poster

Copperhead

Drama

USA, 2013, 120 min

Producenti:

Ronald F. Maxwell

Scénografie:

William Fleming

Kostýmy:

Kate Rose
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
  • MartinezZ
    *

    Utahaná užvatlaná televizní blábolačka z historie USA s lacinými ochotnickými herci, která by mohla skvěle sloužit jako naučný film pro tamní školy, jelikož hlavní předpoklady pro to má: je to utahané a ukecané. Celou dobu se jen řeší jestli válku ANO nebo NE a proč a do toho politické brblání. Žádné drama, politický horor je to - horor pro diváka.(16.8.2013)

  • kaylin
    *

    "Lincoln" vzedmul vlnu filmů z americké historie, jen si někteří tvůrci neuvědomili, že politickou nudu dokázal Spielberg zakrýt skvělými hereckými výkony. "Copperhead" už tohle nedokázal, a tak si "Copperhead" hraje na velmi výřečné historické drama, které chce místy připomínat "Pýchu a předsudek", ale přitom ty řeči jsou opravdu o ničem a není zde nic, co by vás na konci filmu - dvouhodinového! - probudilo. Ano, tohle je možné sledovat jako ukolébavku, a to i za jasného dne, kdy jste do té doby překypovaly spoustou energie.(22.10.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace