poster

The 100 (TV seriál)

 • Slovensko

  Prvých 100

Fantasy / Sci-Fi / Drama

USA, 2014 - 2018, 41 h 43 min (Minutáž: 45x45 min)

Předloha:

Kass Morgan (kniha)

Hrají:

Eliza Taylor, Bob Morley, Paige Turco, Henry Ian Cusick, Isaiah Washington, Marie Avgeropoulos, Lindsey Morgan, Christopher Larkin, Richard Harmon, Devon Bostick, Alycia Debnam-Carey, Thomas McDonell, Adina Porter, Chelsey Reist, Jarod Joseph, Ricky Whittle, Sachin Sahel, Alessandro Juliani, Johnny Whitworth, Michael Beach, Dichen Lachman, Raymond J. Barry, Eve Harlow, Zach McGowan, Ty Olsson, Terry Chen, Luisa D'Oliveira, Erica Cerra, Lizzie Boys, Eli Goree, Chris Browning, Chloe Babcook, Brad Kelly, Jake Croker, Izabela Vidovic, Joseph Gatt, Tatiana Szalay, Monique Ganderton, Kelly Hu, Patrick Sabongui, Reese Alexander, Osric Chau, Shawn Mendes, Michael Adamthwaite, Jedidiah Goodacre, Teach Grant, Nick Hunnings, Aleks Paunovic, Warren Belle, Dejan Loyola, Artine Brown, Lilah Fitzgerald, Barry Nerling, Nesta Cooper, Primo Allon, Aaron Hutchinson, Manny Jacinto, Mark Gibbon, Kate Bateman, Chris Shields, Gerardo Barcala, Lee Tichon, Chad Riley, Paul Lazenby, Toby Levins, Spencer Drever, Charles Edward Bae, Sharon Taylor, Mik Byskov, Patrick Roccas, Giacomo Baessato, Dalila Bela, T. Michael Morris, Donna Yamamoto, Aatash Amir, Rob Hayter, Brenda Strong, Keenan Tracey, Hiro Kanagawa, Ian Tracey, Catherine Lough Haggquist, Ben Cotton, Mac Brandt, Luvia Petersen, Kett Turton, Conrad Whitaker, Genevieve Buechner, Martin Zach, Valerie Tian, Christine Willes, Olivia Steele-Falconer, Katie Stuart, Andrew Francis, Fulvio Cecere, Quinn Lord, Kate Vernon, Steve Talley, Steve Bacic, Brendan Meyer, Garfield Wilson, Emily Haine, Kendall Cross, Colin Lawrence, Tanaya Beatty, Michael Rogers, Sarwan Badesha, Tasya Teles, Jessica Harmon, Leah Gibson, John DeSantis, Noah Danby, Link Baker, Julia Dominczak, Rhiannon Fish, Matthew Mandzij, Rick Dobran, Yasmine Aker, Aaron Miko, Celia Reid, John Specogna, Josh Ssettuba, Jane Craven, James Forrester, Rekha Sharma, Alyson Bath, Nicole Hombrebueno, Joleigh Schultz, Zak Santiago, Michael Strusievici, Patrick Sparling, Craig Blair, Georgia Hacche, Christian Sloan, Roger R. Cross, Neil Sandilands, Cory Gruter-Andrew, Shaine Jones, Jonathan Whitesell, Victor Zinck Jr., Bill Marchant, James Pizzinato, Jessica Racz, Nadia Hilker, Tristan Jensen, P.J. Pesce, Saidah Arrika Ekulona, Finn Wolfhard, Seth Whittaker, Marilyn Norry, Hassani Shapi, George Tchortov, Jana Mitsoula, Chai Romruen, Jennifer Koenig, Diana Pavlovská, Alison Thornton, Jennifer Cheon, Darcy Laurie, Ben Sullivan, Michael Jonsson, Bradley Stryker, John Pyper-Ferguson, Kim Shumway, Pippa Mackie, Paul Dzenkiw, Peter Flemming, Jason William Day, Joseph John Coleman, Andre Tricoteux, Jason Rothenberg, Beckham Skodje, James Clayton, Douglas Chapman, Tati Gabrielle, Cameron Roberts, Graham Shiels, Levi Meaden, Brendon Zub
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bane_Boss
  ****

