Mickey's Kangaroo

Rodinný / Komedie / Animovaný / Krátkometrážní

USA, 1935, 9 min

David Hand

Walt Disney

Jeden zo slabších dielov Mickeyho Mousea. Groteska je zdĺhavá kvôli malej protivnej kengure bojujúcej proti Plutovi. Avšak zatiaľ čo ma Plutov súboj až tak nebavil, Mickeyho stret s veľkou kengurou bol celkom zábavný. Okrem toho, že sa jedná aj o poslednú čierobielu grotesku s Mickey Mouseom, dá sa z nej zistiť, že Mickey býva v Hollwoode. Aspoň som sa niečo nové naučil.(12.4.2017)

50% - Pluto, vedoucí "temný" monolog do kamery, kde diváky seznamoval se svými plány, při čemž měl na tváři výraz vraždícího maniaka, se mi vůbec nelíbil (pozdější řešení s našeptávajícím ďáblíkem je mnohem lepší) a kazil mi celkový dojem z jinak celkem dobrého filmu, kde nejlepším momentem byl boxerský zápas klokanice proti Mickeymu...(5.10.2008)

Mickey dostane vo vysokej drevenej škatuli darček z Austrálie. Pluto očucháva poskakujúce drevené čudo a hneď z úvodu je oplieskaný vnútri sa skrývajúcou boxujúcou kengurou a jej rovnako vypečeným boxujúcim kenguriatkom. Mickey víta darček ako príležitosť zlepšiť sa v boxe, Pluto pozoruje s ľútosťou a nepriateľstvom zánik doterajších psích istôt. Napokon to aj tak všetko skončí inak. Podarená príhoda o danajskom dare, ktorého vnímanie sa v očiach príjemcov postupne obráti.(18.3.2006)

Mickey už měl v životě jistě lepší nápady, než vybrat si klokana za sparingpartnera do ringu. Soupeř totiž nejen zběsile poskakuje, vydává zvuky připlouvajícího parníku a používá v souboji ocas, ale navíc má ještě v kapse pro případ nouze připraveného kloníka s rychlou pravačkou.(24.7.2009)

76. diel zo série Mickey Mouse - posledný čiernobiely - Mickey dostáva balíčkom boxujúcu kenguru, čo zo začiatku nevonia Plutovi. Ten dokonca slovom zoznamuje divákov o svojich pocitoch či plánoch, čo sa mi teda vôbec nepáčilo - autori asi neveli, ako lepšie to majú urobiť. 55%(13.11.2013)

• - Je to posledný Mickey Mouse, ktorý sa predstavil v čiernobielom prevedení. (majo25)