S láskou, Rosie

• Velká Británie Love, Rosie (více)

luka4615

Příjemná a odpočinková romantická komedie, u níž se skvěle odreagujete a pobavíte. Love, Rosie má sice poněkud předvídatelný děj, nicméně tvůrci tento negativní detail bohatě kompenzují skvělým spádem, hereckým obsazením a soundtrackem. Skvělá práce! „I've been winging it with you for 18 years, pretending I was the one in charge. You're amazing, Rosie. There is nothing you can't do, if you put your mind to it. ()

Handle

S láskou, Rosie není špatný film, nicméně na rozdíl od místních uživatelů jsem na něm neviděl nic extra. Fajn se na to koukalo, mělo to sympatické obsazení a milý humor, ale na druhou stranu jsem možná čekal nějaký větší přesah. Na můj vkus to také bylo příliš přeslazené a romantické. Každopádně dost mi to připomnělo Jeden den z roku 2011, u kterého jsem taky čekal trochu větší pecku. 3,5*. ()

Kamca_

Tak nějak jsem od toho čekala mnohem víc než jsem dostala. Neříkám, že film byl špatný. Je to přesně téma pro mě. Jen mi tam pořád něco chybělo. Zpracování mohlo být lepší. Už dlouho jsem filmu nedala plný počet a nebude to ani dnes. A teď k filmu samotnému. Herecké výkony se mi moc líbily. Klavírní hudba se mi taky líbila. Jen bych asi vystřihla pár populárních songů dnešní doby. A nevím, co je to teď za módu to rádoby přeskakování v ději o pár let sem nebo o pár let tam. Docela mi to opět vadilo. Kazilo mi to celý dojem z filmu. Jinak dějově se mi to sedlo. V mnoha věcech jsem se v Rosie viděla. I když pár věcí bych asi udělala jinak než ona. Tady se ukázalo, že dva různí lidé si k sobě dokážou najít cestu, i když ta je někdy dost trnitá. Takže moje celkové hodnocení je jen 70%. ()

ScarPoul

Vyzerá to ako milá romantická komédia. Mám s ňou len dva problémy - prvý je - že obidva hlavný protagonisti sú pekní. Ťažko im uveriť nejaké emócie, keď sú castingovo osadení účelovo. A to je v zásade problém väčšiny podobne ladených filmov... Chýba mi trochu doba filmov typu: Keď Harry stretol Sally. Druhá vec je zbytočné naťahovanie. Hlavný hrdina vymení zbytočne veľa dievčat z ktorých máloktorá vyzerá normálne. U hlavnej hrdinky rovnako. A s každým stretnutím a s pribúdajúcim časom sú tieto zvraty a dôvera v šťastných koniec menej pravdepodobné. Ale to by bolo len v realite. Vo filme je naivita očividne vítaná. A keď ste hlúpa postava čo sa nevie normálne porozprávať a potrebuje aby prešlo veľa vody pod mostom, aby si priznala čo vie - tak je to skôr výhoda. Znesiteľná jednohubka s príjemnou Lilly Collins a niekoľkými výbornými vtipmi. Inak rutina. ()

maseer2

prvotřídní doják, který tak umně kombinuje vtipné momenty s těmi dojemně romantickými, že mu zkrátka podlehnete.. ()

JohnCZ

Místy hodně vtipná a v závěru hodně hřejivá komedie s trošku naivně pohádkovým vyústěním. Stopáž mi překvapivě přišla až přehnaně krátká. Zdálo se mi, že se v čase místy skáče až moc a občas bylo vyprávění příliš zrychlené. Je to možná tím, že jsem zvyklý spíše na indie romcomy kde tempo bývá výrazně pomalejší. Film na můj vkus klouže až moc po povrchu, na druhou stranu je maximálně nenáročný a člověk si u něj jednoduše dobře odpočine. ()

salisbury

Na tuto projekci jsem se vmísil do davu žen při Ladies Movie Night a byl takto obklopen feminální kompozicí, která mi sama od sebe před oči vmalovala o co tady jako gou. Film byl milý, nenásilně laskavý a hlavně s několika opravdu vydařenými scénkami, které si rád v hlavě restartuji. Ač jsem byl pod vlivem vmíšení se do ženského kinosálu, komentář píši raději až po vychladnutí, jinak bych pěl o dost více chvály. Rozhodně jsem rád, že jsem mohl být tímto filmem pozitivně překvapen a tím pádem, za výrazného cvakotu podpadků, odcházet z kina spokojen. ()

Lama.Lama

Přijde mi, že jsem se dívala na One Day se šťastným koncem. Ale vůbec mi to nevadí, alespoň jsem neprobulela hordu kapesníčků. Obsazení je moc fajnové, Rosie a Alex mají mezi sebou parádní chemii. Jen Collins nebaštím ten vzhled třicítky, prostě má moc mladistvou tvářičku. Plus ten konec... moc velký kýč. Nějako se mi to tam nepáčilo. Ale jako nedělní oddechová záležitost? Proč ne. ()

Marsik

Asi by bylo fér, dát 3 hvězdičky, protože předvídatelnost sršela na všechny strany od samého začátku. Ale když si film vezmu kolem a kolem, musím dát hvězdičky čtyři. Zejména proto, že hlavní dvojice byla vcelku fajn, Lily Collins to seklo, 95 minut příjemně uteklo, CZ dabing mě také neurážel a čas od času i takovýto ryze odpočinkový nenáročný film mi přijde vhod. 70% (with J.) ()

berny2468

Pro mě naprosto nepochopitelně vysoké hodnocení. Přitom je to průměrná romantická (ne)komedie, která nedokáže ničím překvapit. Od začátku víte, jak to skončí. A jestliže mě měla smrt rosiina otce zarmoutit, tak to se nestalo. Což je velká chyba. Přesvědčit mě od nadprůměrnosti mě nemohou herecké výkony, které jsou sice skvělé, ale pořád to nestačí. No prostě nevím čím to mohlo zdejší uživatel tak zaujmout, ale za mě jen 55%. ()

hous.enka

Je mi to moc líto, ale od scény v nemocnici se ve mně probudil cynik a nic už ho nedokázalo sejmout. Takže tohle moje cynické já si dvě hodiny chrochtalo blahem, protože něco takového už dlouho nevidělo. Láska jako trám, co má sílu skály lámat, nepřátelé i jiné lásky vlivem povětrnostních podmínek nahlodávat a co se bojí všeho a zároveň ničeho, ach. Potenciál dobrý, ale výsledek je na mě příliš sladkobolný (znáte to, jak vás po pořádné dávce medu bolí zuby?). Film si nehraje na nic, čím by nebyl, proto hodnotím tak, jak hodnotím. Zásadní chybou, kterou jsem udělala, bylo, že jsem si ho pustila nadabovaný do češtiny... Budiž mi to výchovným výpraskem, protože to se opravdu silně (SILNĚ!!) nepovedlo. ()

baribal

V romantické rovině Love, Rosie ničím nevybočuje, možná trochu nepochopitelná je rychlost změn vztahů. Co je ale naprosto vynikající a co posouvá film o minimálně dvě úrovně jinam než kde se nacházejí ostatní rom-kom je humor. Žádný yntelechtuální nebo pokleslý vtip tu není, je to neskutečně přirozené a když odpustíte to, že je to v podstatě jen pohádka o tom, že toho pravého každý jednou najde, je to snad na plný počet. ()

