poster

Cristiano Ronaldo

 • Velká Británie

  Cristiano Ronaldo: The Boy that had a Dream

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2007, 72 min

Komentáře uživatelů k filmu (14)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Byl to bystrý kluk, ale nerad se učil." Takže vždy řádně nagelovaný CR7, dříve Včelička a ještě dříve Uplakánek, byl chudý, hodný, velkorysý, laskavý a skromný kluk? Chápu.Těžko by asi propagační film mohl tvrdit něco jiného. Takže jsme si prošli jeho fotbalovou cestu od FC Adorinha, přes CD Nacional a Sporting Lisabon do Manchesteru United a já jsem šťastný, že někde na světě ještě existuje místo, na kterém se talent může prosadit i bez uplácení. Uznávám Ronaldovy kvality a sdílím i jeho touhu po vítězství, ale tady mi paradoxně nejvíc chyběl fotbal. Prostě se víc mluvilo než hrálo a mě u sportovních dokumentů daleko víc vyhovuje, když se pořád hraje a mluvené slovo pouze doprovází hru.(4.12.2015)

 • HOCKEYKA
  ****

  Celý dokument sa dal ešte donedávna zhliadnuť na Youtube.O žiadnych vážnych faktických chybách neviem,film dokumentuje Ronaldov profesionálny a zčasti aj rodinný život tak,ako ho uvádza väčšina dostupných zdrojov.Nevedela som,že je v databáze,inak by som ho ohodnotila už dávno.Cristiano Ronaldo je hráč mimoriadnych kvalít,naprosto oddaný tomu,čo robí.Odkedy kope za môj milovaný klub,som naprosto oddaná ja jemu.(14.1.2014)

 • JosefGruber
  ****

  Jak říkají "Cristiano je prostě nejlepší na světě"!!! 4*, 7.8.2014, pc(8.8.2014)

 • Cristiana
  *****

  Videla som všetky dostupné dokumentárne filmy o futbale,futbalistoch a vôbec o športe ako takom,takže mám čo porovnávať a preto s kľudným svedomím vyhlasujem,že práve tento dokument sa radí k tým najlepším,aké kedy boli natočené.Dokonca si dovolím tvrdiť,že je tak o dve-tri triedy lepší,než Ronaldo z roku 2015,ktorému predchádzala okázalá reklama a povedzme si úprimne,,,,,nič moc.Toto je naprosto dokonale vyvážený športový dokument o mužovi,ktorého pokora,oddanosť futbalu a láska k rodine doslova vyráža dych.(24.10.2016)

 • wafc
  *

  Neskutečně moc faktickejch chyb, polopravd a nevysvětlených věcí. Trochu mi to přípomínalo Sládkův volební program.(3.8.2013)

 • Deryll
  *

  Sogo a Wafc...díky chlapi lépe bych to nevystihl....PS:ach,ano dělám to hlavně proto abych tě nasral Pinkere:D:D(8.8.2014)

 • BloodMax
  ****

  Dokument o Ronaldovi je povedený, ale pár much má, každopádně patří mezi ty lepší sportovní dokumenty :-) Můj nejoblíbenější hráč, Messi je fajn, ale Ronaldo je prostě lepší :-D(24.10.2014)

 • 3mates33
  ****

  Nepozerám nejako extra futbal a je mi u riti kto je najlepší. Ale tento dokument je skvelé vykreslenie a pocta tomuto skvelému futbalistovi.(30.11.2014)

 • Strandmon
  *****

  Film o nejlepším fotbalistovi na světě(to má každý samozřejmě jinak) je povedený a patří mezi nejlepší sportovní dokumenty.(3.12.2014)

 • 1mara2
  ****

  Cristiano je prostě úžasnej. Jsem rád, že žiju v době, kdy on hraje:)(31.10.2013)

 • Domas88
  *****

  K tomuhle tématu se radši vyjadřovat nebudu :) HALA Cristiano Ronaldo HALA (ikdyz bych radsi rikal Glory :(( )(28.10.2014)

 • 1V4N
  ****

  Zaujímavý dokument o chlapcovi, ktorý mal sen a húževnato si išiel za ním. Ronaldo je najlepším futbalistom sveta a zaslúži si mať dokument, kde diváci nahliadnu do detských čias tohto borca.(13.11.2015)

 • yurnero
  *****

  Dojímá mne a rozesmutní to, čeho jsme svědky pokaždé když se objeví někdy vyjímečný, a to že češi prostě závidí, jak o něm můžete říct, že je egocentrický a arogantní? Možná je, možná není. Znáte ho snad někdo osobně vy hvězdy s uhry? Styďte se. Za mě 5 z úcty k tomu co ten člověk dokázal a neustále dokazuje. Dokázal, že nic není nemožné!!!(20.1.2015)

 • Vassa91
  *****

  Hodnocení by bylo horší, ale chtěl jsem to trochu "znormálnit", protože spousta lidí evidentně poslala objektivitu na dovolenou. Nicméně film je spíše takové PROMO, kde člověk žádné chyby nenajde, ale o vyjímečnosti a nějakém extrakvalitním zpracování se taky hovořit nedá. Ale sklaním fanouškům CR7 se to jistě bude líbit:-)(14.11.2017)