Škoda lásky

Povídkový / Komedie
Česko, (2013–2014), 11 h 35 min (Minutáž: 19–55 min)

Předloha:

Jaroslav Havlíček (povídka), Božena Němcová (povídka) (více)

Karel Gott, Josef Carda, Miriam Kantorková, Jan Skopeček, Martin Hofmann, Otmar Brancuzský, Marek Taclík, Simona Babčáková, Jan Kuželka, Jana Pidrmanová (více)

Série(2) / Epizody(22)

Povídkový cyklus hořkých komedií o lásce ve všech jejích podobách podle námětů známých českých spisovatelů. (Česká televize)

Recenze uživatele Šimpy k tomuto seriálu (11)

Škoda lásky (2013)

K čeru, není možné hodnotit jednotlivé epizody a já viděl jen Marušku ;-). No, je to za 2 hvězdy....především kvůli Vieweghovi...jeho tvorba má totiž dvě vrstvy. tu povrchní, která je shit a pak tu druhou, hlubší, která je taky shit! Ale na tu marušku se fakt pěkně koukalo. :-) ()

Vzpomínky (2013) (S01E07)

"Vy jste si taky změnil jméno, pane?" :-D Pobavilo :) ()

Pravda (2013) (S01E11)

Někdy je pravda zbytečná. Lidský příběh na úrovni bakalářů. ()

S jedním uchem na veselo (2013) (S01E12)

To bylo milý. :-) "Tak utíkej, zajíci!" :-D Ten kluk byl ale ňouma, tichej a hloupej. Ale asi jsem byl v 11 (jemu je 13) stejnej. :-D ()

Hrdina (2013) (S01E13)

Taclík dobrej, až na ten konec ucházející. ()

Dobrodružství (2013) (S01E15)

Sakra, začínalo to tak dobře. tatík, který si plní sen zažít trochu dobrodružství, les, návštěva bývalého vojenského prostoru. Super. I vtipný to bylo. pak přišla sexuální scéna a zabila celou atmosféru a pointu příběhu... ()

Miška je kouzelná (2014) (S02E03)

Issovou nesnáším. Na její hlas jsem alergickej, ale když jí ta dcerunka foukala kouře do obličeje, tak jsem ji fandil. Já bych tomu fakanovi vrazil takovejch pár facek, že by druhou chytla o zeď. ()

Divná Bára (2014) (S02E04)

Celkem slušné výkony...především Leichtová. Celkem normální děj s pointou i vyvrcholením. Škoda, že ten Malý je prostě herecký prkno. ()

Host u tabule (2014) (S02E05)

Sice stejný závěr pro hlavního hrdinu ztvárněného Lubošem Veselým jako u minulé povídky s ním. Tentokrát však sexuální scéna byla pointou příběhu, nikoliv prvoplánovou vsuvkou. A proto, byť neuvěřitelný příběh, přesto se na to dalo koukat. ()