Odvrácená strana nebe

Gerald R. Molen

Steven Ramirez

Kostýmy:

Barbara Darragh

Rozpočet $7miliónovTržby USA $4,720,371Tržby Celosvetovo $4,760,014(13.1.2010)

• Jossie

Velmi špatně natočený životopisný film jednoho misionáře. Možná pro silně věřícího člověka by měl jiný rozměr, ale pro mne byl plný líbivých a nepřesvědčivých scén. Takže nakonec největší poučení pro mne bylo, jak John za svou obětavou práci dostal vynadáno, že nesepisoval počty nových věřících a že přesto, že ho všichni místní milovali a on se tam cítil dokonale šťastný, musel odejít.(28.12.2005)

Slušný film, který vypadá jako čistě televizní podívaná a chce se tvářit jako něco víc. Krásné prostředí a pár myšlenek nedodělaných dokonce.(5.1.2006)

Poněkud nevyzrálý snímek. Jeho problémem je režisér Davis. Nemá dostatek talentu aby ukočíroval dobře načrtnutý příběh, i když pozor, námět v některých chvílích vinou slaboučkých herců působí nelogicky. Vyloženě otravné vsuvky s náboženskou tématikou neprozpívají stejně tak, jako neustále zdůrazňování autentičnosti příběhu. Tvůrci se snaží o panorama okolí a to je asi tak všechno. Podle toho to taky tak vypadá.(3.11.2005)

• mandes

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $4,720,371(12.2.2007)