Nae yeonaeui modeungeot (TV seriál)

• Jižní Korea

내 연애의 모든 것

All About My Romance

Everything About My Relationship

Drama / Romantický / Komedie

Jižní Korea, 2013, 16x60 min

• - Od samotného začátku byl televizní seriál pod drobnohledem jihokorejských deníků a internetových bulvárních plátků. A to proto, že se kolem něj střídalo jedno velké herecké jméno za druhým. Tak třeba jako první byla do hlavní ženské role potvrzena jihokorejská herečka Soo-jeong Lim. Jenže netrvalo dlouho a herečka se celého výrobního procesu vzdala. No a stejně se po svém prvotním oficiálním potvrzení zachovala i herečka Hyo-jin Gong. A když se do celé záležitosti přimíchala ještě i třetí herečka, Hye-jin Han, která se s celým výrobním procesem rozloučila krátce nato, bylo postaráno o pořádnou senzaci. Na opačné straně, v hlavní mužské roli se od samotného začátku udržel zuby nehty jihokorejský herec Ha-kyun Shin, tak proč vzala roli až ta poslední, čtvrtá? Podle některých ohlasů se jednalo o scenáristické nedokonalosti, které limitovaly potenciální herecký výkon ženské představitelky do čehosi fádního a obyčejného, z čehož nakonec, i přes všechnu snahu, vyjde postava stejně jen jako průměrně inteligentní žena. Bylo to opravdu tím, nebo se herečkám nelíbilo něco jiného? A jak někteří již vědí, v roli seriálové Min-young Noh se nakonec v celé své kráse objevila herečka Min-jeong Lee. (Conspi)