Díl první (S03E02) (epizoda)

Drama / Rodinný / Historický

Česko, 2018, 1 h 1 min

Třetí řada začne celkem velkolepě na boxerském zápase v "plné" hale. Zápletka s metanolem poté co byl v ČT už jednou Metanol s Vaculíkem se mi zdá trochu obehrané téma, ale jako zahřívací kolo budiž. Výprava, kostýmy, obsazení , kamera zase nadprůměrné, tak snad zápletka tentokrát bude vymazlenější než v tragické druhé sérii. Šafaříková v pohodě nahradila Fialovou a její postava s von Lippim je zatím to nejzajímavější. První milostnou scénu si střihl Vyorálek s Bokovou v ještě cudnějším stylu než ostatní v druhé sérii.(10.9.2018)

• otík

Stejně slabé jako celá druhá série. Opět unylé dialogy, nezajímavý děj v podobě boxu a pančovaného alkoholu. Jestli zvládnu celou sérii, dám si metál.(14.9.2018)

Na české poměry docela slušný, koukatelný seriál. Nicméně obrovskou chybou tvůrců je bezesporu nahrazení charismatické, pohledné a sex dívky Anny Failové celkem fádní, nudnou a špatně hrající Katarínou Šafárikovou. Nemá nic proti pohledným slovenským herečkám, ba přímo naopak ale tohle je obrovské šlápnutí vedle. Velká škoda, hodně to srazilo celkové vyznění seriálu. Obzvlášť když většina ostatních herců podává slušné výkony tak o to víc vyčnívá jeden velmi mizerný, jinak to nazvat nelze. Ta holka nehraje, je jen přítomna na place a odříkává repliky. Nevím proč to tvůrci udělali ale je to blamáž...(17.9.2018)

• Marze

Takové samé telenovelní popocházení od klavíru do jídelny a do ložnice. Detektivní line je zajímavější, než ta romantická.(11.9.2018)

Už jsem se hrozně těšila. A nejsem zklamaná.(7.9.2018)