Join or Die (S03E13) (epizoda)

Fantasy / Sci-Fi / Drama

USA, 2016, 43 min

Celý čas som čakala či sa naplnia teórie ohľadom Luny, ktoré kolujú internetom a som rada, že nie a ešte radšej som, že povedala nie. Aspoň to nebudú mať také ľahké, o čom by to potom bolo :P A tá záverečná scéna ma dostala - vyrazilo mi to dych! Nemôžem uveriť tomu, čo teraz poviem, ale Pikea mi bolo dnes normálne ľúto a premýšľam nad tým, ako by to asi vyzeralo, keby ho Jaha na začiatku poslal so stovkou. Flashbacky boli úžasné a Radioactive len podčiarkla dokonalosť a emotívnosť tej scény. Mala som zimomriavky pri sledovaní, ako nakladali stovku do výsadkovej lode. Kanea mi je ľúto, ale snáď ich z toho dostanú - už aspoň vieme, ako sa všetci dostali do CoL. Ten Jaha je najiritujúcejšia postava vôbec! #BellarkeHug(29.4.2016)

Teraz sa to už začína naozaj podobať na hororový koncept. A ja sa naozaj teším na koniec série.(27.8.2016)

,,You killed 300 of my people. Now you'll take 300 cuts by my hand."(5.5.2017)

"Go float yourself. Everything I learned, I learned on the ground."(26.4.2019)