Red Queen (S05E02) (epizoda)

Fantasy / Sci-Fi / Drama

USA, 2018, 42 min

Tvůrci:

Jason Rothenberg

Režie:

P.J. Pesce

Předloha:

Kass Morgan (kniha)

Scénář:

Terri Hughes

Hudba:

Tree Adams
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 7benjamin7
  *****

  Jeste lepši nez predchozi díl! Pecka!!(3.5.2018)

 • Necrotongue
  *

  Tuto hvězdičku jsem nemohl neudělit, tvůrci si ji zasloužili za to, že mě po čtyřech sériích konečně dokázali zbavit jedné příšerně otravné postavy. Mijamoto Musaši, Conan, Geralt z Rivie i Arya Stark by krutě zaplakali nad svými schopnostmi, kdyby viděli v akci jediného skutečného mistra meče, zabijáka, diplomata a nejlegračnější postavu seriálu- Octavii ( jejích dvacet přezdívek jsem si, bohužel, nezapamatoval). Překvapilo mě, že černoši mají játra vlevo a nepochopil jsem, proč revoltující hydroponikové nepohrozili zastřelením několika rukojmích z řad rostlin, mohla být legrace:-)(27.9.2018)

 • stitch7
  ***

  Podstatně menší blbost, než minule, a i docela zábavná. Ale to, co se stalo z Octavie... je naprosto neskutečně trapné.(17.5.2018)

 • Loki_Six
  ****

  "The blood of our enemies is her armor."(26.4.2019)

 • KM Phoenix
  odpad!

  Díl se drží vysoko nastavené laťky toho předchozího. Takže jako obvykle máme trochu té akce, která má zakrýt opětovně použité postupy a Jaha je použit jako Deus Ex Machina (už zase). A netušil jsem, že postava superhyper nindži Octavie se může stát ještě větší karikaturou než byla v předchozí sérii.(3.5.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace