Acceptable Losses (S05E07) (epizoda)

Fantasy / Sci-Fi / Drama

USA, 2018, 42 min

• Necrotongue

Jsou dvě možnosti, buď už to jde se mnou z kopce, nebo scénárista chvílemi vysadil houbičky, protože jsem se několikrát přichytil při tom, že mě některé pasáže docela zaujaly. Jaderné nebezpečí šlo tentokrát stranou a konečně došlo i na výrobu biologických zbraní. Ani tentokrát nechyběla emocionální ždímačka, ale pobavila mě Charmaine Diyoza, to bude asi hodně červů:-)(28.9.2018)

• KM Phoenix

Chvílemi hodně nezáživný díl, doplněný debatami o humanismu z úst masových vrahů. Opakuje se stále stejný leitmotiv, kolik koho zabít, případně zachránit. Člověk by si myslel, že stejné schéma lze bez provaření použít jednou, dvakrát maximálně třikrát, v tomto případě se repetice neštítí nikdo. Už jenom čekám na naklonování či mystickou resurekci Jaha, či on se snad objeví jako další forma AI, zde je možné všechno... a stále jsme v červeném.(9.7.2018)

,,Octavia will never surrender." ,,That is why we are going to take her out."(22.6.2018)

"It doesn't matter what we do. Coming back to the ground, opening the bunker, all we've done is made things worse. If a war is the only way to have the last survivable land on earth, then maybe we don't deserve it."(27.4.2019)