Cirkus Bukowsky - Série 1 (série)

Krimi / Thriller / Road movie

Česko, 2013, 5 h 12 min

Hodnocení 1. série : 5 * a 80 - 86 % .(11.1.2018)

První seznámení s mistrem Kunešem, který předčí postavu Bukowského a musím přiznat, že hlavní hrdina mi vůbec nesedl. Zápletka je docela banální a točí se kolem zavražděné dívky. Celá série je dosti předvidatelná, zdlouhavá a vešla by se do poloviny dílů. Na televizní produkci určitě nadstandardní počin, jen to chtělo větší propracovanost.......6/10(1.3.2017)

"Tak co se posere dneska?" Z vrozeného optimismu by Bukowského mohl podezřívat snad jen poručík Bartáček, ale to by mu musel někdo pořádně zaplatit. Mě tedy Bukowsky svými monology spíše uspával a ožíval jsem pouze ve chvílích, kdy osouložil nějakou slečnu nebo nastoupil do akce rapl Kuneš. Přesto jsem se přiměřeně bavil, ale když se ukázalo, že hlavní a v podstatě jediný sprostý podezřelý byl asi skutečně vrah, tak mi tady něco nehrálo. Ano, je to harmonika a té já od přírody nevěřím, takže se na mě 2. série může těšit.(1.2.2017)

První série je u konce a vypadá vše uzavřeně, další série nejspíš nabídne nové souvislosti. Tato řada neměla žádné výrazné zvraty, přesto děj byl od začátku silně nadprůměrný. Kriminálka, která si získá diváka svérázným detektivem Kunešem, který se zrovna pro smích nenarodil. Je smůla, že takových kriminálek nevídáme v TV více.(23.1.2017)

Mocný český hype. Průměrná zápletka (všichni jsou v něčem namočení, všichni jsou zloduch), korunovaná nesmyslným chováním hlavního hrdiny, který vždycky vleze někam, kam nemá, aby ho tam někdo bacil po hlavě a pak z toho zase zázračně vyváznul. A úplně nejhorší jsou hrdinovy vnitřní monology, kterými nás tvůrci seriálu obohacují, asi abychom nezapomněli, že "už zase jede v průseru" nebo že mu bylo jasné, že "by tam asi neměl chodit". Za jediné pozitivní vnímám, že nebýt Cirkusu Bukowsky, asi by nevzniknul Rapl.(24.1.2017)

• - Natáčelo se v Mořině, Děčíně, Štěchovicích, Praze Malešicích, Dejvicích, Žižkově, Spálené ulici, Starém Městě, Dětském centru při FTN v Krči. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

• - Natáčelo se v těchto lokalitách - Praha, Dálnice D5, Pikovice, Kamenný Přívoz, Ústí nad Labem, Stradonice, zámek Bon Repos u Lysé nad Labem, Mořina, Děčín, Štěchovice, Dětské centrum při FTN v Krči, Velké Žernoseky, Beroun - Talichovo nábřeží, Libochovany, přístav České Vrbné, zastávka Petrov u Prahy, Lovosice, Lhotka nad Labem. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

• - Natáčeno v těchto lokalitách - Praha (Senovážné náměstí, náměstí Jana Palacha, Vinohrady, Bubeneč, u Sparty, Spálená ulice), tábořiště Pikovice, dálnice D5 - Beroun, silnice mezi obcemi Srbsko - Hostim, most přes Berounku u Karlštejna, železniční trať kolem řeky Sázava u Hradišťka. [Zdroj: Filmovamista.cz]). (M.B)