Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo: The Boy that had a Dream

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2007, 72 min

"Byl to bystrý kluk, ale nerad se učil." Takže vždy řádně nagelovaný CR7, dříve Včelička a ještě dříve Uplakánek, byl chudý, hodný, velkorysý, laskavý a skromný kluk? Chápu.Těžko by asi propagační film mohl tvrdit něco jiného. Takže jsme si prošli jeho fotbalovou cestu od FC Adorinha, přes CD Nacional a Sporting Lisabon do Manchesteru United a já jsem šťastný, že někde na světě ještě existuje místo, na kterém se talent může prosadit i bez uplácení. Uznávám Ronaldovy kvality a sdílím i jeho touhu po vítězství, ale tady mi paradoxně nejvíc chyběl fotbal. Prostě se víc mluvilo než hrálo a mě u sportovních dokumentů daleko víc vyhovuje, když se pořád hraje a mluvené slovo pouze doprovází hru.(4.12.2015)

Jak říkají "Cristiano je prostě nejlepší na světě"!!! 4*, 7.8.2014, pc(8.8.2014)

Celý dokument sa dal ešte donedávna zhliadnuť na Youtube.O žiadnych vážnych faktických chybách neviem,film dokumentuje Ronaldov profesionálny a zčasti aj rodinný život tak,ako ho uvádza väčšina dostupných zdrojov.Nevedela som,že je v databáze,inak by som ho ohodnotila už dávno.Cristiano Ronaldo je hráč mimoriadnych kvalít,naprosto oddaný tomu,čo robí.Odkedy kope za môj milovaný klub,som naprosto oddaná ja jemu.(14.1.2014)

Videla som všetky dostupné dokumentárne filmy o futbale,futbalistoch a vôbec o športe ako takom,takže mám čo porovnávať a preto s kľudným svedomím vyhlasujem,že práve tento dokument sa radí k tým najlepším,aké kedy boli natočené.Dokonca si dovolím tvrdiť,že je tak o dve-tri triedy lepší,než Ronaldo z roku 2015,ktorému predchádzala okázalá reklama a povedzme si úprimne,,,,,nič moc.Toto je naprosto dokonale vyvážený športový dokument o mužovi,ktorého pokora,oddanosť futbalu a láska k rodine doslova vyráža dych.(24.10.2016)

• wafc

Neskutečně moc faktickejch chyb, polopravd a nevysvětlených věcí. Trochu mi to přípomínalo Sládkův volební program.(3.8.2013)

Dokument o Ronaldovi je povedený, ale pár much má, každopádně patří mezi ty lepší sportovní dokumenty :-) Můj nejoblíbenější hráč, Messi je fajn, ale Ronaldo je prostě lepší :-D(24.10.2014)

• Deryll

Sogo a Wafc...díky chlapi lépe bych to nevystihl....PS:ach,ano dělám to hlavně proto abych tě nasral Pinkere:D:D(8.8.2014)

Nepozerám nejako extra futbal a je mi u riti kto je najlepší. Ale tento dokument je skvelé vykreslenie a pocta tomuto skvelému futbalistovi.(30.11.2014)

Film o nejlepším fotbalistovi na světě(to má každý samozřejmě jinak) je povedený a patří mezi nejlepší sportovní dokumenty.(3.12.2014)

Cristiano je prostě úžasnej. Jsem rád, že žiju v době, kdy on hraje:)(31.10.2013)

K tomuhle tématu se radši vyjadřovat nebudu :) HALA Cristiano Ronaldo HALA (ikdyz bych radsi rikal Glory :(( )(28.10.2014)

Zaujímavý dokument o chlapcovi, ktorý mal sen a húževnato si išiel za ním. Ronaldo je najlepším futbalistom sveta a zaslúži si mať dokument, kde diváci nahliadnu do detských čias tohto borca.(13.11.2015)

Dojímá mne a rozesmutní to, čeho jsme svědky pokaždé když se objeví někdy vyjímečný, a to že češi prostě závidí, jak o něm můžete říct, že je egocentrický a arogantní? Možná je, možná není. Znáte ho snad někdo osobně vy hvězdy s uhry? Styďte se. Za mě 5 z úcty k tomu co ten člověk dokázal a neustále dokazuje. Dokázal, že nic není nemožné!!!(20.1.2015)

Hodnocení by bylo horší, ale chtěl jsem to trochu "znormálnit", protože spousta lidí evidentně poslala objektivitu na dovolenou. Nicméně film je spíše takové PROMO, kde člověk žádné chyby nenajde, ale o vyjímečnosti a nějakém extrakvalitním zpracování se taky hovořit nedá. Ale sklaním fanouškům CR7 se to jistě bude líbit:-)(14.11.2017)