Acceptable Losses (S05E07) (epizoda)

Fantasy / Sci-Fi / Drama

USA, 2018, 42 min

 • Necrotongue
  *

  Jsou dvě možnosti, buď už to jde se mnou z kopce, nebo scénárista chvílemi vysadil houbičky, protože jsem se několikrát přichytil při tom, že mě některé pasáže docela zaujaly. Jaderné nebezpečí šlo tentokrát stranou a konečně došlo i na výrobu biologických zbraní. Ani tentokrát nechyběla emocionální ždímačka, ale pobavila mě Charmaine Diyoza, to bude asi hodně červů:-)(28.9.2018)

 • KM Phoenix
  *

  Chvílemi hodně nezáživný díl, doplněný debatami o humanismu z úst masových vrahů. Opakuje se stále stejný leitmotiv, kolik koho zabít, případně zachránit. Člověk by si myslel, že stejné schéma lze bez provaření použít jednou, dvakrát maximálně třikrát, v tomto případě se repetice neštítí nikdo. Už jenom čekám na naklonování či mystickou resurekci Jaha, či on se snad objeví jako další forma AI, zde je možné všechno... a stále jsme v červeném.(9.7.2018)

 • janinka123
  *****

  ,,Octavia will never surrender." ,,That is why we are going to take her out."(22.6.2018)

 • Loki_Six
  *****

  "It doesn't matter what we do. Coming back to the ground, opening the bunker, all we've done is made things worse. If a war is the only way to have the last survivable land on earth, then maybe we don't deserve it."(27.4.2019)