poster

Depardieu - portrét v životní velikosti

 • Francie

  Depardieu Grandeur Nature

 • Francie

  Gérard Depardieu: Grandeur Nature

 • angličtina

  Gerard Depardieu: Larger than Life

Dokumentární

Francie, 2015, 52 min

 • liborek_
  ***

  Jestli mohl tento dokument být něčím cenný, pak tím, že by se pokusil vysvětlit přerod kdysi vynikajícího herce (Buzici, Večerní úbor atd... ) ve směšnou karikaturu sebe sama, v zapšklého, nepříjemného, chamtivého starého dědka, který už nemá co nabídnout (snad kromě potenciálu užitečného idiotství diktátorovi jedné východní říše...). Mohl, ale není... Pro čtenáře jeho autobiografických knih (Naživu!, Prostě je to tak, Ukradené dopisy) je tento dokument jen rozmělněním již známého, pro nováčky spíš jen uctivým a nekonfrontačním hlazením šedivých vlasů prořídlých lesklou tonzurkou.(27.1.2017)

 • Kontryhelka
  *****

  Velmi příjemný a všestranný umělec,herec a člověk. Jako každý má svoje chyby a temné stránky, neměl to v životě lehké. Ztráta syna ho hodně zasáhla.Rána,která se nikdy nezacelila a nezacelí. Naštěstí má další děti,které ho těší. Výborný herec, jeho filmy mám už od dětství ráda, Umí si udělat legraci sám ze sebe a nikdy si na nic nehrál. Je svůj. Sympaťák s francouzským šarmem. Víno,zpěv a krásné ženy.(4.10.2019)

 • troufalka
  ***

  Obávám se, že v tomto případě se až nebezpečně shoduji s komentářem, který napsal liborek_ . Doby Studeného bufetu jsou už dávno pryč.(1.4.2018)

 • Enšpígl
  ***

  Hodně jsem se těšil na tento dokument, ale myslím si, že ikona jakou je Gerard by si zasloužila mnohem zajímavější obsah, to že Gerard je herecký talent od boha víme o tom malířským trošku pochybuju, protože ta patlanina co tam stvořil mně rozesmála. Strašně moc po poprvchu místo aby se šlo do hloubky.(1.4.2018)

 • otík
  **

  Tak, jak se v posledních letech divně chová Gérard Depardieu, tak je divný i tento dokument. On vám vlastně o panu velkém nic pořádného neřekne. Uvidíme pár ukázet, rozhovory s režiséry i kolegy, ale že by z toho divák vytěžil nějakou zásadnější informaci, tak to ne. Pro mně osobně naprosto, ale naprosto zbytečný dokument. Hudba: Julian Dagorno & Frédéric Jaffre(22.1.2017)