  Jasné vole, skupinka sto mladých pártylidiček dojde po 97 letech na zem a jeden z nich se prohlásí za vedoucího a všeci tupě následují. Okay, neřeknu kdyby jeho chování a rozhodnutí zaváněli po kvalitní strategii, přímočarosti, upřímnosti a podobně. Ale ne! Ale NE! On si sere do huby 24/7, jmenuje se jak kretén (Bellamy, ti jebe?) a chce chránit svou sestru. Nejhorší je, že v tomto seriálu, chce každý každého chránit kurva...a víte co z té ochrany vzešlo? Na konci první série je ze stovky tak sotva padesátka. Inu, kvalitní to vůdce, chránil jak lusk. Ty vole, jesti mi někdo řekne, že něco udělal, protože mě chtěl ochránit, tak normálně zešílím a urvu si hlavu! Ne prostě!!! A hlavní hrdinka..no to je kapitola sama o sobě. Blondýnka, modré oči, bílá barva pleti - typický árijec, HITLERjugend ti jebe. A kdo umře mezi prvníma? No černoch přeceeee, jasnéééé vole. A aby ho ponížili ještě víc, tak ho zabije malá holka..no jasná páka vole. A kdo z celé stovky umí s technikou? No kdo asi...japonec vole Toshiba. Kdo jiný že....v piči prostě. Ale kolem a kolem, docela dobrej seriál. 75 % PeS: Nazi hlavní hrdinka je super, když se ji ve větru pohupují přednosti, to vždy slavím.(30.3.2015)

 • Nyck
  ***

  Dříve jsem samozřejmě bedlivě sledoval Ztracené, takže občas vidím dost podobností mezi oběma seriály, ale nijak zvlášť mi to nevadí. Sledování děje na Arše a na Zemi je dobré, postavy si po čase každý oblíbí (Clarke!), prostředí je pěkné, zápletka napínavá. Těším se na pokračování. || 2. série je ještě drsnější a nekompromisnější, scénáristé se nebojí velkých rozhodnutí a klidně odpraví důležitou postavu. Příběh jde stále kupředu, nenajde se mnoho hluchých míst a stále ve vzduchu visí nějaká záhada. Ubylo romantických vztahů, což se seriálu prospělo a více prostoru dostalo temno. || Po 4. sérii snižuju na tři...(7.9.2014)

 • Pavlínka9
  **

  Až na naléhání mého okolí jsem konečně pustila tento seriál. A jsem ráda, že je to za mnou. Ty 4 díly, co jsem shlédla mi bohatě stačily a více nepotřebuji :) Nejsem zastánce "zeleného plátna" všude, kam se podíváš a tudíž toto není pro mě. Více mě zajímala situace na "lodi", na které byli přeživší, kteří na planetu Zemi nikdy nevstoupili, než Ti, kteří dostali to "privilegium" a byli posláni na Zemi. Pro mě nic moc, hodně hodně špatných digiálních efektů, stejně příšerné herecké výkony a vlastně mi je jedno, co se bude dít dál :D :D(17.8.2016)

 • Quint
  **

  Seriál má velmi slibnou premisu, která určitě nadchne všechny fanoušky postapo žánru. Veškerý svůj potenciál ale zazdívá snahou svést na vlně megaúspěných teenagerských filmových sérií poslední doby (jako Twilight nebo Hunger Games), a tak cílí především na teenagerské diváky (tematicky má blíž k Hunger Games, kvalitativně bohužel k Twilightu). Osud lidstva tu tedy není tak důležitý jako to, kdo se z těch mladých a krásných vyšampónovaných hrdinů a hrdinek do koho zamiluje. Škoda. Bylo tu zaděláno na víc. Ale jako guilty pleasure – proč ne? (Od druhé série se to prý zlepší.)(1.8.2014)

 • dejww
  ***

  Opět seriál který má super start a funguje úplně skvěle na začátku. Hezky se rozvíjejí vztahy mezi postavami. Všechno je docela přirozené a dává smysl. Postupem dílů však kvalita začne prudce klesat. První série byla opravdu dobrá jenomže ten zbytek... Přiznám se, že jsem seriál nedokoukal. Takže třeba to další série zachrání. Já se k tomu už asi ale nevrátím.(12.6.2017)

 • - Seriál sa začal natáčať ešte pred vydaním knihy Kass Morganovej. (mivr)

 • - Spoiler: Kane (Henry Ian Cusick) v jednej zo scén hovorí, že odhaduje počet preživších na 1000 a počet mŕtvych na 1500, avšak v predchádzajúcich epizódach sa uvádza, že celkový počet populácie Archy je 2237. (Real Tom Hardy)

 • - Stanice Archa (The Ark) je složená z 12 jednotek původně patřící těmto státům: Austrálie, Kanada, Francie, Japonsko, Velká Británie, Uganda, Brazílie, Čína, Indie, Rusko, USA a Venezuela. (Qeo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace