Time Travel Mater

Animovaný / Rodinný

USA, 2012, 6 min

Příběh tentokrát poodhaluje roušku historie vzniku Kardanovy Lhoty a taky se dozvíme něco více o Stanlym. Který ve filmech figuruje už jen v pamětech a jako socha. Není to sice tentokrát extra vtipné, ale je to jedna z perliček historie smyšleného světa aut.(26.12.2015)

Další kousek s Materem (Burákem), který je očividně oblíbenou postavou, i když mě díky těmhle krátkým kouskům přijde spíš jako pořádně otravný. Tentokrát si příběh hraje s cestováním v čase, ale co na něm nejvíce vyniká, to je vizuální, nebo hlavně barevné provedení. Není to nic, co vás vytrhne, pro děti jsou tyhle krátké, celkem ukecané snímky pravděpodobně docela fajn. Pro děti beru, ale rozhodně to stále není velký nadprůměr.(15.11.2013)

Odkazy na Back to the Future a hra s dobovou barevností obrazu potěšily – ještě kdyby tak nebyli měkcí a ve výletu do éry němého filmu opravdu vypnuli zvuk a nasadili mezititulky.(3.5.2015)

https://www.youtube.com/watch?v=wKUz3hJg06c 60% - 3*(17.6.2017)