Prvních 100

USA, (2014–2020), 70 h 13 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvůrci:

Jason Rothenberg

Předloha:

Kass Morgan (kniha)

Série(7) / Epizody(100)

Recenze uživatele Bonaparte. k tomuto seriálu (6)

Blood Must Have Blood: Part 2 (2014) (S02E16)

"May we meet again" s dokonalým podmazem Knocking On Heavens Door, právě tady si mě Stovka získala. ()

Die All, Die Merrily (2017) (S04E10)

Konečně zajímavější díl. Bohužel poměrně pozdě, aby zachránil celou sérii. Alespoň závěr série vypadá nadějně. Luna jednoznačně nejvíc badass. ()

Praimfaya (2017) (S04E13)

Achjo, ten seriál se dokáže tak shazovat neschopností odpravit některou z hlavních postav. Jak sakra někdo může vylézt na obrovskou anténu za 10 minut, následně během minuty se dostat dolů a dokonce v neohrabaném obleku doběhnout do krytu. To všechno ještě za post-apokalyptických podmínek a ve sněhu. Škoda, do té doby byla epizoda parádní a napínavá, když ale pak víte, že jsou hlavní postavy nesmrtelné, tak se napětí vytrácí. Poslední záběr ani nehodnotím, to byla ultramagořina. Myslím, že tímhle se s The 100 rozloučím. ()

Série 5 (2018) (S05)

Jak tahle série může být ještě v červených číslech? ()

The Warriors Will (2018) (S05E10)

Ne, hlavní postavy neumírají... apropó jakákoliv logika šla do Montyho kytek. ()