Krt.Ek

I hlupci jako já musí být od prvních minut jasno, co se bude dít. O slovo se nám tu hlásí do irských reálií zasázené, Brity slepené nasrat na to, že američtí vědci zjistili, že... (chvíle napětí) od dětství nejlepší přátele se skrz to, co spolu prožili (vždyť jsem s ní překusoval žížaly!) a skrz ty trampoty, jimiž budou muset v blízkém budoucnu vzdorovat - kupříkladu nechtěné těhotenství, a z něho plynoucí neplánované mateřství, či blonďatá topmodelka, s nohama až do nebe, želbohu s kobylím hlasem, chtějící si zahrát "hledej, šmudlo" (ty holky to vážně těžší maj!) - nemají šanci spárovat. Odpověď zdravého selského rozumu bude asi taková, že člověk by měl jít za svými sny, byť se nám zprvu zdají sebevíc nerealizovatelné - jako že když si, chtíc ji prve uchopit v náruči, uvědomíte: vždyť jsem s ní překusoval ty žížaly, a to nejednou! 70% ()

kareen

Tahle britská romantická komedie, trpí všemi neduhy svého žánru, jako jsou typově černobílé vedlejší postavy, z nichž ty kladné mají znepokojivou potřebu neustále trousit vyčpělá životní moudra nebo třeba obvyklou mírně přehnanou dávku komunikačních zkratů, které zamilované dvojici brání vyznat si konečně nehynoucí lásku a tak dále. Ale to je všechno úplně jedno, protože když mají, jako v tomto případě, oba šmrnc a mezi sebou vzájemnou přitažlivost, že by je od sebe neodtáhli ani párem koní, plus se jim do toho vloudí i nějaká ta vtipná situace, tak to já potom celá pookřeju a všechna ta klišé jim mileráda odpustím. ()

MartinezZ

Rozhodování mezi *** a **** nakonec vyhrála kratší verze obrázku :) Nebylo to, překvapivě, špatné, rozhodně lepší než hromada jiných rádoby amerických romenťáren, jen to bylo už trochu lehce příliš přeplácané tím neustálým míjením se obou osudů. Navíc ona moc nestárnula, takže furt vypadala až neuvěřitelně mladě (no jo, může být, ale i tak to byla furt mladá herečka hrající zasloužilou matku), on vypadal na třicet už na škole. Pokud bych měl palcovat, tak palec nahoru, ale moc dlouho si to asi pamatovat nebudu. ()

Paxxx.cz

Povedená romantická komedie ze života s okouzlující Lily Collins, která přináší pěkný romantický příběh, který ukazuje jak je někdy velmi těžké najít cestu k někomu, který se pro Vás zcela jasně hodí. Není to žádná slaďárna ala Pilcher, ale uvěřitelný příběh ve, kterém lidi dělají hrozné chyby- jako zhrzení si vyberou na truc někoho špatného a někdy spolu prostě nedokážou komunikovat, ale hold takové jsou prostě vztahy. Věřím že kde kdo ve filmu najde co sám zažil...8/10. ()

Vxxx

Tak takhle romantická komedie nevypadá. Toto bylo, pokud nic jiného, romantické drama. Ale nic to nemění na tom, že film je to krásný. Napínavý teda jak kšandy. Budou spolu, nebudou? Jo tak jo.. aha tak ne.. jo takže jo? Hmm tak ne.. :D A tak to pokračuje až do konce filmu :D Moc se mi film líbil :) 5* ()

katasta

Moc hezký snímek o tom, že když něco chceme, tak si za tím máme jít a také si o to říct. Protože když to neuděláme, tak se nám může docela snadno stát, že nám příležitost před očima proklouzne mezi prsty a nemusí se už vrátit. Jen je škoda, že si s tím nikdo víc nevyhrál - hlavní postavy se zdají být i po deseti letech děje stejně staré, což docela kazí výsledný dojem, že toho od začátku do konce filmu opravdu hodně prožili. To pak o dost sníží ten efekt, kterého to mohlo dosáhnout. A jen jedna osobní - vedle Lily Collins bych si dokázala představit o dost většího fešáka, než je Sam Claflin :-). ()

Wysch

Slzu jsem neuronil, ale pořád ještě věřím na lásku. Collinska byla super, ostatních jsem si upřímně moc nevšim, ale je to citlivě napsaný vzájemný hledání se dvou lidí v průběhu několika let se všema těma typickejma klišéma a zápletkama okolo. Ale člověk to i odpustí, když má zkrátka náladu na romantickou blbost :) ()