Irena volá Vojtu k hotelu Altstadt. Měla se tu setkat s Annou, ale nikdo neotvírá. Společně vniknou do hotelu, kde opravdu nikdo není. Magdalena se nechce vzdát, a i přes nebezpečí bude dále vystupovat proti nacionalistům. Irena přesvědčuje Mlčocha, aby zvažoval variantu, že Hans je nevinný. Proč ale Hans nechce mluvit? Koho tím chrání? (Česká televize)

elizabeth_ba

Irena se konečně opět přibližuje a vrací k Hansovi. Tak doufejme, že se v posledním díle dočkáme happy endu. Jen tu situaci v Německu scenáristé poněkud uspěchali, vždyť v popisované době teprve končila demokracie Výmarské republiky a Hitler se dostal k moci až v lednu roku 1933. ()

otík

Mladý Toufar nadále zatvrzele pátrá po důvodu zmizení Vladimíra a pomalu přichází záhadě na kloub. Marie se chce vypořádat s Jaroslavovou milenkou, ale přijdou na ní porodní bolesti a musí do nemocnice. Porodí zdravá dvojčátka, sama také přežívá. Irena začíná tušit, že boxerský zápas bude jen zástěrka k incidentu, ve kterém bude hrát hlavní roli Magdaléna. Díl, který připravil půdu pro finále, ale sám o sobě moc strhujícím nebyl. Škoda. ()

mira007

Wow, vždycky tady píšu něco o uvzdychané ubrečené nudě, ale tento díl byl asi první, který měl pár momentů, které mne zaujaly. Takhle měla být nastavena laťka prvního dílu a jít nahoru a ne že to je předposlední díl. ()