudu chlapům. ()