poster

Burákova cesta časem

 • USA

  Time Travel Mater

Animovaný / Rodinný

USA, 2012, 6 min

 • Pertinacia
  ***

  Zápletka s cestováním časem nedává sebemenší smysl, ale je to docela milé, takže přimhouřím oko a zaokrouhlím nahoru. Souhlasím s LeoH, že "němá" část filmu měla být opravdu němá. ◼ Vyšlo na DVD PIXAR: Kolekce krátkých filmů - 2. díl pod českým názvem Burákova cesta časem.(16.10.2017)

 • kaylin
  ***

  Další kousek s Materem (Burákem), který je očividně oblíbenou postavou, i když mě díky těmhle krátkým kouskům přijde spíš jako pořádně otravný. Tentokrát si příběh hraje s cestováním v čase, ale co na něm nejvíce vyniká, to je vizuální, nebo hlavně barevné provedení. Není to nic, co vás vytrhne, pro děti jsou tyhle krátké, celkem ukecané snímky pravděpodobně docela fajn. Pro děti beru, ale rozhodně to stále není velký nadprůměr.(15.11.2013)

 • LuiCJ
  ****

  Príbehovo je to jeden z najlepších dielov zo série Cars Toons. Konečne som sa dozvedel ako pravdepodobne vznikli Chladičové kúpele a.k.a Radiator Springs. Začiatok je v štýle Disneyho Laugh-O-Gram grotesky a neskôr sa presúvame do rôznych období vzniku Radiator Springs, takže potom to ako Laugh-O-Gram zlyháva. Aj napriek tomu tu nájdeme výborné hlášky, nápady a neskutočne zamotené veci (klasický Mater). Videl som aj druhú verziu filmu s komentárom režiséra Roba Gibbsa, scénaristu Torbina Xana Bullocka a vedúceho výpravy Anthonyho Christova. Rozprávajú v ňom zaujímavé veci o vzniku a výrobe filmu. Výborné!(29.9.2017)

 • LeoH
  ****

  Odkazy na Back to the Future a hra s dobovou barevností obrazu potěšily – ještě kdyby tak nebyli měkcí a ve výletu do éry němého filmu opravdu vypnuli zvuk a nasadili mezititulky.(3.5.2015)

 • Shakers
  ***

  https://www.youtube.com/watch?v=wKUz3hJg06c 60% - 3*(17.6.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace