Reklama

Reklama

Škoda lásky - Série 2 (2014) (série)


Polibek pro vítěze (S02E02)

(epizoda)

Obsahy(1)

Vítězství mnohdy znamená i prohru. Nohejbalový turnaj v době husákovského socialismu totiž není právě ideální prostředí, kde by si mladá žádoucí dívka přála trávit prosluněný víkend. Pokud si nedá pozor, může vítěz přijít o všechno. (Česká televize)

Recenze (5)

ostravak30 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Aneta Krejčíková se mi moc líbila v Láska je láska, ale pravdou je, že jinak mám pocit, že ji režiséři využívají hlavně jako filmovou matraci, která ráda ukáže, co jí pán bůh nadělil. Zde dokonce ztvárňuje absolutní naivku. Leč bohužel tehdejší dívky asi takové byly, dnes už je doba jiná a osvětovější. Tak jako tak mi přijde, že z povídky nic zásadního nevyplývá. Jeden zhrzený věčně ožralý sportovec a parta mladíků, co nemá koule střihnout si to se staršíma a zkušenějšíma bez podvodu. ()

troufalka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Poprvé mi tato filmová povídka nepřipadala až tak vydařená, protože jsem jí viděla odděleně od přeschozí, se kterou je krásně provázána. Opakování podobného motivu na stejném místě, ale o desítky let později je geniální. Proměna atmosféry i jednání osob - výstižné a inspirující. ()

Sa.sa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Aneta Krejčíková je teda opravdu nádherná, to se musí nechat... No tak nějak to dopadá a zná to většina z nás... mimochodem proč byla nasraná, když si užila dobrovolně a ještě se jí to líbilo ? ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama