Bidžo ka jadžú (TV seriál)

美女か野獣

Bijo ka Yajuu

Beauty or Beast

Kiss? or Fight?

Romantický / Komedie

Japonsko, 2003, 11x45 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (1)

Takový ten seriál, kde do nového pracoviště nastoupí nový šéf (tady šéfová) a nakonec oni si získají ji, ona si získá je. Jsme v prostředí žurnalistiky, takže samozřejmě bude docházet k různých skandálním odhalením, která se budou tlouct s tím, co chce vedení televizní stanice JBC. Občas. Dobré tu je, že zde opět vystupuje dvojice muž-žena, mezi kterými to jiskří, ale kupodivu nejsou na sebe hnusní, neštěkají po sobě a nesnaží se toho druhého přesvědčit o své pravdě. Protože si už od začátku tak nějak věří a spoléhají na sebe, což bylo mimořádně pěkné osvěžení v rámci žánru. Macušima Nanako je pěkná ženská a nehraju svoji postavu špatně. Fukujama Masaharu mi sice jako větší štramák přijde až v pozdějších letech, ale i tak se na něj dobře kouká. Bohužel i ve hraní je lepší až v pozdějších letech. Takový příjemný seriál z prostředí tvorby televizních zpráv okořeněný různými starostmi televizního štábu a lehoučkou romantikou, která dělá dílu velmi pěkné okraje. Lepší 3*(27.1.2018)