poster

Diagnóza žárlivost

 • USA

  Lovesick

Komedie

USA, 2014, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Jasně, jedu na kolo s recepčním. - Já si půjdu zaplavat se služebnou." V ženských náznacích se příliš nevyznám, ale proti panu řediteli Darbymu v nich umím číst naprosto dokonale. Jenže žárlivost je mrcha a zatemňuje mozek až tak, že vytváří ze spolužáků souložáky. Jsem si takřka jist tím, že to mělo být vtipné a taky jsem si naprosto jist tím, že to vtipné nebylo. A nyní mne omluvte, protože já vůbec nežárlím a manželce šmíruju mobil, mail, facebook, a kabelku jenom proto, aby nemohla tvrdit, že si jí nevšímám.(2.6.2016)

 • Aljak
  **

  Ten žiarlivostný charakter filmu so starým mládencom v hlavnej úlohe bol skvelý, no oveľa radšej by som bol, keby to bolo podané skôr nejakou dramatickejšou formou a nie touto komediálnou, ktorá tomu konceptu až tak moc nesvedčala. Navyše, "Joey" (teda Matt LeBlanc) si mohol kľudne zafarbiť vlasy, lebo s tou šedivou hrivou mi prišiel fakt hrozne starý (pritom vzhľadovo ešte nie je na tom tak, aby hral kadejakých päťdesiatnikov). Myslím si, že po scenáristickej stránke to bolo celkom podarené, no celkový dojem je niekde na hranici priemeru. Základ bol skvelý, ale tá forma to ťahala výrazne dole!(18.3.2015)

 • Malarkey
  ***

  Matt LeBlanc bude nadosmrti Joey. Prostě si podepsal ortel. A tady to nebylo jinak. Nicméně uznávám, že nebejt Matta, tak by tenhle film šel na těžkej podprůměr. Každopádně jeho oční hraní nemá chybu a často jimi v kritických vztahových situacích vysvětluje úplně všechno. Škoda, že ten jednoduchej, ale zábavnej nápad po chvíli začal hrozným způsobem nudit tím, jak se strašně opakoval. Závěr to ale docela příjemně srovnal.(8.10.2015)

 • Lacike
  **

  Tuctova romantika, ktoru akotak do priemeru vytiahli herci. Matt LeBlanc tu hra prakticky znova Joeyho. Akurat je v ulohe riaditela skoly trochu serioznejsi, (co som mu ani na sekundu neveril) ale postupe ako zacne ziarlit, tak sa stava znovu starym blaznivym Joeym. Ali Larter mi nie je nejak extra sympaticka, ale tentokrat bola prakvapivo roztomila. A zvysok nestoji za rec. Je to taka jednohubka, ktoru ma zmysel vidiet len ak mate radi hercov v hlavnych ulohach.(18.3.2015)

 • Bukk
  ***

  Matt je pašák a být blázen mu sedí. Taková jednohubka, která hodně lidem ukáže, na co se příště vymluvit. Řvát smíchem není prioritou, rozhodně tomu nechybí lehkost a taková ta barevnost, která vesměs podtrhuje to vyznění a že se tady na drama opravdu nehraje. A Love actually moment? Hezká vzpomínka.(14.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace