Já a robot (TV seriál)

Almost Human

Drama / Sci-Fi / Akční / Krimi

USA, 2013–2014, 9 h 20 min (Minutáž: 41–45 min)

Karl Urban, Minka Kelly, Michael Ealy, Lili Taylor, Darren E. Scott, Mackenzie Crook, C. Ernst Harth, Mekia Cox, Hiro Kanagawa, Gina Carano, Erica Carroll, Diana Pavlovská, Sarwan Badesha, Leanne Lapp, Christie Burke, Anthony Konechny, Daniela Dib, Kit Mallet, Crystal Lowe, Sarah Grey, Laine MacNeil, Patrick Gallagher, Alison Araya, Suleka Mathew, Patrick Sabongui, Nils Hognestad, Teach Grant, Viv Leacock, Nick Hunnings, Josh Blacker, Annie Monroe, Michael Irby, Garfield Wilson, Carolyn Adair, José Vargas, Yoshie Bancroft, Lucas Wolf, Ian Butcher, Kam Kozak, Jonathan Holmes, Chad Riley, Toby Levins, Charles Edward Bae, Jennifer-Juniper Angeli, Alex Barima, Raphael Alejandro, Glynis Davies, Maria Marlow, Karen Holness, Mik Byskov, Bailey Herbert, Richard Stroh, Rob Hayter, Celia Reid, Alyson Bath, David Bloom, Charlie Kerr, Jason Asuncion, Justin Breault, Kristine Cofsky, Laura Adkin, Megan Ferguson, Darla Taylor, Kirsten Robek, Mark Acheson, Peter Flemming, Leanne Adachi, Laura Jacobs, Levi Meaden, Donna Benedicto, Rhonda Dent, Alex Duncan, Shaun Smyth, Iain Belcher, Danielle Kremeniuk, Mark Brandon, David Stuart, Beatrice King, Ella Thomas, Justine Warrington, Jaime M. Callica, Vanessa Walsh, Peter Ciuffa

Komentáře uživatelů k TV seriálu (183)

1. série: Ano, očekávané sci-fi z produkce J. J. Abramse je ve své první řadě "jen" epizodní kriminálkou, což ale v tomto případě vůbec nevadí. Místní sci-fi svět si totiž bere inspiraci z těch největších klasik žánru a dělá tak všem fandům sci-fi obrovskou radost. Nápadů je zde dost, příběh nás zavede do různých zákoutí tohoto rozmanitého světa a divák se nemůže dočkat, s jakou zajímavou vychytávkou budoucnosti přijdou tvůrci příště. Karl Urban tu sice hraje v podstatě jen hláškující verzi Dredda. S překvapivě sympatickým Michaelem Ealym ale tvoří jednu z nejsehranějších dvojic letošní sezóny a kdykoliv se drsný detektiv Kennex dostane se svým robotím parťákem do slovní konfrontace, tak je o zábavu a hlášky postaráno.Je proto škoda, že celá série působí trošku jako intro k mnohem natřískanější druhé řadě, kde by se daly všechny načrtnuté zápletky pořádně do pohybu. Ve výsledku bude Wymana tento krok asi dost mrzet. 70%(22.11.2013)

**UPDATE** Neviem odkedy je "správne" hodnotiť seriál, ale ja už to nevydržím a po druhej časti konštatujem: Bravó. Ja tých chasníkov s tými ich dobre zosnovanými dialógmi (hláškami) žeriem aj s navijakom. **UPDATE** Tak som sa dočkala a vôbec nie som sklamaná. Pekne tá prvá časť šľapala, nejde úplne podľa očakávaní, čo sa mi náramne hodí a Urban sa hodí na rolu "zlomeného" policajta velice a... teším sa na viac.(19.11.2013)

Po siedmom dieli sa odvážim napísať názor. Pôvodne som si pilotný diel pozrel len s nudy , ale nejakým záhadným spôsobom ma prinútil pozrieť si další a další a další .. až dochádzam k záveru , že ma to pohltilo. Dobre , tvrdíte že je to "tuctové" alebo "obyčajné" a nie každému to sedí .. ale kto má rád techniku , vedu v budúcnosti a políciu s novými "hračkami" tak si na svoje príde. Ani náhodou ma nebaví CSI miami , NY či kopu dalších sr****k , ja by som ich vôbec nespájal s Almost human , myslím - a je to čisto môj názor , že má tento seriál potenciál ukázať vám neprajníkom že bude v niečom iný a časom bude pridávať , možno aspoň držať kvalitu vďaka ktorej ho pozerám.(8.1.2014)

Karl Urban si už ZASLOUŽIL pořádnou hlavní roli no a tahle mu podobně jako nový Dredd docela sedí. Minka Kelly stačí když existuje a je přitom úžasná, Michaelu Ealymu až možná trochu příliš emocionálně dokonalého robotka Emila taky věřím, Lili Taylor a i Mackenzie Crook se mi pro své role zdají taky až překvapivě dobře vybraní. Vizuálně to vypadá dobře, jenom doufám, že se to nebude snažit nějak extra proniknout do robotí a lidské duše, protože by to nemuselo dobře dopadnout. Ale jako na dobře vypadající, zábavnou a třeba i trochu akční verzi budoucnosti se na to zatím dívá dobře.(28.1.2014)

seriál zraje. Díly 8, 9 vypadaj slibně, hlavně proto, že nejsou epizodické, jako ty předchozí a přibývá různých znervozňujících prvků.(6.2.2014)

Seriál, který na začátku možná vypadal celkem zajímavě, ale nakonec se z něj vyvinula jen další (pod)průměrná akční kriminálka, která se od ostatních liší jen tím, že tomu "praštěnýmu policajtovi" běhají po spánku modrá světýlka, takže je asi robot. Urban je docela fajn, ale zbytek obsazení je dost hrozný. Vzdávám po episodě osm.(19.2.2014)

Tohoto seriálu je sakra škoda. První sezóna nastartovala několik možných příběhových linek, dala nám spoustu otázek, jenže seroš skončil dřív, než by se cokoli z první sezóny stačilo uzavřít. Pěkné "popichující" dialogy mezi hlavními protagonista.(16.1.2016)

Sympatické postavy i námět, ale ne moc zajímavé případy.(9.2.2016)

Karl Urban v seriály. Made my day. Pilot celkom dost navnadil, tema zaujimava, nie moc predvidatelne. Zaradujem do pravidelneho sledovania. BTW: Hned som vtom citil nadych Fringe a sice to tu v popise nie je, ale na scenári sa podieľa J.J. Abrams. Ep2. Dont scan my testicles ever again :D Oukej...serial spadol na uplne dno podobne ako agents of shit...davam tomu este sancu a 3* ale moc ruzovo to nevidim, vysedavanie v aute trapne dialogy a nejaka omacka okolo toho...hroza oproti prvym 2 dielom. 8ep-velke prekvapenie-prekonala aj prve dve..naozaj nechapem tie dnesne serialy, natocia dobry pilot, potom same srackove epizody a medzitym supnu nejaku kvalitku,,,skoda lebo dnesna ep bola vazne skvela.(19.11.2013)

Tady je chytrolínů po prvním díle až do prdele. Pilot byl flufný, druhý díl byl flufný, třeba to celé bude flufné. Nebo třeba taky ne. Ale na soud to chce alespoň celou sérii. A spousta lidí už je tu celá vycákáná, buď jak je to úža nebo jak to stejně bude odpad. Jste banda pokryteckejch čuráků.(19.11.2013)

Zatím (po pěti dílech) je to docela pecka. Doufám, že se to nezkazí. 84% Po osmém díle zvyšuju, protože se mi to moc líbí. 94%. Po třinácti dílech zvyšuju dál, protože mě to pořád moc baví a kluci titulní si spolu dobře sedli. 100%(5.12.2013)

