The 100 - Season 7

(série)
Fantasy / Sci-Fi / Drama
USA, 2020, 11 h 5 min (Minutáž: 41–42 min)

Tvůrci:

Jason Rothenberg

Předloha:

Kass Morgan (kniha)

Gerald Packer

Tree Adams

Eliza Taylor, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Richard Harmon, Tasya Teles, Shannon Kook, JR Bourne, Chuku Modu, Adina Porter, (více)

Epizody(16)

Likan7

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ono bude asi lepší předstírat, že poslední 2 série vůbec nevznikly. Finále celého seriálu je pak jeden velký fail, který střádá nesmysly na nesmysly. Scénáristé jsou v tom sice trochu nevině, protože kdejaký seriál by zabilo, kdyby se 2 hlavní postavy rozhodly téměř odejít před koncem. Je tedy trochu nefér na sedmičku nadávat, ale fakt je, že mě celý ten příběh kolem 2 planet šíleně nebavil a přemlouval jsem se ke každému dílu. A závěr mi tedy jako happy end nepřijde, protože za pár desítek let je finito :) A že to nedává sebemenší smysl, o tom už ani nemluvím, to 100 nedává už minimálně 2 řady. ()

HonzysKISS

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Mnohem lepší série než ta předchozí. Konečně to začalo být pořádně sci-fi. Přišlo mi to zajímavější. Až na to nesmyslný chování postav je to super. Ještě teda úplný závěr bych o celých čtrnáct minut usekl dřív. Jo a Octavie nám maličko ztloustla, už to není ta divoká kočka jako předtím. 75/100 ()

• V epizodě zazní píseň „Hymn“ od Joela Portera. (Duoscop)
  • Když vypráví Gabriel (Chuku Modu), že jeho babička dělala vlastní kombuchu, tak drží sklenici v pravé ruce. V dalším střihu jí ale drží v levé. (Duoscop)
  • Ve 22. minutě hraje píseň „We're Going Home“ od Vance Joye. Během poslední války hraje „The One I Love“ od Scala & Kolacny Brothers. Na konci epizody hraje „Bad“ od U2. (Duoscop)