poster

The 100 (TV seriál)

 • Slovensko

  Prvých 100

Fantasy / Sci-Fi / Drama

USA, 2014 - 2018, 41 h 43 min (Minutáž: 45x45 min)

Předloha:

Kass Morgan (kniha)

Hrají:

Eliza Taylor, Bob Morley, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Isaiah Washington, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Christopher Larkin, Richard Harmon, Devon Bostick, Alycia Debnam-Carey, Thomas McDonell, Adina Porter, Chelsey Reist, Jarod Joseph, Ricky Whittle, Sachin Sahel, Alessandro Juliani, Johnny Whitworth, Michael Beach, Dichen Lachman, Raymond J. Barry, Eve Harlow, Zach McGowan, Ty Olsson, Terry Chen, Luisa D'Oliveira, Erica Cerra, Lizzie Boys, Eli Goree, Chris Browning, Chloe Babcook, Brad Kelly, Jake Croker, Izabela Vidovic, Joseph Gatt, Tatiana Szalay, Monique Ganderton, Kelly Hu, Patrick Sabongui, Reese Alexander, Osric Chau, Shawn Mendes, Michael Adamthwaite, Jedidiah Goodacre, Teach Grant, Nick Hunnings, Aleks Paunovic, Warren Belle, Dejan Loyola, Artine Brown, Lilah Fitzgerald, Barry Nerling, Nesta Cooper, Primo Allon, Aaron Hutchinson, Manny Jacinto, Mark Gibbon, Kate Bateman, Chris Shields, Gerardo Barcala, Lee Tichon, Chad Riley, Paul Lazenby, Toby Levins, Spencer Drever, Charles Edward Bae, Sharon Taylor, Mik Byskov, Patrick Roccas, Giacomo Baessato, Dalila Bela, T. Michael Morris, Donna Yamamoto, Aatash Amir, Rob Hayter, Brenda Strong, Keenan Tracey, Hiro Kanagawa, Ian Tracey, Catherine Lough Haggquist, Ben Cotton, Mac Brandt, Luvia Petersen, Kett Turton, Conrad Whitaker, Genevieve Buechner, Martin Zach, Valerie Tian, Christine Willes, Olivia Steele-Falconer, Katie Stuart, Andrew Francis, Fulvio Cecere, Quinn Lord, Kate Vernon, Steve Talley, Steve Bacic, Brendan Meyer, Garfield Wilson, Emily Haine, Kendall Cross, Colin Lawrence, Tanaya Beatty, Michael Rogers, Sarwan Badesha, Tasya Teles, Jessica Harmon, Leah Gibson, John DeSantis, Noah Danby, Link Baker, Julia Dominczak, Rhiannon Fish, Matthew Mandzij, Rick Dobran, Yasmine Aker, Aaron Miko, Celia Reid, John Specogna, Josh Ssettuba, Jane Craven, James Forrester, Rekha Sharma, Alyson Bath, Nicole Hombrebueno, Joleigh Schultz, Zak Santiago, Michael Strusievici, Patrick Sparling, Craig Blair, Georgia Hacche, Christian Sloan, Roger R. Cross, Neil Sandilands, Cory Gruter-Andrew, Shaine Jones, Jonathan Whitesell, Victor Zinck Jr., Bill Marchant, James Pizzinato, Jessica Racz, Nadia Hilker, Tristan Jensen, P.J. Pesce, Saidah Arrika Ekulona, Finn Wolfhard, Seth Whittaker, Marilyn Norry, Hassani Shapi, George Tchortov, Jana Mitsoula, Chai Romruen, Jennifer Koenig, Diana Pavlovská, Alison Thornton, Jennifer Cheon, Darcy Laurie, Ben Sullivan, Michael Jonsson, Bradley Stryker, John Pyper-Ferguson, Kim Shumway, Pippa Mackie, Paul Dzenkiw, Peter Flemming, Jason William Day, Joseph John Coleman, Andre Tricoteux, Jason Rothenberg, Beckham Skodje, James Clayton, Douglas Chapman, Tati Gabrielle, Cameron Roberts, Graham Shiels, Imogen Tear
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Laerry
  **

  Nelogická sci-fi, kde banda otravných puberťáků, co nemají vůbec žádné praktické dovednosti pro přežití, jsou "vyhozeni" na "nebezpečnou" Zemi, aby zjistili, zda se na ní dá žít... jako nápad na knihu/seriál to není špatný, jenže divák (kterému už obličej nepokrývají pubertální beďary) si bude na ty paka zvykat těžko a rozhodně jim nebude fandit - kdyby šlo o survival thriller, kde by ti manekýni jeden po druhým odpadávali jak mouchy - joo to by bylo něco jiného:)) Aspoň že skupinka dospělých (kteří se zbaví "mladých delikventů", aby si o pár měsíců déle zajistili pobyt na hnusné Arše) je o něco zajímavější, takže se dočkáte i nějakých těch hereckých výkonů...(11.8.2014)

 • Thomm
  *

  Pilot: Nuda a herecká tragédie, ale tak co čekat, když hlavní postavy jsou teenageři. Děj bude stejně o hovně jako v Terra Nova a Defiance, jen tu nejsou tak pohodový postavy, takže to bude ve výsledku ještě horší. Party hard na zemi, kde se spoléhá na to, že diváka bude bavit sledovat zírání na stromy, dýchání kyslíku nebo čvachtání se ve vodě. A pozor, na konci přijde nejvíc nečekaná událost -> Hooolyyyy shiiit, we're not alone! No kdo by to sakra čekal, revoluční nápad! EDIT: Po 4. dílu definitivně končim s timhle seriálem, umělý natahování děje, vztahy a motivace postav nepochopitelný. Ani to neni ten případ, kdy se člověk zasměje demenci, jako třeba v Revolution.(23.3.2014)

 • viperDavid
  ***

  První série byla průměrná s pěknýma holkama a testostoranama přesicenýma pitomcema. Ve druhé se zamilujete do osob co jste v první nesnášeli a začnete nesnášet ty co jste milovali. Jedna z nejhlavnějších postav Eliza Taylor vypadá dobře, ale neumí moc hrát a ty její pohledy do "neznáma" jsou místama k smíchu. Herecky zdařelejší jsou "Octavia a Raven" tak snad jim to vydrží(28.8.2016)

 • jh666
  ****

  Příjemné překvapení. Po rozpačitém začátku se seriál dokázal docela slušně rozjet. K postavám (alespoň k některým) si jde i vybudovat vztah. Funguje i příběh, a to jak na Zemi na na Arše. Dost se navíc povedlo dvoudílné finále a docela slušný cliffhanger. Docela s těším na pokračování Série 1 - 73 %(14.6.2014)

 • hygienik
  ****

  Fascinujúca a nebezpečná vec v jednom, to sa nevidí každý deň. KILL OR BE KILLED - to je, oč tu běží. A to čo má byť? Asi 5 najväčších strachov ľudstva v jednom seriáli. Je návykový a zaujímavý, to áno. Lenže prečo točiť niečo tak deprimujúce, násilné a načo si zahrávať s pudovým strachom divákov? V realite človek zažije až príliš negatívnych emócií na to, aby bolo správne mu ich servírovať aj na obrazovke. Qui bono? Po 30. dieloch mám toho už dosť.(1.5.2016)

 • - V knižní předloze se matka Clarke (Eliza Taylor) nejmenuje Abby nýbrž Mary. (prochy95)

 • - Jedna z hlavných hrdiniek, Octavia (Marie Avgeropoulos), je v seriáli o štyri roky staršia v porovnaní s knihou. V seriáli má 18 rokov, v knihe len 14. Zabránilo sa tým kontroverzii pri niekoľkých scénach. (mivr)

 • - V seriálu oproti knižní předloze vystupuje mnohem více postav. V knize jsou hlavními postavami pouze Bellamy (ve filmu Bob Morley), Clarke (Eliza Taylor) a Wells (Eli Goree), načež Octavia (Marie Avgeropoulos) se tam rovněž objevuje, ale hlavní postavou není. (prochy95)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace