Sader Ridge

• USA Invoking, The

Poté, co zdědila dům po rodině, kterou nikdy nepoznala, se Samantha Harris (Trin Miller) se třemi přáteli vydává na venkov Sader Ridge, aby si nemovitost prohlédla. Krátce po příjezdu začne Sam prožívat děsivé vize brutálního násilí a nevýslovného zla. Sam, sužovaná zlověstnými silami, které se kolem ní stahují, se propadá do bdělé noční můry, když démoni z její minulosti odmítají zůstat pohřbeni. (JasonCZ)

Campbell

Když chci natáčet horor nestačí mi jen banda kamarádů a prachy. Musím mít taky nápad a hlavně talent. Tvůrci tohohle braku nemají ani jedno a taky to tak vypadá. Tenhle film je za 1) děsná nuda kde se člověk nudí každou minutu za 2) je neuvěřitelně stupidní a vykrádá snad každý horor na světě. A za 3) Herci jsou tak špatní že se člověk začne spíše dost často smát než bát. Konec se snaží být strašně mysteriózní aby působil ještě hůř. Sračka. ()

kaylin

„Sader Ridge“ je snímek pro nenáročné, protože ani jeho tvůrci se nesnažili o to, aby přinesli něco víc. Prostě věnovali filmu minimum úsilí, a to už v rámci scénáře, a pak se to všechno akorát pokusili celkem levně natočit. Co se týká levného, tak to jim skutečně vyšlo, protože to vypadá jako něco, čemu nevěnovali skoro nic, kromě toho volného času. A bohužel na víc snímek „Sader Ridge“ nemá. ()

beso74

Zdediť nejaký ten majetok, to vám nemusí byť stále výhra. Taký Bohuš by o tom vedel rozprávať - človek nevie čo si má prvé kúpiť, ktorú modelku si prenajať. Ani ústredná hrdinka menom Sam ani len netuší, do čoho sa práve namočila. Spolu s trojicou priateľov sa vyberá na vidiek, aby si prezrela domček, ktorý jej odkázala zosnulá tetička. Sprievodcu usadlosťou im robí Eric, ktorý sa o tetu staral posledné roky jej života a s ktorým má Sam veľa spoločného... To, že príbeh je ako obohraná platňa až tak nevadilo, horšie je to s tým, že sa takmer celý čas len kecá, sem tam nejaká halucinácia (alebo nie?) a s výnimkou Erika (D'Angelo Midili) predstavitelia s hereckými kvalitami na úrovni vystúpenia škôlkárov (neviem, či som tie detičky náhodou príliš nezdegradoval). Navyše, plagát a aj zmena názvu z Sader Ridge na Invoking napovedá, na akom filme sa tvorcovia snažili priživiť. Jediným svetlým zjavom okrem spomínaného Erica je tu ošumelá krajina obklopujúca domček (s tým na posteri nemá nič spoločné). To všetko len tak-tak uchránilo film pred udelením odpadu. ()