Komentáře uživatelů k sérii (6)

Poté, co jsem u prvních tří sérií napětím ani nedýchal a musel je rychle sjet, tak čtvrtá mě ničím příliš neohromila, nenadchla ani nezaujala. Je to bohužel nastavovaná kaše se dvěma nebo třemi napínavými díly, ale jinak pokles kvality výrazně dolů. O to víc mě překvapuje, že byla ohlášená i pátá série. Scénáristé by si s ní měli proto dát sakra záležet.(28.5.2017)

"IT'S THE END OF THE WORLD. DARKNESS IS ALL WE HAVE LEFT" ----------- Na začiatku série som bol celý natešený, že sa bude znova zachraňovať svet, ale už to nebolo také šťavnaté a nemalo to ten drive ako predtým. Atmosféra sa moc nedržala, zmenilo sa to až s príchodom čierneho dažďa, čiže tak v polovici série. Osobne som sklamaný, že sa Roanovi nevenovalo trochu viac, okrem pár jedincov bol snáď jediný plne pri zmysloch. Na druhej strane však cením, ako sa tvorcovia absolútne vôbec nepárali s minulosťou a jej objasňovaním (myslené celkovo na seriál, nie na 4. sériu) ako je zvykom. Päťka má potenciál, je veľa spôsobov ako sa k nej postaviť, osobne som sa tešil na prebudovanie sveta, čo sa evidentne nestane, ako už cliffhanger, ktorý ma neskutočne nasral mimochodom, naznačil. Najviac ma dostalo, keď scenáristi zadreli, že 6. séria príde určite a keby to bolo na ich rozhodnutí, potiahnu to až na 10.. No odpadol som skoro.(24.1.2018)

• Necrotongue

K mému vlastnímu překvapení se výsledný průměr hodnocení vyšplhal na celou jednu hvězdičku, což mě docela trápí, protože závěrečná epizoda byla opravdu výblitkem těch nejhorších nelogičností a stupidit. A to už je teď jasné, že další podobná nálož na mě čeká s příchodem příští sezóny. Trochu mě mrzí, že se mi ze seriálu vytratil humor, ty totální nesmysly v ději mě ještě před nedávnem dokázaly rozesmát, ale s jejich opakováním stále dokola se staly jen otravnými. Ale nevadí, stejně jako T-700 a jeho zdejší vývojový stupeň Octavia i já hrdě prohlašuji: "I´ll be back!"(5.10.2017)

Jo, zase je to horší než druhá série, ale hned po ní bych tu čtvrtou zařadil na druhé místečko. Zápletka byla mnohem lepší než v sérii třetí a posledních přibližně 5 epizod mě fakt bavilo. Zakončení sice není až tak dobré, jak bych očekával a některá úmrtí bych očekával trochu více emotivnější.(28.2.2018)

4. seria - 3. Zase bojuju len medzi sebou a nic nove,hlavne postavy stale preziju,nic necakane. Prichod vaznov na konci je zaujimavy.(6.3.2018)

Tato sezona je opravdu nejslabší. Tvůrci by se měli konečně oprostit od schématu "problém > nucená spolupráce s Grounders > něco na spolupráci s Grounders se podělá > souboj na život a na smrt s Grounders > cliffhanger na další sezonu". Doufám, že pátá sezona přijde s něčím novým, jinak to opravdu mohou zabalit.(3.7.2017)