Buddy krimi seriál, ve kterém v hlavních rolích vystupuje polda John (Urban) trpící traumatem ze zpackané akce a jeho přecitlivělý robotický kamarád Dorian (Ealy). Technicky je seriál na slušné úrovni, nechybí vtipné momenty, hudebně i jinak nechá vzpomenout na klasiky žánru. Co díl to jeden případ. Pilot mě navnadil jinak - na postupně se rozvíjející dějovou linku, a to je škoda. Seriál by možná mohl být svižnější a více "dosplácký". Ale možná mě jen ukolébává ten Dorianův klidný hlas.(7.5.2014)

další (okopírovaný z kriminálek CSI) akční seriál, ale sci-fi věcičky se lepší díl od dílu....90% (líbí se mi to čímdál víc- u seriálu nevídané)(7.12.2015)

• lmc

První díl grandiózní a pokud si seriál udrží stejné tempo, máte tu pravděpodobně nejlepší sci-fi novinku roku. Jen mám strach z toho že pilotní díl byl návnada a porce akce a visuálních efektů začne postupem času upadat - byl bych však rád, abych se mílil! Zhodnotím až po více dílech(18.11.2013)

Pilot nového sci-fi seriálu a zavládlo velké nadšení! Technicky velice slušně zvládnuté a scénář, ač je to smontované ze spousty věcí, které jsme už viděli jinde, je svižný, inteligentní a nikde nedrhne! Navíc v hlavní roli můj oblíbenec Karlík, který opět nezklamal a ve dvojici s emocionálně nestabilním androidem je to prostě paráda. Jsem moc zvědavý, co ti dva spolu v kriminalitou sužované budoucnosti dokážou. Pilot hodnotím hodně vysoko 92% !! Po několika dílech, až se prach usadí, to ještě přehodnotím a upřesním...(19.11.2013)

Po pilote som nadšený. Super cyberpunk.(19.11.2013)

Po třech dílech vysoce držená laťka, vtip, napětí, dobrý scénář a herecké obsazení. Na umělou nohu použijte jen panenský olivový olej ! Agenti of Shield to mají spočítané.(1.12.2013)

• Vykuk

2* jen za 2 hlavní představitele, Karla Urbana mám rád (hlavně od nového Soudce Dreda:) a jeho seriálový kolega je také výborný, jejich souhra a dialogy jsou zábavné a sjou také jediným důvodem, proč budu snad ještě chvíli sledovat dál. Jinak je to obyčejná detektivka, hrající si na "rádoby" sci-fi, což o to, ty prvky tam jsou, ale to podání je hrozné. Příběhová linie je klasická, jako u těch přiblblých kriminálek Miami, Hawai, Las Vegas a další města:)). Efektů - těch co stojí za pozornost coby šafránu. Takže.. nečekal jsem od toho cokoliv a dostal dva sympaťáky, uvidíme, jak dlouho u toho vydržím.(3.12.2013)

• DJ Kritik

Sci-fi seriál, ktorý spracovaním pripomína 80-té roky. Niekedy je to veľmi predvídatelné a niekedy to nemá potrebnú gradáciu. Spojenie dvoch detektívov je síce fajn, ale chýba im priestor a hlavne situácie, kde sa ich povahy možu prejaviť.(23.1.2014)

Skvělá akční sci-fi kriminálka z budoucnosti, zřejmě s opravdu velkým rozpočtem, protože po první řadě ohlásili konec. Mrzí mě, že i přes poměrně vysokou sledovanost, se Almost Human nedočká další řady. Ano, je to vykrádačka snad všech akčních filmů, co znám, ale vše je tak perfektně udělané, že většina těchto filmů by mohla jen tiše (nebo i hlasitě) závidět.(1.2.2015)

Tuctová detektivka šmrncnutá sci-fi. Musím ocenit CGI. Na této úrovni je v seriálech nevídaný, špičkový. Jinak ale seriál nenadchne ani neurazí. Na jednu stranu je škoda, že skončil už po jedné sérii, na druhou stranu to chápu. Je to právě proto, že i když je ten koncept fakt zajímavý a skýtá potenciál, tak prostě nenadchne tak jako např. Real Humans.(21.1.2019)